Prijave na racun Telekoma Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Podzemna parica ti je osnovni pojam u telekomunikacionim kablovima i kao što sama reč kaže ide kroz zemlju i ako je neko drugi dobio nju kada je isključen tvoj tel onda više nema kapaciteta ako je sve ostalo popunjeno.Možda više nema ni brojeva u centrali.Traži samo detaljnije objašnjenje.Mislio sam da toga nema u BG-u nego samo u manjim mestima.
 
sečko:
Podzemna parica ti je osnovni pojam u telekomunikacionim kablovima i kao što sama reč kaže ide kroz zemlju i ako je neko drugi dobio nju kada je isključen tvoj tel onda više nema kapaciteta ako je sve ostalo popunjeno.Možda više nema ni brojeva u centrali.Traži samo detaljnije objašnjenje.Mislio sam da toga nema u BG-u nego samo u manjim mestima.

Pa Beograd je najvece selo u Srbiji.

Nije istina da ne postoji tehnicki nacin da dobijem telefon nego niko nece dupe da mrdne dok ne podmazes keshom.
 
Komsija mi je Petrovic Drasko-gen direktor Telekoma. Stanuje u Djordja Kratovca 17 i smrad je najveci na svetu. Nikom se nikada nije javljao cak ni ranije dok je bio nistta. Nema ono ni dobar dan. Njegov rodjeni brat Mirko Petrovic je gen direktor Dunav osiguranja a jos i neko mudo u C.zvezdi. On nezivi vise ovde na dusanovcu. Prica se po komsiluku da drasko ima u Beogradu tacno 8 stanova. Mogu jos da vam pricam koliko je oteto od Telekoma........
 
Pa šta da mu radimo?Ko god da bude generalni isto će se krasti.I ti bi da možeš samo nisi snalažljiv.Ako znaš da je tako sa podmazivanjem pa malo podmaži jer u takvoj zemlji živimo.Dok god ne bude postojala neka ustanova za zaštitu korisnika ili bilo kakvih potrošača pa čak i samih radnika ovako će se živeti.
 
E ljudi moji.

Pa ja ne mogu u Beogradu da dobijem liniju u stanu koji sam kupio i ako je tu do pre 6 meseci funkcionisao telefon. Postoje i instalacije i postoji digitalna centrala.

Patuljak,to te je zajebao ovaj od koga si kupio gajbu!
Ti kada si kupovao stan trebao si da kupiš gajbu sa telefonom!Bitno je da u stanu VEĆ postoji telefon!
Onda bi odradio seobu i na osnovu ugovora bi preuzeo taj telefon,s tim što bi morao da dođeš zajedno sa prodavcem u KS!On je verovatno radio seobu bez tebe i ti si ostao bez telefona!Jbg!:(
 
E,narode sada sam čuo za još veću prevaru!
Sada,navodno se radi "digitalizacija" na području Krnjače,Ovče i ostalih selendri!
Tako reći svi brojevi koji počinju sa 7,treba da dobiju 2 i da budu "digitalni" t.j. da kao nemaju više dvojnike!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
E,malo sutra!:lol::lol::lol:
Pošto treba da prodaju Telekom,kao ove godine,onda da bi zajebali budućeg kupca t.j.
nekog stranca i da bi dobili veći keš za firmu,seljoberi su smislili foru da kao svi brojevi u
Beogradu imaju 7 cifara,t.j. da su kao "digitalni"!:lol::lol::lol::lol::
Jeste i imaće 7 cifara,samo što nisu napomenuli da će pola i dalje ostati DVOJNICI!:lol::lol:
Jednostavno,neće da ulažu keš u infrastrukturu,da digitalizuju centrale i da svi lepo imamo ADSL!Neće i tačka!Hoće samo da otimaju lovu,što od građana,što od budućeg kupca!
Sve se radi samo da bi se neko izjebao!:lol::lol::lol::lol:
A svi se čude što nema ADSL,zašto su dvojnici,zašto su na PCM?
Zato što živite u usranoj Srbiji,pa je shodno tome i Telekom usran!E,ZATO!!!:lol::lol::lol::lol:
 
Hajmo ovako.....


Na banderi pored moje kuce postoje izvodi za tri centrale, dve digitalne i jedne analogne....Analogna centrala je opterecena i svi priključci su preko FM multipleksera 4/1 i plus su dvojnici....
Na digitalnim centralama je jedna prilično zauzeta, ali ima oko 20% slobodnih "brojeva", dok je druga sveža i kod nje je zauzeto maksimalno do 20% priključaka.

Medjutim , projekat, ili zamisao Telekoma je evo već drugu godinu , da ne rasterećuje analognu centralu , jer su to uglavnom privatne niske zgrade. Ideja je da će se tu kad tad graditi velike nove zgrade, a u kontaktu su sa "investitorima" i imaju potvrdu da će se to desiti ove godine....Ovo nezvanično , ali kao javna tajna....
Stoga se ne isplati da povezuju korisnike , već će kad se zgrade izgrade, jednostavno samo priključiti brojeve , jer su zato i razvukli kablove , doduše vazdušne, sa dovoljnim kapacitetima do svake bandere, proporcionalno broju predvidjenih priključaka....kad se zgrade budu izgradile....

To je čisto ekonomisanje, bez interesa o sadašnjim pretplatnicima i prema nekom žongliranju i optimalnom korišćenju....U egocentričnom Srpskom okruženju , to je najnormalniji način ponašanja.

Medjutim , čovek popizdi , kad čuje objašnjenje koje Telekom daje , kao opravdanje za pritužbe korisnika da molbe za nove brojeve niko ne gleda.
Na TV B92 se jednostavno pojavi nafrakana PR ili neko već i objasni da oni imaju probleme jer im gradjevinari ne javljaju da su napravili novu zgradu, pa zato ne mogu da priključe tolike korisnike koji se žale.
A potpuno je jasno , da gradjevinar mora da obavesti i obaveštava telekom , čak šta više , odradili su infrastrukturu, ne gledaju zahteve, jer imaju svoj plan, i PRAVE SE SRPSKI GLUPI....

E zbog ovog zadnjeg se svaki pretplatnik oseća kao da je najveći glupander i pajser, i tako gde god se okreneš....

Hoće li SBB dobiti već jednom tu dozvolu za fikno postavljanje linija....?
I oni nisu cvećke, ali bi siguran sam , do mene stigli drugi , ali proradili prvi.....

A i red je da sa SBB predjemo iz srbije u hrvatsku , tj da uz telefon dobijamo i TVCAT signal, i video on demand i sve strane kanale prevedene, pa nek se onda telekom privatizuje kako hoće i sa akcijama kako hoce....
 
Patak,nema šanse ništa!
Tek kada bude došao neki OZBILJAN STRANAC tipa neki Šveđanin,Švaba,Danac ili Norvežanin,
a ne recimo Mišković ili neki naš smrad(ne daj bože),onda će se nešto promeniti i doći će do konkurencije i do ulaganja u infrastrukturu!
Do tada će da jebu!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top