S 400

Хе,хе ...Па што се љутите одмах ?
А сад одговори:

За Дацмана- Не,не дрогирам се.А што питаш ? Треба ти нешто ?Ја сам против тог...
П.С Ко ми каже да се дрогирам-дечко чија је локација "Једна зграда у краљевачкој..."

За Марија Форза (Читам како је написано)-Нисам те ама баш ништа разумео ???Какве везе
има млеко и вода са интернетом ???

За Трицк-трицка -- Не клањај се идолима,и не псуј...

За Интру - Па имаш на крстарици дугме "претрага"--То ти је оно горе мало пише плавим словима Pretraga... Па потражи мало,немој да си лењ,видиш колико си ти ПОСТОВА укуцао !!!

Е овако ...Поздрав још једном свима и све схватите као ХУМОР (тако гласи и форум зар не ?)
Нисам хтео никога да увредим !
Тачка .
 
Slobodance:
За Интру - Па имаш на крстарици дугме "претрага"--То ти је оно горе мало пише плавим словима Pretraga... Па потражи мало,немој да си лењ,видиш колико си ти ПОСТОВА укуцао !!!
Jel si ti, kojim slucajem, provalio da, kad god posaljes neki post, pored njega pise tvoj nick, a odmah ispod njega pise koliko poruka ukupno imas?????? :evil: :evil: :evil:
I daj, leba ti, ne pisi cirilicom ono sto je napisano latinicom (kao npr. Trick-trick i sl.)
 
400 komada........aaaaaaaaaahahahaaaaaaaaaaa.....sad me zasmeja............aaaaaaaaaahahahaaaaaa ubi se od smeha...hahaha ovako se nisam zasmejao od kad je moja tetka progutala vestacku vilicu....400 komada i hvali se....odo da gurnem prs` u steker da se malo razdrmam :lol:
ako cemo vec da merimo ko ima vise ja bolje da se ne javljam onda :lol:....ustvari moram...javljam se......imam 14 iljada i nesto...bar mislim da je 14 iljada....ako nisam preso 15 :lol:
 

Back
Top