Pansion za pse

  • Začetnik teme vamario@EUnet.yu
  • Datum pokretanja
To je vrlo lepo...da uopste postoje takve osobe...svaka cast MS PK sve pohvale s moje strane...i hvala na lepim zeljama
Inace, mi to radimo porodicno i zajedno s nasim kerama su i svi nasi gosti, a vec ih ima...;):super:
 
Ostalo nam je jos samo malo slobodnih termina za predstojece odmore. Rezervisite svoj termin na vreme.
Takodje pogledajte nove slicice musterija, ima prelepih slika i sklopljena su neka divna drugarstva ovog leta, pa mozete videti kako su se ljubimci proveli kod nas. :cmok:
Takodje, u toku je prosirenje pansiona i uskoro ce biti i slika novog prostora za ljubimce - salona za kupanje i sredjivanje dlake, odvojenih soba za kuce koje ne vole drustvo, kao i kutak za najmladje i male rase. :heart:
 
Kod mene su psi iskljucivo u kuci. Bokseve nemam, tako da nisam u mogucnosti da cuvam pse u njima. Cena je tako naravno malo veca, ali to je samo zato sto se ne prima veci broj pasa (kao sto je slucaj sa boksevima gde mozete natrpati gomilu pasa ako ih imate dovoljno).
Ovaj koncept cuvanja (koji je potpuno prilagodjen Vasem ljubimcu) je i napravljen da bi se izaslo u susret ljudima koji ne vole da ostave svoje pse bilo gde, koji imaju pse koji zive u stanu, koji su razmazeni ili imaju posebne potrebe. A verujte bilo raznih posebnih potreba - od pasa sa kojima je moralo da se sedi ispod stola dok grmi, pasa koji jedu samo iz ruke, pasa koji ne vrse nuzdu u okviru dvorista vec samo u setnji, pasa koji ne vrse nuzdu dok se ne puste da se sakriju negde, pasa koji odbijaju da jedu itd. Svakome smo uspesno izasli u susret.
Do sada je svaka musterija bila zadovoljna, kao i njihovi vlasnici. :)
 
Evo da Vam pokazemo kako mi uzivamo i dobro se zabavljamo u prvom snegu. :)
PC101304.jpg

Svi vlasnici koji imaju problem oko cuvanja svojih ljubimaca u toku novogodisnjih praznika mocice da ostave svoje ljubimce kod nas, pod uslovom da se najave ranije posto su termini skoro popunjeni. Mocicete da ostavite ljubimce tokom celih praznika, ukljucujuci i na samo vece doceka Nove godine.
Puno pozdrava svima i hvala na lepim recima - trudicemo se da budemo jos bolji sledece godine! :heart:
 
Dobar dan svima. Isčitala sam celu temu pa evo da pitam za savet. Uzela sam sa ulice štene devojčicu, jako je mala rastom i ostaće mala. Ima oko 2kg, umiljata, poslušna. U stanu imam još tri psa pored nje i već mi nije dobro koliko posla ima. Devojčici tražim dom ali niko se još ne javlja, kod mene je ima mesec ceo. Htela bih da platim nekom da je čuva dok se ne udomi ali ne vidim takvih oglasa osim za pansione (koji su meni skupi jer nije u pitanju par dana nego možda par meseci). Jel imate neku ideju? :eek:
 
Vecina drustava za zastitu i individualaca placaju pansione, s tim da i njih ima razlicitih, sa razlicitim cenovnicima, a za novac se dovijaju iz donacija, skupljaju priloge, oglasavaju se na fb, daju iz sopstvenog dzepa... :(
 
Ima pansion blizu Beograda, moj pas je bio tamo. U principu cuvaju ulicne pse dok se ne udome, ali prihvataju i vlasnicke. Moj pas je tamo bio 2 meseca dok sam bio van zemlje i to zadovoljstvo me je kostalo ukupno 100 evra (50 evra mesecno). Bio sam skeptik zbog cene, ali nisam imao izbora i ostavio sam psa tamo. Kada sam dosao po psa, gotovo da nije hteo da me pogleda. Toliko se vezao za ljude koji drze pansion, nije hteo da ide sa mnom. Nije smrsao, cak se i malo ugojio.
Ono sto mi se najvise dopalo je sto psi nisu vezani niti su zatvoreni u boksovima (osim jednog malog za kog kazu da je djavo licno) vec se slobodno krecu po velikom dvoristu. Decko koji tamo radi ili je vlasnik, ne znam, mi je pokazao i dvoriste i boksove koje imaju u slucaju da je neki pas agresivan pa moraju da ga odvoje kako ne bi napadao druge pse.
Ocigledno je da ljudi vole pse i mogu sa velikim zadovoljstvom da ih preporucim.
Za cenu ne znam jel jos uvek ista, napisao sam proslogodisnju jer je Kole prosle godine bio tamo.
Evo ih slike https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.434800833237445&type=1 a kontak telefon ima tamo u opisu grupe
 
Dobar dan svima. Isčitala sam celu temu pa evo da pitam za savet. Uzela sam sa ulice štene devojčicu, jako je mala rastom i ostaće mala. Ima oko 2kg, umiljata, poslušna. U stanu imam još tri psa pored nje i već mi nije dobro koliko posla ima. Devojčici tražim dom ali niko se još ne javlja, kod mene je ima mesec ceo. Htela bih da platim nekom da je čuva dok se ne udomi ali ne vidim takvih oglasa osim za pansione (koji su meni skupi jer nije u pitanju par dana nego možda par meseci). Jel imate neku ideju? :eek:

U kom gradu tražite ? Da li je vakcinisana protiv zaraznih bolesti, jer ako nije neće je niko prihvatiti. :)
 
POzdrav svima, da li neko zna ima li pansiona u Valjevu ili okolini?
Nadjoh negde informaciju da ima u Obrenovcu - Pseca sreca, ali ne mogu nigde da nadjem telefon, ni adresu.. Poprilicno mi je hitno, ako moze neko da odgovori. Moze i do 50 km u svim pravcima oko Valjeva, hvala unapred :)
 

Back
Top