spor USB

gost 30064

Elita
Poruka
16.623
sporo prebacuje sa HDD na i-pod preko USB,ali ne pesme u i pod preko i tunes da ih slusam,nego kao obican flash kad prebacujem, a na druge fleshke normalno prebacuje bilo sta...samo na i pod sporo bas bas
 
6mbs je kada je ok,a oko 2mbs kada nije ok...al prava je retkost da bude sve normalno. 2.0usb je. a i retkost je da ga procita iz prve.... obicno promenim USB par puta dok ga pronadje... i kad ocu da obrisem nesto s pod-a traje dugo...ili blokira
 
Da nemas kablovski internet na USBu? Da li se to desava kad je iPod pun ili i kad je skroz prazan? Gde ga bodes?Na produzni,napred na kuciste ili u maticnu? Obe brzine su USB2.0, a mislim da ti sistem ili nesto softverski zeza-antivirus ili sl....
 
mhm anti virus nemam bodem ga uglavnom napred,gde palim PC,zatim imam SBB na usb, i ne bitno da l je pun ili prazan stalno se to desava... a za softver,desava se na svakom drugom racunaru...
 
1.Probaj da ga nakacis direktno na MB, pozadi.
2.Ako na dosta racunara ima iste simptome probaj da ga formatiras u drugi format(fat,fat32,ntsf sta vec moze..)
3.Ako nista izgleda da je do njega..

4.Meni se sa brzim Sony flashmem desavalo da nece da ga prepozna, pa sam CABLE prebacio sa USB na mreznu.Vise mi se to ne desava.Ja licno sam morao da zovem provajdera da mi prebaci podesavanje na mreznu kod njih.
 
ima 2gb i formatirao sam i probao opet i nece...kod drugarice mi je sad da ona lepo proba posle formatiranja i bas me zanima dal ce opet sporo... nego hteo sam taj da dam i da doplatim za npr mp4 oko 20giga,ali iz apple su mi rekli da ne moze tako,nego dam taj mp3 2gb i doplatim 7000 i samo isti takav mogu da uzmem,nikako drugi...ne znam sto tako,al trulo je...valjda hocu sad bolje nesto i posle bih daotaj mp4 i uzeo veci hdd i tako...trulo...
 
Oggy:
1.Probaj da ga nakacis direktno na MB, pozadi.
2.Ako na dosta racunara ima iste simptome probaj da ga formatiras u drugi format(fat,fat32,ntsf sta vec moze..)
3.Ako nista izgleda da je do njega..

4.Meni se sa brzim Sony flashmem desavalo da nece da ga prepozna, pa sam CABLE prebacio sa USB na mreznu.Vise mi se to ne desava.Ja licno sam morao da zovem provajdera da mi prebaci podesavanje na mreznu kod njih.


e to razmisljam da ga prebacim na lan il kako se zove to vec...ali nisam probao nikad to i mislim da necu moci to,jer ako ima neka podesavanja,ugasio sam ga skroz.

amh,probao sam i pozadi na mb isto
 
Za prebacivanje kablovskog.Treba ti ethernet\mrezna kartica ili na maticnoj integrisana.U tom slucaju je enable u BIOSu i ubacis drajvere za nju.Ja sam morao da zovem podrsku da im dam neku adresu i da oni tamo prebace da sad koristim ethernet.Znaci kabl koji ide uz modem jedan kraj u modem drugi u komp i to je to, uz ovo zvanje teh.podrske.

Za Ipod nemam vise ideja...
 
enable je u biosu instalirano je sve,jos da zovem sabane i to je to,al to cu da uradim kad budem bio izmedju kraja flata i pocetkog drugog flata...24.u mesecu...da ne prekidam skidanje javljam ako ima problema...pozZz
 

Back
Top