Navalentno-agresivni smaraci

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...ok sve forumasice su se definitivno srele sa tim problemom...
Dakle stize vam pp:
on: Bas si lepo mace , jesi li za jedan kres...sa mojom obdarenom pre-ekselencijom...
ja: Naravno da ne! (ne znam ni sto se truditi za odgovor)
on: A ti si jedna , ruzna , ****** ,*****, *****, i nosi se u ***** ***** itd itd itd
...e tako , i bilo bi naravno lepo da on prestane da te smara nakon toga...ali NEEE...
...imala sam slucaj da me je jedan idiot smarao preko SMS-a (dala mu moja ne-drugarica moj broj) citavih 2-3 meseca!

...a posle otvaraju postove , zasto su devojke ovakve onakve itd...

...ima ovde na forumu i forumasha s kojima je pravo zadovoljstvo razmenjivati postove , od kojih uvek mozes da cujes nesto zanimljivo , duhovito a neretko i poucno...i skidam im kapu.

...sto se tice gorenavedenih smaraca...mislim da ih sve treba streljati pa spaliti da nam se popravi demografska slika...slazete li se?
 
Izgleda da sam ja imala srece, bar do sad.

Dobila sam puno privatnih poruka od mnogih muskih forumasa ovde.

Sasvim lepo su mi pisali, tako da imam dobro misljenje o mnogim muskarcima ovde.

A sto se tice sms, desavalo se da imam problema, u smislu kolicine necijih sms, ali umem s tim da izadjem na kraj.
 
...a i generalno smaranje na pp..je mnogo manji problem od smaranja ovako preko foruma...
...bas neki umeju da ti smore postovanje po temi...mislim da ste imale i tih iskustava...
...pa smaranje u real-life je najgore...:(
...cisto da kazem nesto i u ime toga...

NE VOLIM DA ME JEBU U MOZAK!
 
Ma nikakav problem, kako kazu sto ljudi sto cudi, mene to nekada cak zabavlja.
Malo sta dozivljavam licno i okrecem na zezanje a ako druga strana i dalje peva svoj omiljeni refren onda krenem zesce da zezam doticnog, e tu vec vrlo brzo olade i odjasu u nepoznatom pravcu
 
Ulazi covek u bakalnicu i kaze molim vas 350g parizera.
Odsece prodavacica, stavi na vagu - moze 400g?
Ne molim vas 350g.
Odsece komad, moze 320g?
Neeee, molim vas 350g!
Uzme devojka drugi komad, odsece, moze 360?
Pa, gospodjo rekao sam 350g.
Iznite, moze te da me uhvatite za sise?
???? sto????
Pa kada me neko j***, volim da me drzi za sise!

Sta drugo da kazem? Kad je neko budala na pp, budala je svuda, skriveno lice je pravo lice (bez straha od posledica).
 
Zefirra:
...ok sve forumasice su se definitivno srele sa tim problemom...
Dakle stize vam pp:
on: Bas si lepo mace , jesi li za jedan kres...sa mojom obdarenom pre-ekselencijom...
ja: Naravno da ne! (ne znam ni sto se truditi za odgovor)
on: A ti si jedna , ruzna , ****** ,*****, *****, i nosi se u ***** ***** itd itd itd
...e tako , i bilo bi naravno lepo da on prestane da te smara nakon toga...ali NEEE...
...imala sam slucaj da me je jedan idiot smarao preko SMS-a (dala mu moja ne-drugarica moj broj) citavih 2-3 meseca!

...a posle otvaraju postove , zasto su devojke ovakve onakve itd...

...ima ovde na forumu i forumasha s kojima je pravo zadovoljstvo razmenjivati postove , od kojih uvek mozes da cujes nesto zanimljivo , duhovito a neretko i poucno...i skidam im kapu.

...sto se tice gorenavedenih smaraca...mislim da ih sve treba streljati pa spaliti da nam se popravi demografska slika...slazete li se?

EKSTRA FAZON!!!! :)
 
ne palim se na epzonate sms,pozive,poruke,amilove itd...sto je sigurno sigutnio je

a da zmaraju po zurkama to znaju,al samo kazem odjebi malo,i to je to

mada jednom mi se desilo da sam naisla na tipa "mene ni jedna nije dbila macko,neces ni ti"i kad sam murekla da odj,on je kao stao """ahah al si me nalozila"i nastavio da smara
 
AnaBg:):
ne palim se na epzonate sms,pozive,poruke,amilove itd...sto je sigurno sigutnio je

a da zmaraju po zurkama to znaju,al samo kazem odjebi malo,i to je to

mada jednom mi se desilo da sam naisla na tipa "mene ni jedna nije dbila macko,neces ni ti"i kad sam murekla da odj,on je kao stao """ahah al si me nalozila"i nastavio da smara

A da naucis da pises.....?
 

Back
Top