kakva su vasa iskustva sa devojkama blizancima?
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: kakva su vasa iskustva sa devojkama blizancima?

bezimeni
    Guest

Podrazumevano kakva su vasa iskustva sa devojkama blizancima?

Da li ima neko nesto pozitivno da kaze o njima?O njima se ovde(ne samo ovde) mogu cuti samo negativne karakteristike!Zasto je to tako?

bezimeni
    Guest

Podrazumevano sa kojim znakom se najbolju slazu?

I zasto ?

Guest

Podrazumevano

izvini ali mislim da nisi u pravu!!!!Svacije ponasanje i odnosi prema drugima zavise od osobe do osobe!Tacno je da blizancima treba malo vise paznje,ali su veoma emotivni!!!Ja ne poznajem ni jednu devojku koja je blizanac,a namcor!!!!!!!! :wink:

sta?
    Guest

Podrazumevano u kom su smislu emotivni?

Citat Original postavio Anonymous
    izvini ali mislim da nisi u pravu!!!!Svacije ponasanje i odnosi prema drugima zavise od osobe do osobe!Tacno je da blizancima treba malo vise paznje,ali su veoma emotivni!!!Ja ne poznajem ni jednu devojku koja je blizanac,a namcor!!!!!!!! :wink:
    U tom sto stalno menjaju partnere?Na koji to nacin one pokazuje emocije?

$ sanja $
    Guest

Podrazumevano blizanci su divni

zene blizanci su veoma emotivne ali postoje osobe koje ne mogu da pokrenu to osecanje! preispitajte sebe pre veze sa blizancima dali mozete da ih uopste pratite!

Guest

Podrazumevano

Moja iskustva sa devojkama blizancima su sjajna - kad god upoznam neku blizancicu odmah se zaljubim u nju do usiju! ops:

Guest

Podrazumevano Re: blizanci su divni

Citat Original postavio $ sanja $
    zene blizanci su veoma emotivne ali postoje osobe koje ne mogu da pokrenu to osecanje! preispitajte sebe pre veze sa blizancima dali mozete da ih uopste pratite!
    Hoces da kazes da postoje bliznakinje koje ne mogu da pokrenu to osecanje ili da ih druge osobe ne mogu da ih inspirisu na tako nesto?

$ sanja $
    Guest

Podrazumevano blizanci su divni

mislim da postoji veliki broj ljudi koji ne mogu da inspirisu zene blizance!

Morrison_babe
    Guest

Podrazumevano

Ma sad cu ti ja dati odgovor iz prve ruke.Ja sam blizanac u horoskopu i uopste nije istina da nismo emotivne.Problem je u tome sto meni licno tipovi dosade cim shvatim da ih imam u saci.Znaci zakljucak nikada ne pokazi bliznakinji da moze da radi sa tobom sta hoce.Budi neuhvatljiv.Ali nemoj da se cudis ako i ona pocne da igra tu igru.To znaci da joj je stalo do tebe.E sad ja sam mnogo emotivna ali postoji i drugi tip devojaka bliznakinja koje su operisane od osecaja za romantiku.Bezi od takvih
    Ponekad ne pokazujem osecaje odmah jer se bojim da cu biti povredjena.Ali obozavam vage i vodolije koji me totalno inspirisu.

haha
    Guest

Podrazumevano morrison babe je blizanac;evo i dokaza

Citat Original postavio Morrison_babe
    Ma sad cu ti ja dati odgovor iz prve ruke.Ja sam blizanac u horoskopu i uopste nije istina da nismo emotivne.Problem je u tome sto meni licno tipovi dosade cim shvatim da ih imam u saci.Znaci zakljucak nikada ne pokazi bliznakinji da moze da radi sa tobom sta hoce.Budi neuhvatljiv.Ali nemoj da se cudis ako i ona pocne da igra tu igru.To znaci da joj je stalo do tebe.E sad ja sam mnogo emotivna ali postoji i drugi tip devojaka bliznakinja koje su operisane od osecaja za romantiku.Bezi od takvih
    Ponekad ne pokazujem osecaje odmah jer se bojim da cu biti povredjena.Ali obozavam vage i vodolije koji me totalno inspirisu.
    Toliko o tome :wink:

Guest

Podrazumevano

Blizanke uglavnom ne vole zato sto smo nepredvidive.To moze da bude vrlina,ali za vezu moze biti veliki problem.Drugi smatraju da smo komplikovane,ali ako malo bolje pogledas i dobro upoznas blizanca,shvatices da je stvar veoma prosta-treba nas prihvatiti onakvim kakve jesmo.Pune zivota.Brzo se zaljubimo,ali nas to isto tako brzo prodje ako u vezi zavlada monotonija.Ako hoces da zadrzis blizanca,potrudi se da veza nebude jednolicna,jer smo radoznale i spremne za nova otkrica i avanture.Nismo zahvalne,znam ali ce ti se muka isplatiti jer ako osvojis blizanca i uspes da je ukrotis,bar malo imaces vernu i odanu devojku/prijatelja.

Guest

Podrazumevano

Evo ja sam Blizancica, emotivna i verna, kada neko pozeli da me upozna malo vise od svakodnevne hladne spoljasnosti shvati da nema veceg greha od toga sto sam osoba koja gresi. I zao mi je sto su ljudi toliko puni predrasuda, bavim se astrologijom i nikada nisam dozvolila sebi da klasifikujem ljude u vrste

Slične teme

1. Kakva su vasa iskustva sa veyama preko net-a?
    Autor Net ili... u forumu Žene
    Odgovora: 110
    Poslednja poruka: 09.06.2004., 11:36
  2. Kakva su vasa iskustva u vezi zaposljavanja u SCG?
    Autor Sarrah u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 29.03.2004., 15:11
  3. kakva su vasa iskustva sa devojkam jarcevima?
    Autor donatelo u forumu Astrologija
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 20.01.2004., 23:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •