Kardinalne greške crkve i vernika u vezi homoseksualizma i abortusa
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 46

Tema: Kardinalne greške crkve i vernika u vezi homoseksualizma i abortusa

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kardinalne greške crkve i vernika u vezi homoseksualizma i abortusa

[font=timesnewroman]

Sa zahvalnošću iščekujem odgovor, jer svako ko razume da je neko rukama razdvojio more sigurno ima razumevanja i za ovu moju naučnu disertaciju.

Evo, proučavajaći Bibliju mnogo studioznije nego naša forumska braća, nabedjeni vernici, stičem utisak da SPC jezivo greši u vezi homoseksualaca i abortusa.
    Bogohuli takoreći!

Naime, Bog je prvo stvorio muškarca a mnogo kasnije je stvorio ženu. Nemojte molim vas samo ono da su se muškarci uzdržavali dok žene nisu stigle? To je prosto nemoguće jer nisu imali "materijal o kom da razmišljaju s obe glave". Takodje nisu mogli ni da se posluže otvorima u bukvi jer je to drvo u redu mladjih, pa nije ni postojalo.

Znači, crkva se neopevljivo desetercom, ogrešila o najstariju volju Božiju. A deca ko deca svašta izmišljavaju samo da bi pomogla albanskom lobiju.

Dalje, crkva strašno greši o abortusu i samim tim ne poštuje ženu kao najzahvalniji instrument za manipulaciju. Uostalom žene su kasnije nastale i njihovo je samo da se priklone stvorenom ili da budu spaljivane. Ima ih više od muškaraca pa su zato potrošna roba. Na njima se vrše eksperimenti još od davnina.

Čuveni genetski inženjering opisan u Bibliji tj vantelesno začeće (radiš ono a da ti ne udje) samo pokazuje čemu žena treba da služi. Za potrebe genetskog inženjeringa i uspešnih tretmana veoma je često potrebno prekinuti započeti proces ako smo kasnijim laboratorijskim analizama u katakombama zaključili da to nije to što smo želeli. Cilj je stvoriti himeru iz prvog pokušaja. Kombinacija nekoliko bića sa njihovim osobinama. Malo da poleti, malo da ujede, malo da skače... Uostalom baš takav vid života je opisan u najstarijoj knjizi za obrazovanje mase.
    Znači crkva mora da ima razumevanja oko abortusa jer je neko želeo da obustavi neuspešan proces, radjen od nestručnog osoblja nad ženom.
    [/font]
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 31.03.2007. u 10:07

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kardinalne greške crkve i vernika u vezi homoseksualizma i abortusa

Podvučeno samo najvažnije

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kardinalne greške crkve i vernika u vezi homoseksualizma i abortusa

[font=timesnewroman]
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    NAPOMENA ZA VERNIKE OD 1989 PA NA OVAMO>
    Novi Zavet je zapravo security patch za Stari Zavet jer u njemu ima puno tajnog koda i puno grešaka u istom.
    Odgovorni za ovaj patch: Marko, Jovan, Luka i Mateja (prva dvojica su čisti Srbi, Luka je iz mešovitog braka a Mateja je Hrvat)
    [/font]
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 31.03.2007. u 10:10

Poznat Koschei.Besmertnii (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    132
    Reputaciona moć
    138

Uhhhhhh, sada si se mnogima zamerio, pazi kad prelazis ulicu

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Овај гвоздени се нешто распиштољио са темама од када су му скинули чварак.

Primećen član
    Učlanjen
    08.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

....ja sam tradicionalni vjernik.....uskrs božić.....i to je to......ok vjerski obredi.....ali da trčim u crkvu maltene svako malo......ko voli nek izvoli......u zadnje vrijeme mi se malo ta vjera zamjerila.....svećenici,sveštenici.....i ostala vjerska elita...što dalje od naroda to bolje.....nek svaki za se travu pase.......

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio KoscheiBesmertnii
    Uhhhhhh, sada si se mnogima zamerio, pazi kad prelazis ulicu
    Uhhhhhhh, u pravu si! Maločas odem do kontejnera da izbacujem djubre kad neka pijana stoka za volanom.... Pazi i ti molim te ako izlaziš...

Citat Original postavio no_problem
    Znaš kako, čvarak je još tu nego pregovaramo žestoko oko zaduženja.
    E sad, što se ovog podforuma konkretno tiče više me ne obavezuju neka načela kojih sam se pridržavao pa zahvaljujem svima koji su me istih oslobodili. :wink:

Citat Original postavio MalaKosava
    ....ja sam tradicionalni vjernik.....uskrs božić.....i to je to......ok vjerski obredi.....ali da trčim u crkvu maltene svako malo......ko voli nek izvoli......u zadnje vrijeme mi se malo ta vjera zamjerila.....svećenici,sveštenici.....i ostala vjerska elita...što dalje od naroda to bolje.....nek svaki za se travu pase.......
    Još uvek imamo problem nerazlikovanja verovati u nešto iznad naspram verovati lokalnom gosn popi. Vredjanja i omalovažavanja crkve i sveštenstva je dozvoljeno odredjenim političkim ličnostima a odredjenim nije i tu je lokalni vernik u još većoj nedoumici. Takodje nisi Hrišćanin ako nisi u baš toj i toj struji. E sad kako se odlučiti koja je prava ako se ni sami autori jevandjelja nisu usaglasili oko samog Hristovog rodjenja? Po Marku je buržuj rodjen na dvoru (da bi se umilostivili višoj klasi) a po drugom je rodjen na senu u štali (to je za ostale). Takodje nisu se usaglasili zašto je njegova porodica proterana. Oko farbanja jaja se svi slažu ali samo pod uslovom da je čuveni neznani stražar dao uslov "kada koka snese šareno jaje". Da je recimo rekao nešto drugo, jako popularno, teško da bi bilo izvodljivo...

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3998224&postcount=35

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio no_problem
    Није им прошла геј-парада у Кнез Михајловој - па покушавају овде да направе ПАРАДУ... пос'о је пос'о а газда је газда......хехехе......

VESTI
    Gej likovi u britanskim čitankama

LONDON: Nekoliko osnovnih skola u Velikoj Britaniji uvelo je kao skolsku literaturu price sa gej i lezbejskim likovima, kako bi se najmladi upoznali s tim seksualnim opredeljenjem. U skolski program uvrstene su price poput "Kralj i kralj" o gej princu ili "Za tango je potrebno troje" o gej pingvinima koji se zaljubljuju i podizu usvojeno dete. Projekat pod nazivom "Nema autsajdera" vredan je 1,16 miliona dolara i ima podrsku Ministarstva obrazovanja.

Cilj programa je, kazu njegovi autori, da pomogne skolama da se priviknu na nova Pravila promovisanja homoseksualnog opredeljenja kao drugacijeg, ali prihvatljivog nacina zivota. Program je, medutim, kako javlja Rojters, izazvao bes mnogih koji smatraju da je rec o neprihvatljivoj homoseksualnoj propagandi, pa i zlostavljanju dece kako bi se ona ucinila prijemcivijom za homoseksualnost.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

То су шта су,и не вреди их пљувати...А сама промоција геј заједница тешко да ће помоћи порасту наталитета у западној Европи и код нас!Само нека наставе,надам се без нас!8-)

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i praznoglavaca...
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Primećen član Autobus 88 (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Iron Lord
    [font=timesnewroman]

Naime, Bog je prvo stvorio muškarca a mnogo kasnije je stvorio ženu. Nemojte molim vas samo ono da su se muškarci uzdržavali dok žene nisu stigle? To je prosto nemoguće jer nisu imali "materijal o kom da razmišljaju s obe glave". Takodje nisu mogli ni da se posluže otvorima u bukvi jer je to drvo u redu mladjih, pa nije ni postojalo.

[/font]
    Ovo je debilno!

Bog je prvo stvorio muskarca I to jednog ( komada jedan ) a kasnije i zenu. A onda im je rekao " radjajte se i mnozite se " sto se nemoze postici homoseksualnim odnosima.

Zatim abortus. Tu se radi o ubistvu. Dete je zivo od trenutka zaceca. Sto se moze videti na ultra zvuku. Ubiti nekog podrazumeva da je taj neko pre trenutka ubistva ziv. Sto je ovde jeli slucaj... Nema nikakve razlike izmedju ubistva novorodjenceta, ubistva trudnice u osmom mesecu ili kasapljenja dece u trecem mesecu. To je dakle ubistvo. Sada je samo pitanje ko kako gleda na to. neko to ubistvo opravdava a neko osudjuje.

Neznam ko opravdava abortus, zasto nebi opravdavao bacanje dece po konteinerima i ubijanje drugim metodama. Sta je razlika, samo 5-6 meseci.
    Mislim zapitajte se da li sve zene imaju para za abortuse... Ili zar nema majka pravo da se predomisli? Ostavi je muz u devetom mesecu i sl...

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Obersturmfuehrer
    ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i praznoglavaca...
    Свега 97% људи на Планети верује у неког БОГА ??? А само занемарљив проценат фаличних сперматозоида црвених бандита који лутају светом пишу овакве бедастоће.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Autobus 88
    Ovo je debilno!

Bog je prvo stvorio muskarca I to jednog ( komada jedan ) a kasnije i zenu. A onda im je rekao " radjajte se i mnozite se " sto se nemoze postici homoseksualnim odnosima.
    a kako je onda stvorio muskarca?

Zatim abortus. Tu se radi o ubistvu. Dete je zivo od trenutka zaceca. Sto se moze videti na ultra zvuku. Ubiti nekog podrazumeva da je taj neko pre trenutka ubistva ziv. Sto je ovde jeli slucaj... Nema nikakve razlike izmedju ubistva novorodjenceta, ubistva trudnice u osmom mesecu ili kasapljenja dece u trecem mesecu. To je dakle ubistvo. Sada je samo pitanje ko kako gleda na to. neko to ubistvo opravdava a neko osudjuje.
    ovo prica covek koji bi isao i puskom ubijao pse po ulici.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio eremita
    Свега 97% људи на Планети верује у неког БОГА ??? А само занемарљив проценат фаличних сперматозоида црвених бандита који лутају светом пишу овакве бедастоће.
    poklapa se sa onim procentom "prosecnih"....
    kada imas u vidu cinjenicu da je svega 2% ljudi inteligentno, sve je jasno.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

a kako je onda stvorio muskarca?
    одговор: ЗИНИ ДА ТИ КАЖЕМ !

ovo prica covek koji bi isao i puskom ubijao pse po ulici.

А теби је пас НЕКО ??? Ето, какав поремећени систем вредности...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Свега 97% људи на Планети верује у неког БОГА ???
    a i ne znam odakle ti ta informacija, izgleda da preuzimas doktrinu crkve o podvaljivanju i namestanju raznih podataka.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

одговор: ЗИНИ ДА ТИ КАЖЕМ !
    ja zinem od cuda svaki puta kada vidim sta pise biblija i koliko ljudi u to bespogorno veruju...
    jedan od primera si ti....

А теби је пас НЕКО ??? Ето, какав поремећени систем вредности...
    pas je definitivno inteligentniji i svesniji od nekoliko celija posle zaceca.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

poklapa se sa onim procentom "prosecnih"....
    kada imas u vidu cinjenicu da je svega 2% ljudi inteligentno, sve je jasno.
    У претходном посту си се питао следеће: #10 - ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i praznoglavaca... а сада сам пишеш о 2%

Мислиш АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ да ома' спадаш у оне инТЕЛЕгентне ???

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

У претходном посту си се питао следеће: #10 - ja ne znam ko i dalje veruje glupostima napisanim bibliji osim totalnih nabedjenika i
    praznoglavaca...
    а сада сам пишеш о 2%
    ne vidim kako je to u kontradiktornosti, sem toga ti si slagao da 97% veruje u boga, sto sam ja iskoristio...

Мислиш АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ да ома' спадаш у оне инТЕЛЕгентне ???
    kao prvo, ja ne hulim na boga nego kriticki razmisljam o bibliji i o bogu, sto jeste odraz inteligencije.
    kao drugo, odraz tvoje zaguljenosti je upravo to "АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ", za tebe, a i za crkvu je svako ko se usudi da se zapita sta je sve to i kako funkcionese jeretik i treba ga spaljivati. crkvu kao organizaciju razumem, ali pojednice ne razumem...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

a i ne znam odakle ti ta informacija, izgleda da preuzimas doktrinu crkve o podvaljivanju i namestanju raznih podataka.
    ta informacija nije tacna,jer se u ateiste ubrajaju i agnostici tj ljudi koji ne znaju da li bog postoji ili ne niti ih to zanima,i sve slicne forme (ne)verovanja.tako da ateista ima oko 20 % kako se procenjuje.

inace rusija je jedna od zemalja sa najvecim brojem ateista,sto je i razumljivo zbog velicine i komunistickog nasledja,ali ne samo to nego je i prilicno visoko i po ucescu ateista u ukupnom stanovnistvu
    you make me sick because i adore you so

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Ovo je debilno!

Neznam ko opravdava abortus, zasto nebi opravdavao bacanje dece po konteinerima i ubijanje drugim metodama. Sta je razlika, samo 5-6 meseci.
    Mislim zapitajte se da li sve zene imaju para za abortuse... Ili zar nema majka pravo da se predomisli? Ostavi je muz u devetom mesecu i sl...
    E ovo je tek debilno! Prvo, ja sam rekao da je namenjeno samo onima koji veruju da neko širenjem ruku stvara magnetno polje jače od Meseca pa pravi plimu i oseku.

U svom odgovoru mešaš kreacionističko sa realističnim pa pominješ prvog muškarca i prvu ženu a kasnije se pozivaš na ultrazvuk???

Vidi ovako, piše da je žena stvorena od rebra muškoga ali opet muškarcu ne fali ni jedno jer ih oba pola imaju isto. Prema procesu razvijanja fetusa svi smo prvo "žene" pa tek onda u zavisnosti starosti spermatozoida neki postanu "muško". Otud bradavice na grudima muškim. Neki drugi organi su na suprotnim stranama ali da te ne bunim više. E u toj medjufazi se razvija i mozak pa verovatno tada nastaje zez, postao je fizički muško ali sa ženskim nagonima. Inače, možeš da zaključiš da od oca zavisi da li će biti žensko ili muško...

AKO SU POSTOJALI SAMO 1 MUŠKARAC i 1 ŽENA onda će njihova deca imati debilno potomstvo zbog mešanja istih gena, nečista krv.
    To znaju svi oni koji su želeli da sačuvaju porodično blago pa se uzimali medjusobno.

p.s. fetus niti crkva krsti niti opština knjiži i otkud pravo verskoj organizaciji da manipuliše nesvesnim bićem posle rodjenja tj njihovim roditeljima?

Nešto ne štima...
    Poslednji put ažurirao/la Iron Lord : 31.03.2007. u 13:25 Razlog: Komentar apdejtovan security patchom

Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio Iron Lord
    AKO SU POSTOJALI SAMO 1 MUŠKARAC i 1 ŽENA onda će njihova deca imati debilno potomstvo zbog mešanja istih gena, nečista krv.
    sto znaci da mi svi,sa nagleskom na nazi orijentisane forumase,imamo bracu i sestre crnce,jevreje,cigane,amerikance....

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee
    sto znaci da mi svi,sa nagleskom na nazi orijentisane forumase,imamo bracu i sestre crnce,jevreje,cigane,amerikance....

Nije utvrdjeno KOJE BOJE je bio prvi čovek? Neki tvrde da crnci rulaju...

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

ne vidim kako je to u kontradiktornosti, sem toga ti si slagao da 97% veruje u boga, sto sam ja iskoristio...

kao prvo, ja ne hulim na boga nego kriticki razmisljam o bibliji i o bogu, sto jeste odraz inteligencije.
    kao drugo, odraz tvoje zaguljenosti je upravo to "АКО ХУЛИШ НА БОГА И ВЕРУ", za tebe, a i za crkvu je svako ko se usudi da se zapita sta je sve to i kako funkcionese jeretik i treba ga spaljivati. crkvu kao organizaciju razumem, ali pojednice ne razumem...
    Да било шта знаш о верницима - знао би да се свакодневно питају "шта је све то и како функционише јеретик"... и верници имају безброј недоумица у схватању и разумевању само то не решавају на твој начин, него покушавају да што више сазнају, постоји безброј књига са питањима и одговорима из те области..али нико не пада у напаст као ти.

Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

kolko ja znam nije.
    al nauka kaze da smo mi svi afrikanci

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.04.2009., 15:30
  2. U Srbiji se izvrsi 548 abortusa DNEVNO
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 18.05.2008., 00:57
  3. posledice abortusa, sta kaze statistika?
    Autor Kathrine u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.04.2008., 20:34
  4. Cena abortusa?
    Autor jasna_17 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 01.08.2004., 00:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku