Program AUTOFLUID - demo ili trajal verzija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas si skroman decko.. Naravno da je moguce naci, doduse veeeeeeeeeeeeeeoma tesko, ali to vec ne spada u domen ovog foruma, s obzirom da na zvanicnom sajtu ne nude tu vrstu preuzimanja, znaci nema trial ili demo verzija za preuzimanje..

U ovom slucaju, mozemo da pricamo o kupovini ovog softvera za nimalo bezazlen dizajn i projektovanje vodovoda i slicnih stvari..

Pozzzzz....
 
GALILEO:
Evo zadatka za sve ''detektive'' za softwere: Pronaci gdje se moze nabaviti program AUTOFLUID, demo ili trajal verzija ili jos bolje full verzija.
Trka pocinje sad
Momak, ako mislis da ce sad svi da se polome da nadju to sto pitas, malo si precenio svoje marketinske sposobnosti ubedjivanja. Ovde nije obdaniste pa da tako trazis nesto... I sta onda? Pobedniku trke sledi lilihip?

Da se to tako moze naci vec bi ti sam nasao.

Dakle ne preostaje ti nista drugi nego da "zasuces dzepove" i kupis softver ako ti bas treba ( znas i sam, tek da ponovim): http://www.texacad.com/

Naravno uvek postiji neki ali, ali za takve "ali" ces ipak morati sam da proceprkas jer piraterija nije nesto sto na Krstarici moze u bilo kom obliku..
 
GALILEO:
Evo zadatka za sve ''detektive'' za softwere: Pronaci gdje se moze nabaviti program AUTOFLUID, demo ili trajal verzija ili jos bolje full verzija.
Trka pocinje sad
Trka? Ako je ovo trka, onda ćeš tu trku morati sam da istrčiš, tako što ćeš da kupiš to što ti treba, pod uslovom da ti zaista treba.

Nadam se samo da malo bolje poznaješ posao koji se radi pomenutim programom nego marketing, inače će to na kraju biti samo bacanje para.
 
E pa jako mi je drago sto sam isprovocirao ovakve (i u ovolikom broju) odgovore. U Svakom slucaju niko od vas nije mogao a da se ipak malo ne pohvali da zna o cemu se radi. E sad pozivam one koji su nesto pronasli i mogu da mi pomognu da mi se jave a ja sam spreman da tu pomoc nagradim bilo izradom projekta (ja sam dipl.ing.mas.) bilo injekcijom svjezeg kapitala
 
GZ:
Bas si skroman decko.. Naravno da je moguce naci, doduse veeeeeeeeeeeeeeoma tesko, ali to vec ne spada u domen ovog foruma, s obzirom da na zvanicnom sajtu ne nude tu vrstu preuzimanja, znaci nema trial ili demo verzija za preuzimanje..

U ovom slucaju, mozemo da pricamo o kupovini ovog softvera za nimalo bezazlen dizajn i projektovanje vodovoda i slicnih stvari..

Pozzzzz....


Ili kao sto rece terminator ajde da pricamo o kupovini ovog softvera. Gdje ima da se kupi i ko nudi manje
 
Bojane, cini mi se da si i ti malo pretrazivao na ovu temu pa ako si nesto otkrio podjeli to sa nama ostalim smrtnicima.
Mene napadate da sam precijenio svoje marketinske sposobnosti a svi vi u svojim odgovorima nagovjestite da znate nesto o tome a onda ucutite. AJDE LJUDI pa ovo je mjesto za razmijenu misljenja i informacija a ne da se u zagonetkama hvalimo koliko ko zna i koliko je sposoban
 
GALILEO:
Bojane, cini mi se da si i ti malo pretrazivao na ovu temu pa ako si nesto otkrio podjeli to sa nama ostalim smrtnicima.
Mene napadate da sam precijenio svoje marketinske sposobnosti a svi vi u svojim odgovorima nagovjestite da znate nesto o tome a onda ucutite. AJDE LJUDI pa ovo je mjesto za razmijenu misljenja i informacija a ne da se u zagonetkama hvalimo koliko ko zna i koliko je sposoban
Kako ne raymenjujemo mišljenja i informacije?

Prvo je bila informacija o trci, potom mišljenje o njoj kao i informacija ko u njoj (ne)učestvuje, onako uz put dotaknut je i marketing i načini marketiranja, da bi poslednja informacija bila o Crvenkapi i šta ima u korpi. Ovo je samo siže.

Umalo da od silnih informacija i mišljenja zaboravim da napišem da je dat i link proizvođača softvera koji se traži.
 
bojan p:
Kako ne raymenjujemo mišljenja i informacije?

Prvo je bila informacija o trci, potom mišljenje o njoj kao i informacija ko u njoj (ne)učestvuje, onako uz put dotaknut je i marketing i načini marketiranja, da bi poslednja informacija bila o Crvenkapi i šta ima u korpi. Ovo je samo siže.

Umalo da od silnih informacija i mišljenja zaboravim da napišem da je dat i link proizvođača softvera koji se traži.


E sad ti podcjenjujes moju inteligenciju.
Do tog linka nije tesko doci ali sta dalje, ako si malo bolje pogledao vidio si da ne nude demo verziju sto je normalno kad nesto kupujes (neces valjda kupiti macka u dzaku).
Nije bas tako jednostavno kako ti se cini, ja sam sve prevrnuo i nista.
VI KOJI STE STALNO U TOKU STE MI POSLEDNJA NADA
HEEEELLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPPPPP
 
Da li je demo verzija normalna ili ne nije tema. Šta dalje? Napišeš email ili ih pozoveš i objasniš da si zainteresovan za kupovinu njihovog softvera, ali da bi pre kupovine želeo da vidiš kako softver radi i/ili koje su njegove mogućnosti. Sumanjam da su baš toliko ne zainteresovani da ti neće omogućiti da vidiš/saznaš to što te interesuje.

Inače, većina proizvođača softvera ima demo verziju softvera, bez obzira da li se one mogu downloadovati sa njihovog web sajta ili ne.
 
Evo ja sam FLUID ali ne AUTOFLUID. Biću AUTO samo da kupim neki krš. Posle ćemo da razgovaramo dalje o poslu. Šta ti treba? Prevoz robe? Prevoz putnika? :lol:
grin.gif
icon5.gif


----

Skini neki P2P program (Azureus, eMule, BitTorrent,..) pa sa njima pročešljaj da li ima neka verzija koja nije demo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top