Najbolja pizza u Beogradu?

Funky_Grof

Početnik
Poruka
29
Ja sam par puta narucivao od raznih "pizza majstora" i svaki put sam okusio istinski ukus kartona,ono je bilo uzasno.Jedina stvar koja je bila na zadovoljavajucem nivou bila je pizza iz pizza hut-a,ali to je ipak za dublji dzep.Sta mislite o tome i da li ima ijedna normalna pizzerija u Beogradu???Ne ide mi u glavu da u Beogradu nema normalnih pizzerija :confused:

p.s. na primjer, pizzerija "vladimir",ono je uzas zivi,kao vaze za jednu od poznatijih pizzerija,ali ono iskustvo definitivno nikom ne preporucujem-NIKAKO!!! ne mogu vjerovati da se ono usudjuju prodavati,i jos gore da se na ono ljudi loze.Sta se sve moze prodati glupim ljudima!!! :evil:
Mislim,takve su sve,kao iskopirane,bez imalo ukusa,mirisa,arome,j****i karton! :neutral:
 
po meni kod `orla` nije lepa pizza...
preksinoc smo slucajno naisli na piceriju u Borci...al` ne znam kako se zove(kad se ide ka gradu..ka Bg sa desne strane,kraj puta...kao da je neka velika trafika,rade izgleda non-stop,i uvek je guzva.Ogromno `parce` za 50din,ali je fantasticna..
 
ја сам јео ал мислим да више нема много ми је лепа она пица тамо на теразијама преко пута мека на теразијама где се продају палачинке ал ту више нема па ја купујем код мене у шкколи Бранислав Нушић тамо има много лепа пица 50 динара парче ал ја увек узмем два јер ми једно парче мало
 
Ja sam par puta narucivao od raznih "pizza majstora" i svaki put sam okusio istinski ukus kartona,ono je bilo uzasno.Jedina stvar koja je bila na zadovoljavajucem nivou bila je pizza iz pizza hut-a,ali to je ipak za dublji dzep.Sta mislite o tome i da li ima ijedna normalna pizzerija u Beogradu???Ne ide mi u glavu da u Beogradu nema normalnih pizzerija :confused:

p.s. na primjer, pizzerija "vladimir",ono je uzas zivi,kao vaze za jednu od poznatijih pizzerija,ali ono iskustvo definitivno nikom ne preporucujem-NIKAKO!!! ne mogu vjerovati da se ono usudjuju prodavati,i jos gore da se na ono ljudi loze.Sta se sve moze prodati glupim ljudima!!! :evil:
Mislim,takve su sve,kao iskopirane,bez imalo ukusa,mirisa,arome,j****i karton! :neutral:

meni se bas ne svidja pica u pizza hut-u :confused:
"orao", "bucko", "pizza trg" :super:
 
Picerija Simpatiko na okretnici 53.23 na Vidikovcu :ok:

Pecena u peci na cumur, tanko i dobro testo, sunka je sunka, kulen je kulen a sir je EXTRA! :klap:
Inace mislim da dobar origano i sir cine picu naravno uz tanko testo! :worth:

Skoro smo jeli i u Vrnjackoj banji jer smo i zimus tamo doziveli pravi raj ! Zimus je to pravio neki stariji gospodin pa bacao ono testo u vazduh, redjao sve tu na sanku, takodje pekao u peci a sir - nikad bolji! :super:
Sad smo na Kvatro Stadjone pici dobili jedan deo sa paprikama nasecenim na kolutove :dontunderstand: - ALOOOO ! to nigde nisam dozivela! :sad2:

Preporuka picerijama - prvo proverite kako se na italijanskom tacno pise ime tih pica :rtfm:, drugo proverite sastav jer Gorgonzola ili Mozarela nije Trapist !

I trece drzite se toga sto ste stavili u sastav pice jer eto ima nekih koji umesto hleba jedu pice i tacno znaju gde sta spada!

Smeta mi kad nas drze za budale a mi jedemo kod njih ... :dash:
 
Cicciolina. Donose pizzu na kućnu adresu a imaju i restoran u Yu biznis centru.
Volim i da prošetam do Pizza Hut-a ali ubedljivo najbolju pizzu sam jela u restoranu Via del Gusto u Knezu - mada su cene užasno visoke.
Ukusi su različiti, uvek bilo i biće.
Ali, bez uvrede, ono što se služi u Pizza Hut-u sigurno jeste po nčijem ukusu, ali veze nema sa pizzom!
 

Back
Top