Vojvodjani spremni za proteste

Polly Jean

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
239
Bojan Kostreš je izjavio kako je spreman da pozove građane Pokrajine da izađu na ulicu ako Vlada Srbije ne poništi ugovor o koncesiji za izgradnju autoputa Horgoš-Požega. Predsednik Izvršnog veća Vojvodine Bojan Pajtić kaže da bi zakonitost ugovora o koncesiji trebalo proveriti.

Kostreš je za TV Panonija izjavio da će se za poništavanje ugovora o koncesijama boriti svim sredstvima, i dodao je da je spreman da pozove Vojvođane na proteste, ali i navodi da je rano razmišljati o, kako kaže, krajnjem sredstvu borbe. Kostreš kaže i da će od toga koliko su građani spremni da brane svoja sredstva zavisiti to kolika će biti, kako je rekao, pljačka Vojvodine.

Bojan Pajtić je za B92 rekao da je odluka o dodeli koncesije diskutabilna i da bi zakonitost te odluke morala biti ispitana.
 
E, a koja je poenta pretiti protestima? Neka izađu i neka protestvuju, šta ima da prete... ja sam man of action...

E sad, pre bi rekao da treba protestvovati zbog onog srnja oko budžeta, ali izgleda da su u ovom veće pare u pitanju... money makes the world go round... :neutral:
 
Opet oni i njini novci. E jebeem ti... Kada su nasi novci iz centralne srbije odlazili u jasu tomica za odbranu od poplava nikome ovde nije padalo na pamet da protestvuje. Kad treba da se uzimaju pare od necega evo ih prvi su autonomasi da ih uzmu i proglase svojima a u slucajevima kada treba da odrese kesu i rese sopstvene probleme svojih gradjana onda zovu u beograd i traze nase pare. Mislim sta zamisljaju likovi kao Kostres da zive u drugoj drzavi, da je taj isti Velja tako razmisljao podavili bi se oni u sopstvenim govnima za vreme onih poplava.
 
Autobus 88:
Opet oni i njini novci. E jebeem ti... Kada su nasi novci iz centralne srbije odlazili u jasu tomica za odbranu od poplava nikome ovde nije padalo na pamet da protestvuje. Kad treba da se uzimaju pare od necega evo ih prvi su autonomasi da ih uzmu i proglase svojima a u slucajevima kada treba da odrese kesu i rese sopstvene probleme svojih gradjana onda zovu u beograd i traze nase pare. Mislim sta zamisljaju likovi kao Kostres da zive u drugoj drzavi, da je taj isti Velja tako razmisljao podavili bi se oni u sopstvenim govnima za vreme onih poplava.

Kako vasi novci ,kad Vojvodina vec godinama salje pare u BG ,da bi im ovi vratili od tegle jednu kasikicu.

P.S. Da li tvoj nick sadrzi nacisticki simbol 88 ili je to samo godiste ??
 
Polly Jean:
Alooo,autoput Horgoš-Požega ne postoji! Ko je za to čuo pre dolaska na vlast čačanskog šljama.. Objasni mi kakva je to ideja graditi put za tamo neki Čačak kada međunarodni koridor E10 (Subotica-Beograd-Niš-Sofija) nije izgrađen??

Ма какав бре међународни. Изађи на аутопут па гледај таблице кола 15-так минута. Нема ни 2% страних регистрација. Сви иду преко Румуније и Бугарске. Што се тиче аутопута за Чачак он је итекако потребан, користићеш га и ти кад на лето кренеш за Јадран. Ако је Чачак селендра, шта је онда Врбас, Инђија, Бачка Топола и сл?
Војводина као најбогатија регија и треба да сноси мало већи терет градње било ког пута, у цен. Србији или самој Војводини. Знаш ли зашто је Војводина најбогатија регија Србије-зато што су за СФРЈ приходи ишли само њој, а инвестиције у Војводини су ишли преко леђа цен. Србије.
 
1. To što svi idu preko Rumunije i Bugarske je upravo posledica nemara,nebrige i neizgrađenog koridora E10 i ne bi trebalo da ti bude drago zbog toga što Srbija postaje izlovano ostrvo,ako se već smatraš patriJotom.
2. Crna Gora je sada strana država kao i druge u okruženju,a njeno more nije ni lepše ni jeftinije od drugih,pa nema ni razloga da se taj pravac favorizuje.
3. Vojvodina je ušla u nesretni projekat Jugoslavije kao najbogatija regija,a sada je spala na niske grane zahvaljujući 85 godina dugoj okupaciji i pljački Beograda.
 
Polly Jean:
1. To što svi idu preko Rumunije i Bugarske je upravo posledica nemara,nebrige i neizgrađenog koridora E10 i ne bi trebalo da ti bude drago zbog toga što Srbija postaje izlovano ostrvo,ako se već smatraš patriJotom.
.

Srbija je zaobiđena kada je počeo Građanski Rat na Balkanu! Kada je zatvoren autoput BG-ZG, svi Turci su išli okolo!
 
PAWLLE:
Mislim da je krajnje vreme da se u Vojvodini raspishe referndum pa da i mi otvorimo ambasadu u Beogradu.http://forum.krstarica.com/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=4019624#
Evil or Very Mad
Pa pocnite tako sto cete prestati da glasate za SRS.Tada vas mozda neko i uzme za ozbiljno.Dotle ne serite vise,jer ste postali najaci bastion upravo tih "patriJota" koji vas drze pod "okupacijom".Mada me posle ovakve retorike koju prosipate i ne cudi sto me pri svakoj poseti vojvodjanskom delu familije docekuju slike grobara,*******og i haskog Monte Krista.
Ajde da vidim i to cudo da vi dignete guzice i odbranite "vase novce" :roll:
 
nesha taxista:
...i time pokrenuo institucionalni raspad Jugoslavije.

Стипе Месић каже да је урадио задатак, Југославије више нема, да би хрватска постојала:

Kriv je i "demokratama" za Jasenovac, i za pokatolicavanje Srba, i sto su na kosovu se siptari izivljavali nad srbima pre 1989.
 
fortes:
Pa pocnite tako sto cete prestati da glasate za SRS.Tada vas mozda neko i uzme za ozbiljno.Dotle ne serite vise,jer ste postali najaci bastion upravo tih "patriJota" koji vas drze pod "okupacijom".Mada me posle ovakve retorike koju prosipate i ne cudi sto me pri svakoj poseti vojvodjanskom delu familije docekuju slike grobara,*******og i haskog Monte Krista.
Ajde da vidim i to cudo da vi dignete guzice i odbranite "vase novce" :roll:

Dignuce se guzice da se odbrani Srbija od anoreksijskog cede i ostalih antisrpskih fasista.
 

Back
Top