kakva su vasa iskustva sa devojkama blizancima?

Ma sad cu ti ja dati odgovor iz prve ruke.Ja sam blizanac u horoskopu i uopste nije istina da nismo emotivne.Problem je u tome sto meni licno tipovi dosade cim shvatim da ih imam u saci.Znaci zakljucak nikada ne pokazi bliznakinji da moze da radi sa tobom sta hoce.Budi neuhvatljiv.Ali nemoj da se cudis ako i ona pocne da igra tu igru.To znaci da joj je stalo do tebe.E sad ja sam mnogo emotivna ali postoji i drugi tip devojaka bliznakinja koje su operisane od osecaja za romantiku.Bezi od takvih :P
Ponekad ne pokazujem osecaje odmah jer se bojim da cu biti povredjena.Ali obozavam vage i vodolije koji me totalno inspirisu.
 
Morrison_babe:
Ma sad cu ti ja dati odgovor iz prve ruke.Ja sam blizanac u horoskopu i uopste nije istina da nismo emotivne.Problem je u tome sto meni licno tipovi dosade cim shvatim da ih imam u saci.Znaci zakljucak nikada ne pokazi bliznakinji da moze da radi sa tobom sta hoce.Budi neuhvatljiv.Ali nemoj da se cudis ako i ona pocne da igra tu igru.To znaci da joj je stalo do tebe.E sad ja sam mnogo emotivna ali postoji i drugi tip devojaka bliznakinja koje su operisane od osecaja za romantiku.Bezi od takvih :P
Ponekad ne pokazujem osecaje odmah jer se bojim da cu biti povredjena.Ali obozavam vage i vodolije koji me totalno inspirisu.

Toliko o tome :wink:
 
Blizanke uglavnom ne vole zato sto smo nepredvidive.To moze da bude vrlina,ali za vezu moze biti veliki problem.Drugi smatraju da smo komplikovane,ali ako malo bolje pogledas i dobro upoznas blizanca,shvatices da je stvar veoma prosta-treba nas prihvatiti onakvim kakve jesmo.Pune zivota.Brzo se zaljubimo,ali nas to isto tako brzo prodje ako u vezi zavlada monotonija.Ako hoces da zadrzis blizanca,potrudi se da veza nebude jednolicna,jer smo radoznale i spremne za nova otkrica i avanture.Nismo zahvalne,znam ali ce ti se muka isplatiti jer ako osvojis blizanca i uspes da je ukrotis,bar malo imaces vernu i odanu devojku/prijatelja.
 
Evo ja sam Blizancica, emotivna i verna, kada neko pozeli da me upozna malo vise od svakodnevne hladne spoljasnosti shvati da nema veceg greha od toga sto sam osoba koja gresi. I zao mi je sto su ljudi toliko puni predrasuda, bavim se astrologijom i nikada nisam dozvolila sebi da klasifikujem ljude u vrste
 

Back
Top