Sta bi ste vi uradili sa placem?

Sarge

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
460
Planiram da kupim plac u okolini Beograda.
Ne znam cime bi se bavio:da li da napravim ribnjak(naravno zbog velikih troskova ne planiram da pravim nikakav ogroman bazen,nego samo iskop,kao manje jezero),pcelarstvo ili da odgajam cincile?
Razmisljao sam o kupovini balona za sport ili gradnji hale ali ovo drugo je sigurno velika investicija,za balon ne znam...
 
I ja bih ali ako sam napisao u okolini Beograda,sigurno nije atraktivna lokacija,za izgradnju zgrade sa stanovima ti treba od milion eura pa navise.....
Ako mi je izgradnja sportske sale velika investicija,mozes misliti za zgradu...
 
intra:
Polovan balon možeš nabaviti za 4-5 hiljada eura. Dobar biznis.
Pogledao sam sajt i cenovnik ove firme,gde ima polovan balon za 4-5 hiljada eura?
Nije da ne verujem samo skini cenovnik ove firme,najjeftiniji balon je 26.000,bez radova i prateceg objekta(svlacionica i obaveznih instalacija(grejanje,ventilacija,elektro napajanje).
Sa ostalim,najmanji balon ide do neverovatnih 68.000,najskuplji i najveci do 130.000.
Ovaj cenovnik im nije nesto jasan,nema cena pojedinacno,sa 26.000,koliko kosta osnovna konstrukcija(samo celicna konstrukcija ima skoro 10 tona,pvc pokrivka)cena ide do 68.000,ispada da im rasveta,grejanje,ventilacija,podloga,golovi kostaju citavih 42.000 eura.
Pa ja sa ovih 30.000 mogu da uradim ozidanu.
http://www.novikolektiv.co.yu/
 
MAGDALENICA:
Pa da si malo bolje informisan ne bi pricao svasta.
Mada mozda bi mu ovaj drugi biznis procvetao jer bi ti bio stalan gost.
....ma ti ćeš da mi kažeš....
...a za ovo drugo,daleko mi je,a i nemam para...
...ali to nije tema...
...nego daj neku profitabilniju ideju,ovo što si napisala je za rekreaciju i hobi,a čovek hoće ozbiljan biznis.....
 
sinmbad:
...ma kakvo cveće,bre,tu najbolje ide preprodaja cveća nekom trećem a ne proizvodnja istog...
...nego brate,par sobica,par cica i da vidiš biznis..... 8-)


e samo moram da pozdravim ovog tebricu, cao sinmbade, sta ima novo?
Uvek si imao dobre ideje za biznis....podrzavam;-)

Potrebni podaci za odluku sta sa placem:
gde je tacno plac
kakve su saobracajne veze i infrastruktura
koliko mozes uloziti preko cene placa
koliko ulazes ukupno (mozda je bolje manji plac a veca lova u posao, ma ako imas herca zakupi splav na mesec dana, sezona je, pa sve ili nista;-)
 

Back
Top