samsung 660 ?

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.194
help,dobila sam ovaj teleon,pa sam sva zbunjena iako sam procitala uputstvo.kod mene ne moze (iako pise da moze)da se uz pomoc infra reda skida ni muzika ni slike sa drugog telefona koji ima i to i blootut(kako li se pise).mozda ja nesto ne radim dobro.i da li postoji kabl da se kupi za njega da ga spojim sa kompjuterom da mogu sa telefona da prebacujem slike na komp.
 
e ovako smokvice:

nadam se da si tachno napisala model telefona kojeg posedujesh,jer...ovaj tvoj model nema bluetooth ali zato ima infra red,e caka u tome je shto samsungovi telefoni koji imaju infra red NE mogu da komuniciraju sa drugim telefonima,ali zato mogu sa kompjuterima koji imaju infra red docking station.Znachi ne morash da kupish data-cable nego infra red docking stating ili resiver,ne bi trebalo da je mnogo skuplji od kabla,mozda chak i jeftiniji.
 
smokvicica:
samo jos da dodam,htela bih da mi zvono za poziv bude nesto drugo a ne samo ono sto ima u telefonu od kad sam kupila
Hm,treba samo da prebacish neku pesmu ili melodiju na mob i onda samo Set As pa onda birash Ringtone.Samo nisam siguran da li je ovako i kod tog modela u svakom sluchaju ti probaj pa javi shta je bilo.
 
Znam da je nekim ljudima to poslo za rukom :) - mislim da recimo udju u vodu s telefonom ili da im ispadne u vodu-u tom slucaju ne pali telefon - rasklopi ako mozes na delove (koliko god mozes a da posle znas da sastavis :) ) i sacekaj da se osusi skroz ! Onda sklopi - probaj da ga upalis - ako ni tada ne radi - zao mi je - posetite servisera - ako ni on ne moze nista - menjas telefon.Eto - ukratko ;)
 
pa ako nije dugo bio u vodi trebalo bi da moze,samo morash izvaditi bateriju,i kao shto reche rema,morash da rasklopish mob tako da se moze brzo osushiti,vrati bateriju pa ga probaj upaliti,ako ne uspe onda nadji drugu bateriju,just in case ako je do baterije.
 
Postoji samo jedan nacin da saznas a to je da odneses u servis i da ti ONI probaju po-raviti nmerno sam napiosao velikim slvima da ne pokusas sama, ako nisamzakasnio sa ovom porukom :)
 

Back
Top