IE i jos ponesto

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
1. Postoji li neka sansa da iz Win98 potpuno eliminisem IE? Hocu da ga nema (mada slaba vajda od toga...)
2. Moze li nekako da se spoji dos editor i gui da rade zajedno? Nesto kao - pri vrhu ekrana izdvojeno je 30 pxl za ukucavanje tekstualnih komandi,ako sjvatate sta mislim...
 
pogledaj slucajno da li postoji ovaj file u 98 posto ja koristim XP
C:\WINDOWS\inf\sysoc.inf,
ako ga ima mozda i postoje sanse :)
U tom file-u su ti svi skriveni instalirani programi u win-u, izbrisi u unutar njega svo "HIDE",koje se pojavi. Nakon toga pojavice ti se u add/remove sve ono sto je instalirano. P.S. U win XP-u radi sada ne znam da li ce raditi u 98-ci. Puno srece :wink:
 
ZimCo:
pogledaj slucajno da li postoji ovaj file u 98 posto ja koristim XP
C:\WINDOWS\inf\sysoc.inf,
ako ga ima mozda i postoje sanse :)
U tom file-u su ti svi skriveni instalirani programi u win-u, izbrisi u unutar njega svo "HIDE",koje se pojavi. Nakon toga pojavice ti se u add/remove sve ono sto je instalirano. P.S. U win XP-u radi sada ne znam da li ce raditi u 98-ci. Puno srece :wink:
A da umalo da zaboravim.
javo ako si uspeo ili nisi.
 
Vidis ja imam XP i kad sam teo da brisem isti taj explorer uradio sam to isto ali kad sam otvorio file u notepad-u, dobio sam samo kao sto imam i sad..

IEAccess=ocgen.dll,OcEntry,ieaccess.inf,,7

znaci nema nikakav HIDE, a opet ne mogu da ga vidim u add/remowe programs.. dok sa onim smarajucim MSN 5 je islo sve kako treba..
 

Back
Top