Imam temperaturu vec mesec dana
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Imam temperaturu vec mesec dana

Početnik
    Učlanjen
    26.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Imam temperaturu vec mesec dana

Imam 28 godina. Sva je pocelo pre mesec dana kada sam iznenada dobio visoku temperaturu (do 40 stepeni), koju nisam uspevao da spustim nijednim lekom. Posle nedelju dana primili su me na infektivnu kliniku sa dijagnozom bronchopneumonia. Za vreme osmodnevnog boravka tamo, primao sam longacef putem infuzije, a kada sam otpusten, propisana terapija bila je amoksiklav (tablete). Medjutim, sve vreme u bolnici pa do danas, za vreme trajanja terapije i po njenom prestanku, svaki dan u popodnevnim i vecernjim casovima imam temperaturu do 37,5 koja kasnije prestaje bez dejstva ikakvih lekova, sama od sebe. Nalaz krvi mi je uredan, na plucima se vise nista ne cuje. Ni infektolog ni pulmolog kog sam povodom ove temperature posetio, nisu mi dali nikakav odgovor na pitanje da li je ovo normalno i do kad bi trebalo da tolerisem ovu temperaturu. Molim vas za savet i misljenje
    Poslednji put ažurirao/la Veliki i mali zmaj : 30.03.2007. u 15:32

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: Imam temperaturu vec mesec dana

Tema o nejasnim febrilnim stanjima vec postoji, vidm da si nov na forumu ali pre postavljanja pitanja ne bi bilo lose procitatiti lepljivu temu "pre postavljanja pitanja obavezno procitati" kao i koristiti pretrazivac.

Slične teme

1. mesec dana zivota
    Autor gost 39034 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 23.01.2009., 20:42

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •