Hrvati pobedili

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Evo u Melburnu Hrvati pobedili Madjare sa 9:8 Mi smo junački osvojili četvrto mesto. Jedino što je interesantno što spikeru nije bilo mrsko da pomene da je njihov HR trener vodio i Jugoslovensku momčad, kao ni da pomene "Srbija" bez ikakvih debilnosti i zatucanosti. Takodjer, veoma je naglasio da su pored Madjara nadmašili Rusiju.
Lako je njima - oni imaju toplo more.
Čestitamo!
 
JAVLJA ROJTER, MOLIM VAS LEPO>

Croatia win first water polo gold
Sunday, 1 April 2007. 21:29 (AEDT)Sunday, 1 April 2007. 20:29 (ACST)Sunday, 1 April 2007. 20:29 (AEST)Sunday, 1 April 2007. 21:29 (ACDT)Sunday, 1 April 2007. 19:29 (AWDT)

Croatia won the gold medal in the World Championships men's water polo final for the first time after an extra time 9-8 victory over twice champions Hungary in Melbourne on Sunday.

Two goals during the extra period from Pavo Markovic proved the key for the Croatians, who celebrated their first title in a major championship.

The match was tied at 7-7 at the final whistle, and the two extra three-minute periods proved as fiercely contested as normal time.

Markovic gave the Croatians an 8-7 lead with a long-range throw from outside the five-metre box.

Gergely Kiss equalised with just 11 seconds of the first period remaining, before Markovic made the decisive blow with another effort from distance with 90 seconds remaining.

Hungary took the silver medal again after also losing the 2005 final. Earlier, Spain secured the bronze medal after beating former champions Serbia 18-17 in a penalty shoot-out.

-Reuters
http://www.abc.net.au/news/items/200704/1886881.htm?melbourne
 
Iron Lord:
Evo u Melburnu Hrvati pobedili Madjare sa 9:8 Mi smo junački osvojili četvrto mesto. Jedino što je interesantno što spikeru nije bilo mrsko da pomene da je njihov HR trener vodio i Jugoslovensku momčad, kao ni da pomene "Srbija" bez ikakvih debilnosti i zatucanosti. Takodjer, veoma je naglasio da su pored Madjara nadmašili Rusiju.
Lako je njima - oni imaju toplo more.
Čestitamo!

HVALA :) :) :)
 
Како није јасно. И онда се запиташ чији је ово форум и зашто је толико дозвољено пљување по свему што је српско
 
no_problem:
Али зашто је та тема на политици???? Провокација????

Pobeda Hrvatske možda ima neke veze sa očekivanim ulaskom RH u NATO i EU, i eto ti veza sa politikom!?:)

Sećate se onoga u Francuskoj kada je trebalo svet upoznati sa nezavisnom Hrvatskom, da ne bi Hrvatima u svetu govorili da su iz Juge!
 
Iron Lord:
Evo u Melburnu Hrvati pobedili Madjare sa 9:8 Mi smo junački osvojili četvrto mesto. Jedino što je interesantno što spikeru nije bilo mrsko da pomene da je njihov HR trener vodio i Jugoslovensku momčad, kao ni da pomene "Srbija" bez ikakvih debilnosti i zatucanosti. Takodjer, veoma je naglasio da su pored Madjara nadmašili Rusiju.
Lako je njima - oni imaju toplo more.
Čestitamo!

odigrali su
svaka im chast!
 
Iron Lord:
Evo u Melburnu Hrvati pobedili Madjare sa 9:8 Mi smo junački osvojili četvrto mesto. Jedino što je interesantno što spikeru nije bilo mrsko da pomene da je njihov HR trener vodio i Jugoslovensku momčad, kao ni da pomene "Srbija" bez ikakvih debilnosti i zatucanosti. Takodjer, veoma je naglasio da su pored Madjara nadmašili Rusiju.
Lako je njima - oni imaju toplo more.
Čestitamo!
.....OOOOOOOOO....HVALA....HVALA.....
 
no_problem:
Како није јасно. И онда се запиташ чији је ово форум и зашто је толико дозвољено пљување по свему што је српско
Zato što je dozvoljeno i vaše pljuvanje. Demokratija, šta ćeš...
A komšijama čestitam!
 
no_problem:
Луткице, то није Осијек, то је Осек
..buduci da sam u slavljkeničkom rasploženju..oprostit cu ti ovu malo provokaciju...bio ti meni ziv i zdrav i vidio jos ovakvih tekmi.....i pojeo se živ sto je moj rodni grad jos uvijek :::::::::::::O S I J E K:::::::::::::::::
 

Back
Top