evro-atlanske integracije????

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
besan sam zato sto nam zajedno prodaju evropu i prilicno agresivni vojni pakt.
ulaskom u EU dobili bi smo mnoooogo moci. CASH + ulaganja + mogucnost veta na ozbiljna pitanja u EU. i obavezu da se ponasamo civilizovano. ljudska prava, saradnja medju drzavama, bla bla. i prava i obaveze nam MNOGO odgovaraju.
ulazak u NATO? na samu pomen evroatlanskih integracija rusi se najeze. izgubili bi ruse.

ulazak u nato. primili bi oni nas bez problema. izvrsite neke reforme u drzavi (kontrola vojske i sl), u vojsci i nabavite nase naoruzanje (min 20 milijardi $ (dajemo mi i na kredit)). i u natou ste. ne morate da saljete svoju vojsku u kojekakve ratove, ali tad cemo biti ljuti na vas. kao s nama ste, a nesto se neckate.

i svi pricaju da su evroatlanske integracije nesto cemu stremimo. gde to pise?
dok se u skupstini to ne izglasa, meni to zvuci kao nametanje ovog paketa.
bilo bi dobro da se u skupstini pokaze volja za pridruzivanju EU. mogu da osnuju i ministarstvo, da pokazu da im je stalo, a i zbog brzine.
a neka postave i pitanje za nato.
da se vidi volja naroda. sta se zeli, a sta ne. i ko je za kakvu opciju.
 
Србији не требају никакве евро-атлантске интеграције!

Србија треба да остане у Партнерству за мир али не и да уђе у НАТО !

Србија треба да испуни све стандарде и услове за улазак у ЕУ, тј. да се
оспособи да може несметано да тргује и путује, али не и да уђе у ЕУ, нити
нас желе, нити нам то треба!
 
Нико нам неће дати ништа,значи поклоне и сличне глупости заборавите!А једини пут у напредак је изградња организоване и уређене државе,коју политичари какве ми сада имамо не могу да створе...
 
ulazak u eu, logicno i obavezno. ne mozemo sami da dostizemo i postizemo nesto. ocigledno.
ima bezbroj razloga, al' ne bih da se ponavljam. eu je ozbiljan korak i priprema evrope u odnosu na to kako ce svet izledati u buducnosti i kakvi ce biti odnosi u njemu.

za nato...we 'll see.
bice da cemo i u nato
glasacu za
 
misoni:
Нико нам неће дати ништа,значи поклоне и сличне глупости заборавите!А једини пут у напредак је изградња организоване и уређене државе,коју политичари какве ми сада имамо не могу да створе...

" PA ZAR NE MOGU NAPLATITI MOSTARINU
SAMO ZATO SHTO MOST NIJE MOJ"
 
eremita:
Србији не требају никакве евро-атлантске интеграције!

Србија треба да остане у Партнерству за мир али не и да уђе у НАТО !

Србија треба да испуни све стандарде и услове за улазак у ЕУ, тј. да се
оспособи да може несметано да тргује и путује, али не и да уђе у ЕУ, нити
нас желе, нити нам то треба!

upravo zbog takvih će te ostati posljednja zemlja Evrope van EU landa
....
i dok će se drugi razvijati Srbija će tapkati na mjestu

šta kažeš na to eremito?
 
alergicna:
Ja sam solista i nemam "dirigentskih" ambicija
A tvoje osvajachke ambicije KARLOVAC- KARLOBAG- OGULIN- VIROVITICA su
realne kao Grimove bajke
А да мало солираш без чика Шекија?
Или да његову слику вадиш само кад идеш на спавање,да те неко не види?
Значи,да поновим...Нађи неки мој пост где помиње границе које си навела!
Или смисли неку креативнију причу.
 
tokyo:
upravo zbog takvih će te ostati posljednja zemlja Evrope van EU landa
....
i dok će se drugi razvijati Srbija će tapkati na mjestu

šta kažeš na to eremito?

Кажем: ШТА ТЕБЕ ЗАБОЛЕ ГДЕ ЋЕ И ШТА ЋЕ ДА БУДЕ СРБИЈА !

Ја нигде нисам написао да Србија не треба да се развија или да треба да "тапка у месту". Једино сматрам да МОРА ДА ПРОНАЂЕ СОПСТВЕНИ ПУТ мимо свих ових околних фекалија... а то је, сигуран сам, могуће.

Странци су већ довољно уложили овде да због својих интереса НЕЋЕ блокирати Србију. Само треба отрести са леђа Солану и остали шљам и ОКРЕНУТИ СЕ СЕБИ!
 
eremita:
Кажем: ШТА ТЕБЕ ЗАБОЛЕ ГДЕ ЋЕ И ШТА ЋЕ ДА БУДЕ СРБИЈА !

Ја нигде нисам написао да Србија не треба да се развија или да треба да "тапка у месту". Једино сматрам да МОРА ДА ПРОНАЂЕ СОПСТВЕНИ ПУТ мимо свих ових околних фекалија... а то је, сигуран сам, могуће.

Странци су већ довољно уложили овде да због својих интереса НЕЋЕ блокирати Србију. Само треба отрести са леђа Солану и остали шљам и ОКРЕНУТИ СЕ СЕБИ!

NESVRSTANI !!!!!!!
U "naturizmu" je buducnost!
 
alergicna:
NESVRSTANI !!!!!!!
U "naturizmu" je buducnost!

Не може се то што ја предлажем назвати пежоративно Брозовим марифетлуцима као што су "несврстани".

Ја само знам, тј. верујем да је за нас излаз ИЗВАН ОВОГ ЧОПОРА И ТОРА КОЈИ ПРАВИ ЕУ........ 8-)
 

Back
Top