Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да мало украсим наше клупске просторије...

johannesvonstummhy8.jpg


Johannes von Stumm
 
Upravo odgledah predstavu Chorus line u Pozoristu na Terazijama! FENOMENALNO!!! Odlicna je predstava, vrlo neobicna, nesvakidasnja! Svaka cast glumcima, narocito su dobri Mina Lazarevic, Kalina Kovacevic, Ivan Bosiljcic, Miroljub Turajlija... Jedino je Bojana Stafanovic malo zakazala, narocito igracki i pevacki, a mislim da je to za mjuzikl jako bitno! Cak je i jedini stariji glumac Janos Tot izneo odlicno svoju ulogu, iako nije komicna u kojima je uvek bozanstven! BRAVO!!! :p
 
Sinoc vam vodila sestru da gleda Jastucka (ja gledala po drugi put) Ona odusevljena,ja - podrazumeva se cim gledam drugi put....Mada- pocinje vec malo da me smara ta improvizacija glumaca - pogotovu mladje generacije dodavanje njihovih fazona na text koji vec govore...Mislim,znam da je to radio Z.Radmilovic ali ne mogu svi biti kao on... Jer ljudi koji su prvi put gledali predstavu mislili su da je to originalan text..Tako da malo jacina predstave gubi na znacaju...U studentskom gradu sam gledala Ribarske svadje....Maricic je toliko ,,provaljivao" da je u nekim momentima bilo tesko da se nastavi sa tekstom...To nekad jeste slatko,ali ne uvek....
 
Ja sam pre nekoliko dana gledala predstavu MANDRAGOLA (Nikolo Makijaveli), u pozoristu BOSKO BUHA. Predstava mi se jako dopala, i mislim da je ekipa glumaca odlicna. igraju: Viktor Savic, Dragoljub Denda, Danica Maksimovic, Katarina Markovic (publici poznatija po ulozi Roze u seriji AGENCIJA ZA SIS), Jakov Jevtovic (sin poznatog profesora glume na FDU Vladimira Jevtovica)... preporucujem je svima, jako je dobra.
 
marlen_kini:
Ja sam pre nekoliko dana gledala predstavu MANDRAGOLA (Nikolo Makijaveli), u pozoristu BOSKO BUHA. Predstava mi se jako dopala, i mislim da je ekipa glumaca odlicna. igraju: Viktor Savic, Dragoljub Denda, Danica Maksimovic, Katarina Markovic (publici poznatija po ulozi Roze u seriji AGENCIJA ZA SIS), Jakov Jevtovic (sin poznatog profesora glume na FDU Vladimira Jevtovica)... preporucujem je svima, jako je dobra.

Што је она симпатична... :-D На ТВ-у је изванредна комичарка. Баш ме занима каква је у позоришту?
 
Ma fenomenalna je. Jako talentovana... Posto je ona bila u Vladinoj klasi, on za nju kaze da je naslednica Seke Sabljic. i zaista je tako. svaka pohvala za nju, ali i ostale glumce te MANDRAGOLE. Sutra idem da gledam predstavu KISS ME KATE na TERAZIJAMA, cula sam da je dobra.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top