dugo putovanje autobusom

Osobe pored kojih jedino ima mesta su...

  • fini cikica u odelu

  • mila tetkica

  • zgodni mladic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
hanibal77:
joj prosto ne mogu da odlucim koje zlo je manje:? znoj ili salama i luk

aahahaha, meni je muka:lol:
ali, ubedljivo najgore uskustvo sam imala pre pet, šest godina kad smo se muž i j avraćali sa mora. Sleteli smo u Beograd i dalje smo morali busom jer nismo došli kolima u Bg. Početak avgusta, autobus iz '48, a put dug. Drama je počela na pedesetom kilometru kad je dečak na sedištu pored nas počeo da povraća. Inače na tom sedištu pored nas je bila ciganska porodica-mama tata, beba i malo veći sin. deač krenuo da povraća prvo sebi u šake, pa se to prelilo i on nastavio po podu autobusa. Ponudi neko kesu, kaže mama "ne treba, nije mnogo gusto":lol:.
nakon što se mali ispovraćao, beba se ukakila. ona skine onu ukakanu pelenu ibaci je na ispovraćani pod. nije imala čime bebu da obriše nego joj obuče nešto na ukakanu guzu.
Znači, smrad je postao nepodnošljiv, dopro je i do vozača koji je stao na prvoj stanici, isterao ih napolje, doneo flašu vode i naterao ženu da opere detetu guzu u presvuče ga u nešto čisto. Narednih 300 kilometara smrdelo je samo na povraćku, beba više nije kakila:lol:
 
...ja sedim u busu, kad nesto poce da zuji...nekako mi poznat zvuk, al opet cudno...okrecem se ja ( inace to ne radim )...kad ono u saragama jedna "curka" depilira noge...Sve je ok...dok ne pocnu beogradjanke ( mozda i nije bila . neznam ) da depiliraju noge i ostale delove tela u avtobusu...sto mi je to bilo odvratno...jbt. nema kulture nimalo.
a116.gif
a116.gif
 
alya:
...ja sedim u busu, kad nesto poce da zuji...nekako mi poznat zvuk, al opet cudno...okrecem se ja ( inace to ne radim )...kad ono u saragama jedna "curka" depilira noge...Sve je ok...dok ne pocnu beogradjanke ( mozda i nije bila . neznam ) da depiliraju noge i ostale delove tela u avtobusu...sto mi je to bilo odvratno...jbt. nema kulture nimalo.

Što? Ja bi voleo da gledam kako beograđanke depiliraju bikini zonu :D
 
mojra:
a, to me podsetilo, nema goreg saputnika od oznojene zene naprskane versace parfemom. u autobusu opsti pomor, bake i deke ne daju da se otvori prozor (promaja) a ona je sedela nekih 4 sata...smrt.

Kakvu sam junačku borbu vodio jednom u busu za NS. Na pet hiljada stepeni naravno ti divni metuzalemi (koji svi planiraju da žive bar 90 godina) nisu dali da se išta otvori. Onda sam ja ustao i otvorio šiber i postavio ga u horizontalni položaj. Imao je i platno ispod da ne tuče direktno. Ali čim sam ja otišao na mjesto zatvori ga neki stariji lik, ali sreća pa je mehanizam bio baš jak i malo zahrđao, pa mu je trebalo da se objesi svom težinom da to uradi. U busu je bilo kao u onom crtaću sa brzim gonzalesom kad miševi prave igranku i veselje u radio aparatu,a mačak im gasi struju :"Oooooooooooooooooooooo" :)
E sad, skontam ja da su baš bezobrazni i da moje objašnjavanje kako u tom položaju i nema promaje ovo-ono, a i da je ovaj jedva zatvorio šiberdah rekoh umoriću ga eksperimentisanjem u kojem položaju mu je najteže da ga zatvori i tako poslije par pokušaja....
putnici u busu podjeliše se na dvije grupe navijača :lol: nekako on odustane (vjerovatno mu bio blam da se objesi o prečku svom težinom i onda ga još cima, a možda je čovjek i pametniji pa popustio poslije 5-6 puta) :lol: Onda sam se premjestio ispod, ali efekat duvanjacanja bio je skroman :lol:
Od ovih gore ja bih izabrao tetkicu, ona sigurno zauzima najmanje mjesta u sjedištu, a možda isfura i neke domaće kolače :D
 
dragojIo:
Putujes sama negde daleko autobusom a postoje samo tri slobodna mesta. Pored koga ces sesti?

Pored zgodnog mladica, bez dvoumljenja, ali moras da obecas da ce biti zgodan kao ovaj sa tvog avatara. :lol:
Ma sta sela pored, uvalila bih mu se u krilo!!! :lol: :lol:

Mila tetkica ne dolazi u obzir! Garantovano ce poceti da strika, pa ce na prvoj krivini da mi zabode pletacu iglu pravo u srce. :cry:

Fini cikica je matori perverznjak! Tako je bar u svim krimi-romanima. :lol:
 
Meni se desilo skoro da gledam tipa koji sedi u autobusu i snimim mu ruke neverovatno lepe. Jake onako muske prave. I kao nesto zvirkam i on zvirka ..........pa kad dodje njegova stanica..........pa kad se okrenu ka meni..........pa kad mene ne strefi slog nikad nece :? Eto malo romantike po autobusu :|
 

Back
Top