Da li imate best friend?

  • Začetnik teme Mina_i Sofija
  • Datum pokretanja
imam dve naj,naj,najbolje drugarice (jednu musku i jednu zensku),jos nekoliko drugova i drugarica kojima pricam skoro sve i mogu da se racunaju u najbolje i bruka mnogo njih za zezanje,izlaske,ogovaranje i tako to!
 
Eeee bas o tome mnogo razmisljam u poslednje vreme. I ne znam sta da ti kazem. U osnovnoj sam imala naj drugaricu, znamo se bukvalno od kako smo imale po 3 godine, bile smo bas najbolje... A otkako smo krenule u srednju, vise nista nije isto... Ne znam da li treba da sam zbog toga tuzna ili srecna. Mislim, vidjamo se mi, pricamo preko telefona, ali nije to to. Kad ja nju nazovem, pitam je sta ima novo a odgovor je ,,nista'' tako da bukvalno nemamo o cemu vise da pricamo. Poneko bi pomislio da bi trebalo da imamo vise tema bas zbog toga sto idemo u razlicite skole, ali u mom slucaju nije tako. Ona svake subote izlazi sa novom drugaricom, dok ja ne izlazim bas svaki vikend, i u zadnje vreme primecujem da bi ona radije izasla s tom devojkom nego se nasla se mnom... Ne znam u cemu je poenta, jednostavno, drugarstvo je izgubilo svaku draz... Je l mi predlazete nesto? A u novoj skoli imam cool drustvo, i zezamo se mi i sve je OK ali ipak nisam nasla onu osobu kojoj mogu sve da kazem, koja mi je kao da se znamo oduvek... Nedostaje mi moja (bivsa?) najbolja drugarica.
 
e, pa meni je mortisha i najbolji drug :oops:
hehehehehhe. pa eto, njoj sve mogu da kazem ..... :roll:
osim ....... :) ........ da Axl-u redovno crtam brkove i bubuljice ....... salim se :wink:

imam najboljeg druga kojeg znam ...... eeeeee ..... 15god. al u zadnje vreme smaramo, ali bash se smaramo.
 
Keeper:
e, pa meni je mortisha i najbolji drug :oops:
hehehehehhe. pa eto, njoj sve mogu da kazem ..... :roll:
osim ....... :) ........ da Axl-u redovno crtam brkove i bubuljice ....... salim se :wink:

imam najboljeg druga kojeg znam ...... eeeeee ..... 15god. al u zadnje vreme smaramo, ali bash se smaramo.
hehehehe...... :oops: :lol: :lol:

ma ja imam ove moje ludaje.. i jednu iz OS.. mada.... 8)
 
Electra:
Sasha85:
To jednostavno tako ide... Retko koja prijateljstva iz osonovne se zadrzavaju...

Al' me utesi... Dobro, nemam sta da prigovaram, samo si iskrena. Al malo mi je glupo jer nas dve se u sustini znamo 13 godina... znaci nije samo osnovna... :?

Sta da radim... Sorry,ako ti je tesko pao moj odgovor... Znam kako ti je... I ja sam imala drugarice iz osnovne sa kojima danas bukvalno vise nisam u kontaktu...
Ljudi se menjaju... Nailaze na nova zanimanja... Nova interesovanja... Menjamo se... Zbog takvih stvari je tesko odrzati prijateljstvo...
Ne mora da znaci da vase prijateljstvo nece uspeti... Nemoj samo da insistiras na tome da se vidjate... Mozda dodje sve na svoje mesto.... Ko zna...
 
Imam najbolju drugaricu i druzimo se vec vise od 5 godina i najboljeg druga, inace on je Grk i tesko mi je sto nije stalno pored mene jer je najbolji kada su u pitanju saveti, stariji je i iskusan.zato se trudim da sto cesce odlazim u Atinu.
 
Ja sam Mina.
Imala sam bas naj drugaricu. U stvari pet a dve od njih su mi bile 100%. Onda sam se udaljila od jedne i zblizila se sa drugom. Nas dve smo bile 1000% best. A onda je u drustvo doslo pusenje. Ja sam bila protiv toga. Ali na njih dve je vise uticalo one tri i ostalo drustvo nego ja................ :( :? :x :cry: :roll:
A TAKO IH VOLIM I DALJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POGOTOVO OVU DRUGU OD KOJE SAM SE UDALJILA! VVVVVOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMM JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sta da radim... Sorry,ako ti je tesko pao moj odgovor... Znam kako ti je... I ja sam imala drugarice iz osnovne sa kojima danas bukvalno vise nisam u kontaktu...
Ljudi se menjaju... Nailaze na nova zanimanja... Nova interesovanja... Menjamo se... Zbog takvih stvari je tesko odrzati prijateljstvo...
Ne mora da znaci da vase prijateljstvo nece uspeti... Nemoj samo da insistiras na tome da se vidjate... Mozda dodje sve na svoje mesto.... Ko zna...[/quote]

Thanx, Sasha :wink:
 

Back
Top