Profesorka prostitutka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
PROFESORKA PROSTITUTKA
U raciji u salonu za erotsku masažu u Šajkaškoj ulici policija uhapsila M. D. (40), profesorku u srednjoj školi u Beogradu. Profesorka jedna od najtraženijih kurvi u gradu! Uhapšeni makro i još dve prostitutke

Beogradska policija uhapsila je u salonu za erotsku masažu M. D. (40), profesorku u jednoj srednjoj školi!

Profesorka je radila i po pozivu svojih klijenata i jedna je od najtraženijih kurvi u gradu sa mesečnom zaradom od 2.000 evra!

U ovoj raciji uhapšeni su i makro M. S. (29) koji je iznajmio stan u Šajkaškoj ulici u Beogradu i još dve prostitutke - A. M. (20) i J. K. (20).Policija je nastavila sa racijama po beogradskim salonima za masažu. Kako je Press već pisao, većina ovih salona samo je paravan za prostituciju.

- Makro M. S. iznajmio je stan za 400 evra mesečno. U njemu su prostituke pružale usluge svojim klijentima. Pola sata „masaže” košta 50, a sat vremena 80 evra. Tretman počinje običnom masažom, a završava se oralnim ili klasičnim seksom.

M. S. je angažovao dve dvadesetogodišnje prostitutke koji su i narkomanke. Prilikom pretresa stana pronađena je droga - kaže za Press izvor iz policije i dodaje:

- Treća prostitutka koja je radila za ovog makroa je četrdesetogodišnja profesorka u jednoj od najuglednijih srednjih škola u Beogradu! Radila je u ovom salonu, i po pozivu klijenata odlazila je u njihove stanove ili hotel.

Ona je jedna od najtraženijih prostutuki u gradu koja je zarađivala i po 2.000 evra mesečno! Inače, u školi važi za jednog od najboljih profesora!

Salon za „masažu” donosio je veliki novac M. S. koji je inače nezaposlen.- Mesečno je zarađivao nekoliko hiljada evra! Imao je stalne mušterije, ali se često i oglašavao po novinama. Naši inspektori javili su se na oglas, zakazali „masažu” i tako uhvatili ovog makroa - kaže naš izvor.

Protiv M. S. biće podneta krivična prijava za posredovanje u prostituciji i prekršajna prijava zbog iznamljivanja prostorija za prostituciju, dok će protiv tri žene biti podneta prekršajna prijava zbog odavanja prostituciji.

Kako je Press već pisao, posao sa salonima za „masažu” je u ekspanziji u Beogradu. Policija je pre dve nedelje uhapsila u lažnom salonu za masažu sedam prostitutki i dvojicu makroa. Hapšenje je usledilo je posle saznanja da se u jednom stanu u ulici Kralja Milutina, koji se vodi kao salon za masažu, odvija prostitucija.

- Devojke su počinjale seansu masažom rukama, potom grudima, a onda i celim telom. Posle erotske masaže, kada se klijent dovoljno uzbudi, devojka bi počela da mu stimuliše polni organ, dok ne dostigne vrhunac i tu se i završio njihov kontakt - rekao je jedan od makroa policiji.

(NA. S.)
 
Te ***** bar zarađuju novac "radom" za razliku od masnoglavih likova u skupštinskom restoranu koji osim nezaslužene plate ubiraju astronomske virtuelne dnevnice i putne troškove a sve na račun običnih smrtnika.
 
WIBU:
Te ***** bar zarađuju novac "radom" za razliku od masnoglavih likova u skupštinskom restoranu koji osim nezaslužene plate ubiraju astronomske virtuelne dnevnice i putne troškove a sve na račun običnih smrtnika.

Bogdanovic i co sa "demokratima" su prvi odbili nikolicev predlog da se ne kupuju strana kola, nego da se svi voze sa zastavinim vozilima.
 
WIBU:
Zastava još malo pa će proizvoditi vozila za jednokratnu upotrebu.

Znaš li koliko bi tu para odlazilo na opravke. Sumnjam da bi to budžet izmogao.

Nista bolje nisi mogao da smislis. To je tebi opravadanje za kupovinu luksuzna zapadnjacka vozila. Mnogo ti los "demokratski" propagandni program. Moj kec ide odlicno 20 godina.
 
Sorab1:
Nista bolje nisi mogao da smislis. To je tebi opravadanje za kupovinu luksuzna zapadnjacka vozila. Mnogo ti los "demokratski" propagandni program. Moj kec ide odlicno 20 godina.

Ti izvini ako vređam tvoja osećanja, ali znam ljude koji su skoro kupili Zastavina vozila i nije prošla ni godina dana, a delovi su već počeli bukvalno da im otpadaju.

Jugo nije bio dobar auto ni kad je napravljen a ne u 21 veku.
 
Овде код мене постоји такав један "салон за масажу" - већ годинама, мислим, свако ко ту живи судара се стално са онима који ту долазе, а то је више него очигледно, али очигледно је већ годинама.

Ипак, драго ми је да су кренули у рације... "боље икад - него никад"...
 
WIBU:
Ti izvini ako vređam tvoja osećanja, ali znam ljude koji su skoro kupili Zastavina vozila i nije prošla ni godina dana, a delovi su već počeli bukvalno da im otpadaju.

Jugo nije bio dobar auto ni kad je napravljen a ne u 21 veku.

Ma nisi uopste povredio moja osecanja. Nego ne mozes ni jednog pametnog coveka da ubedis, da je u redu sto "demokrati" u vladi sebi kupuju luksuzna kola, a sve to na racun srpskog naroda.
 
Sorab1:
Ma nisi uopste povredio moja osecanja. Nego ne mozes ni jednog pametnog coveka da ubedis, da je u redu sto "demokrati" u vladi sebi kupuju luksuzna kola, a sve to na racun srpskog naroda.

Ista ta kola će i Radikali da voze ako dođu na vlast.

Ne očekuješ valjda da će državni vrh da se vozi u "kantama".

PS: Shvati da ih uopšte ne branim.
 
.zasto osudjujete zenu.....radila malo fuš.....to ti je demokracija.....svatko radi sto voli ...i zna.......da nisu tu neki muski mozda zavidni.........osobno mislim da je ona u pravu........pogrijesila je jedino sto nije prijavila.... PDV.......recnio bi joj kaznu...naturi .....i pustio da radi dalje....ma to ti je ....čim se netko snadje da napravi neku lovu....eto ti zakona da odvoji koju kinticu i za njihove palce.....tak je slicno i kod nas.....
 
jomini:
Majko mila.... Sorab, koji je tvoj problem???

Па мислим да човек има патриотске разлоге - сматра да је требало да сви грађани подрже ту нашу тзв."ауто-индустрију" и ако су веома лоши.

Иначе, што се тиче Бг. мени је мЛого смешно када људи овде возикају добра и скупа кола која једино нешто значе на неком такође добром ауто-путу - овде их на локалу само муче и уништавају. По мени само они који заиста стално негде путују на релацијама већим од 50 км. треба да имају добра кола - а овде по граду то делује смешно и јадно када могу да иду највише 40-60 км. на сат... крени-стани...крени-стани......штета што не измисле нека сасвим мала возила (као она инвалидска) и законом одреде да само таква могу да се возе по граду, ем, лепо мало троше, ем се лепо паркираш где хоћеш.... ем мања гужва.......ем, мањи трошкови....а не сељобљер ми рокне и паркира џип који је као тролејбус на тротоар на улаз у кућу...... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Па мислим да човек има патриотске разлоге - сматра да је требало да сви грађани подрже ту нашу тзв."ауто-индустрију" и ако су веома лоши.

Иначе, што се тиче Бг. мени је мЛого смешно када људи овде возикају добра и скупа кола која једино нешто значе на неком такође добром ауто-путу - овде их на локалу само муче и уништавају. По мени само они који заиста стално негде путују на релацијама већим од 50 км. треба да имају добра кола - а овде по граду то делује смешно и јадно када могу да иду највише 40-60 км. на сат... крени-стани...крени-стани......штета што не измисле нека сасвим мала возила (као она инвалидска) и законом одреде да само таква могу да се возе по граду, ем, лепо мало троше, ем се лепо паркираш где хоћеш.... ем мања гужва.......ем, мањи трошкови....а не сељобљер ми рокне и паркира џип који је као тролејбус на тротоар на улаз у кућу...... :lol: :lol: :lol:
........kupi si skuter.....a imam i FZ6N......skut bolji za grad.....bembicu sam zatuko pred uskrs......u zavoju... u Petrijevcima selo.... predgradje Osijeka......hebote kolika ravna Slavonija a oni namontirali zavoja ko u prici.....tak ti je to cura/cuga/pljuga....= bembica na krovu...ima nekih par mjeseci tip u ZG istepo tramvaj s bembicom iz šina.....pomako ga 2m.....taj me ušio....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top