Pansion za pse
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 103

Tema: Pansion za pse

vamario@EUnet.yu
    Guest

Podrazumevano Pansion za pse

Da li neko zna gde u Beogradu postoji pansion za pse?

jelena793
    Guest

Podrazumevano

Poseti sajt http://www.zlatnikrst.co.yu/
    To je skola za obuku pasa, a izmedju ostalog imaju i hotel za pse. Nalaze se u blizini Pancevackog mosta, u Krnjaci.

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Znam devojku,zivi na Vracaru pozovi je na 446o493 raspitaj se za pansion reci da si dobila broj od Marka

Elza
    Guest

Podrazumevano pansion za pse

DA LI U BEOGRADU POSTOJI REGISTROVAN PANSION ZA PSE I MACE KAO U DRUGIM EVROPSKIM GRADOVIMA
    Ova individualna bavljenja , nisu bas garancija.
    TO BI BIO STVARNO DOBAR POSAO> :shock: [/i]

Zainteresovan član nacafaca (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Pansion (hotel) za pse

Sta mislite o tome?Znaci nije kao ona agencija iz NS koja se spominjala nego ono bas hotel kada odete na odmor ili tako nesto i sada nemate kome da ostavite psa.E sada me zanima da mi kazete vi ljubitelji i vlasnici da li biste imali neke posebne zahteve za vase psice?Zaci da li bi zahtevali da budu sami u boxu, da li da veterinar non stop bude tu, da li da psi budu u potpuno zatvotrenom prostoru ili da samo boxovi budu ogradjeni,itd.

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pansion (hotel) za pse

Свако коме је стало до свог пса би желео најбољу могућу услугу.
    Да имам пса, не бих желела да по цео дан буде у боксу или у затвореном простору, такође би било пожељно да их ветеринар редовно обилази, или ако то није могуће, да буде увек доступан ако неком псу буде лоше. Такође би требало водити рачуна о стављању паса у исти простор због потенцијалних сукоба. Значи, ако је пас склон доминацији, доказивању или свађи, не би требао да дели простор са другим псом.

Učlanjen
    15.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Citat Original postavio Mili
    Свако коме је стало до свог пса би желео најбољу могућу услугу.
    Да имам пса, не бих желела да по цео дан буде у боксу или у затвореном простору, такође би било пожељно да их ветеринар редовно обилази, или ако то није могуће, да буде увек доступан ако неком псу буде лоше. Такође би требало водити рачуна о стављању паса у исти простор због потенцијалних сукоба. Значи, ако је пас склон доминацији, доказивању или свађи, не би требао да дели простор са другим псом.
    ...................................

Učlanjen
    15.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Da slazem se sa tobom sve zavisi od psa,ako je agesivniji trebalo bi da bude sam u boksu a ako nije recimo moze u jednom boxu posto su to veci boxevi da bude jedan muuzijak i jedna zenka to bi bilo okA sto se veterinara tice neverujem da bi mogao tamo da bude stalno ali naravno da tu bude ako zatreba

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Cuvanje i setanje psa

Moja komsinica bi htela da ostavi psa kod nekoga na cuvanje na 2 nedelje, znaci da ne bude pansion nego u kucnim uslovima, pa je zanima da li neko zna nekog ko tako cuva pse? Pas je zlatni retriver i pozeljno bi bilo da bude u stanu. Znate li uopste koja je cena takvog cuvanja?
    Isto tako, zanima je koja je cena setanja psa, posto zena ne moze 3 puta dnevno da je izvodi pa bi joj bilo zgodno da neko psa seta 1 dnevno.
    Hvala

Aktivan član mina21bg (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Cuvanje i setanje psa

u kom kraju je ta zena ...??da vidim je znam nekog...

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Na Vozdovcu. Ako taj neko koga znas nije blizu, raspitaj se molim te za cenu, jer zena ne zna ni otprilike a ni ja ne poznajem nikoga ko bi to mogao da zna.

Učlanjen
    29.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

joj tesko..al videcu...bar cu imati u glavi,pa ako neko naleti

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

hvala ti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio nacafaca
    Sta mislite o tome?Znaci nije kao ona agencija iz NS koja se spominjala nego ono bas hotel kada odete na odmor ili tako nesto i sada nemate kome da ostavite psa.E sada me zanima da mi kazete vi ljubitelji i vlasnici da li biste imali neke posebne zahteve za vase psice?Zaci da li bi zahtevali da budu sami u boxu, da li da veterinar non stop bude tu, da li da psi budu u potpuno zatvotrenom prostoru ili da samo boxovi budu ogradjeni,itd.
    Nemozemo mi da ti kazemo sta je najbolje za tvog psa !
    Sve zavisi od psa do psa .
    Ja jos neznam za pansion u kojem stavljaju 2 psa u isti box !
    Ti mozes da zahtevas svasta (da ga vode na plivanje , .... )
    Ti gledaj da kad ga ostavljas da oni stvore slicne uslove kao sto su bili kod tebe !!!
    Naprimer : ako je pas bio pusten non stop oni mogu da ga drze pustenog u nekom delu dvorista koji je ogradjen i ima jos mnogo stvari o kojima moras da vodis racuna , Ali to samo ti mozes da znas !

Početnik
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pansion za pse

pozdrav imam jedno pitanje ako neko jos uvek pise na ovom forumu, obzirom da je zadnji post iz 2004e... ako ima nekog nek se oglasi

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Нема везе што је задњи пост из 2004-те године, тема је била отишла у "заборав" па сам је ископала. Слободно питај, па ако неко буде био у прилици, одговориће ти.

trachara
    Guest

hocu ja da otvorim pansion za pse!
    ali nemam para...ali imam plac...i trazicu pare od nacionalne sluzbe za zaposljavanje
    eto otkrila sam vam svoje planove...
    (cao milly!)

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

(Ћао, Трачице!)

Učlanjen
    29.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: Pansion za pse

pansion za pse
    "TACKEL LAND"
    PRUZA HIGIJENSKO SISANJE PASA.POST OPERATIVNI OPORAVAK UZ NADZOR VETERINARA
    CUVANJE PASA.

064/118-41-91
    DJORDJE

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

pansion za pse na kosmaju na svezem vazduhu i pod stalnim nadzoromdugogodisnjeg odgaivaca !
    0649226345 !
    0631967367 !
    ZA SVE INFORMACIJE ZOVITE OVE BROJEVE !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Vlasnik pansiona se zove Aleksandra Vickovic !

Početnik speed_serb (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja cuvam pse u svom stanu, odlicni uslovi, mozete proveriti u kakvim uslovima biste ostavili vaseg ljubimca. 064/159-5584

Nov član
    Učlanjen
    11.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam vlasnica pansiona za pse koji se zove- PSECA SRECA,a imam i dosta svojih pasa. Svi zainteresovani kojima su potrebne usluge cuvanja pasa su dobro dosli.

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Nasla sam temu! Sve sto je trebalo je da proverim datum poslednjeg posta na onome sto je izaslo na Guglu! E sad cu da se ponovim!

Odemo moj Sasa (muz, po zanimanju veterinar-cisto ko ne zna) i ja pre neki dan u NSZ (Nacionalnu Sluzbu za Zaposljavanje) i kazu mi da moram pod hitno da smislim cime cu da se bavim i da se prijavim na konkurs za samozaposljavanje. Kroz pricu sa savetnicima ona zena kaze azil (ja dreknem NE!!! jer necu predsednicu lokalnog animal welfare drustva na vratu-niko je ne bi pozeleo, narocito sto imamo dijametralno suprotne stavove o eutanaziji i ona to zna), Sasa kaze frizerski salon za pse-pa to ne umem da radim! Mozda jednog dana kao prosirenje delatnosti. Pansion! To je jedino sto bih umela da radim i jedino sto stvarno volim da radim! Na kraju krajeva, 4 godine sam bila u BG i, umesto da spremam ispite, ja sam volontirala u Orki. Doduse, bez nekih upravljackih i organizatorskih ambicija ali bila sam tu! I tako se upisem da hocu da otvorim pansion za pse u tom skoro pa zavrsenom objektu koji imamo a koji je prvobitno zamisljen kao veterinarska ambulanta, prodavnica koncentrata i stambeni prostor u prizemlju i magacinski prostor na spratu. NSZ daje 130 000 dinara za najbolje projekte i nesto se dodatno boduje sto sam zensko i imam manje od 30 godina ali neznatno.Iskreno, hteli smo da otvorimo prodavnicu koncentrata ali ne daju podsticajna sredstva za trgovinu, samo za proizvodne i usluzne delatnosti. Gledala sam oglase ali samo su oni sto drze skolu tj. dresuru istakli cenu-800 dinara po danu. Ostali su ostavili kontakt-telefone. A ja nemam vremena da telefoniram. Ima li neko predstavu kako se krecu cene usluga, da li moram da pravim i spoljne boxeve ili bi mozda moglo da prodje ono sto je neko napisao "u obzir dolaze male i srednje rase pasa", koju inspekciju treba da kontaktiram (pretpostavljam trzisnu i veterinarsku), mogu li da racunam na neke poreske olaksice... Ma svaki savet koji stigne do ujutru je dobrodosao! SAMO MORAM OSTALIM VLASNICIMA PANSIONA DA NAGLASIM DA IM NISAM KONKURENCIJA JER SE NALAZIM U KV. Hvala unapred!

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio mimi's mom Pogledaj poruku
    Nasla sam temu! Sve sto je trebalo je da proverim datum poslednjeg posta na onome sto je izaslo na Guglu! E sad cu da se ponovim!

Odemo moj Sasa (muz, po zanimanju veterinar-cisto ko ne zna) i ja pre neki dan u NSZ (Nacionalnu Sluzbu za Zaposljavanje) i kazu mi da moram pod hitno da smislim cime cu da se bavim i da se prijavim na konkurs za samozaposljavanje. Kroz pricu sa savetnicima ona zena kaze azil (ja dreknem NE!!! jer necu predsednicu lokalnog animal welfare drustva na vratu-niko je ne bi pozeleo, narocito sto imamo dijametralno suprotne stavove o eutanaziji i ona to zna), Sasa kaze frizerski salon za pse-pa to ne umem da radim! Mozda jednog dana kao prosirenje delatnosti. Pansion! To je jedino sto bih umela da radim i jedino sto stvarno volim da radim! Na kraju krajeva, 4 godine sam bila u BG i, umesto da spremam ispite, ja sam volontirala u Orki. Doduse, bez nekih upravljackih i organizatorskih ambicija ali bila sam tu! I tako se upisem da hocu da otvorim pansion za pse u tom skoro pa zavrsenom objektu koji imamo a koji je prvobitno zamisljen kao veterinarska ambulanta, prodavnica koncentrata i stambeni prostor u prizemlju i magacinski prostor na spratu. NSZ daje 130 000 dinara za najbolje projekte i nesto se dodatno boduje sto sam zensko i imam manje od 30 godina ali neznatno.Iskreno, hteli smo da otvorimo prodavnicu koncentrata ali ne daju podsticajna sredstva za trgovinu, samo za proizvodne i usluzne delatnosti. Gledala sam oglase ali samo su oni sto drze skolu tj. dresuru istakli cenu-800 dinara po danu. Ostali su ostavili kontakt-telefone. A ja nemam vremena da telefoniram. Ima li neko predstavu kako se krecu cene usluga, da li moram da pravim i spoljne boxeve ili bi mozda moglo da prodje ono sto je neko napisao "u obzir dolaze male i srednje rase pasa", koju inspekciju treba da kontaktiram (pretpostavljam trzisnu i veterinarsku), mogu li da racunam na neke poreske olaksice... Ma svaki savet koji stigne do ujutru je dobrodosao! SAMO MORAM OSTALIM VLASNICIMA PANSIONA DA NAGLASIM DA IM NISAM KONKURENCIJA JER SE NALAZIM U KV. Hvala unapred!
    Mislim da ti nikakva inspekcija nije potrebna!
    Naime, po nekom skorašnjem zakonu, preduzetnička delatnost se registruje u Agenciji za privredne registre bez bilo kakve inspekcije ili bilo čega sličnog (ne treba ti čak ni lekarski pregled). I ceo postupak je krajnje pojednostavljen.
    Naravno da si obavezna da, prilikom bavljenja određenom delatnosti zadovoljavaš Zakonom propisane uslove, ali sumnjam da je našim zakonom obuhvaćen Pansion za pse - što i olakšava i otežava posao...

Slične teme

1. Pansion za mace
    Autor gost 42348 u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 17.03.2006., 15:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •