DA LI VAS PALI KADA VAM GA BALAVI...i pokusava da ga stavi celog u usta..?

vaseron:
MARIO..BATA SAM I TO TEK KAKO...NE ZNAM KAKO SE SALJE SLIKA ALI I TO CU NAUCITI...pa da vidis brate kakav sam bata...mogao bih dve da navucem od jednom... nemoj o tome druze,pun mi je k.... tih pedera ovde...ok..
Ma nemoj da se trudish ako si bata... Ne treba fotka, fala. Znaci yebo si zabarke/ganke pa bi sad malo i belkinje m? :)

Ali me nesto zanima....

desiderate succhiare il mio... ?
 
vaseron:
da ji vas pali kad vam ga balavi,,i pokusava da ga stavi celog u usta??da li vas pali kada va ga balavi,,,i pokusava da ga stavi celog u usta...?
uh jos pitas....mora da mi se njena pljuvacka sliva niz jaja pa kada spada sa jaja mora da je polize,zatim vrhom jezika od korena do glavica pa ga gutne celog....brate kapiram te totalno :lol: :lol: :lol:
 
vaseron:
da ji vas pali kad vam ga balavi,,i pokusava da ga stavi celog u usta??da li vas pali kada va ga balavi,,,i pokusava da ga stavi celog u usta...?
Ko o kome baba o uštipcima a Vaseron o.....k.....! Ne vadiš ga iz usta! I sve te nešto zanima šta devojke ovde vole....Šta si ti?! Lovac na belo roblje?!! Makro?! Kakve li ti crkve gradiš, nesrećniče?!
 

Back
Top