GTA 4 Trailer Released :D

Ja sam kupio PS2 jos za GTA3 , a za Vice City sam ubacio i cip za kopije :D
hehe, moooramooo da uzmemo GTA 4! ajd sad svi!
presao sam sve GTA od GTA2 do GTA SA ( LC stories i VC stories i ne racunam jer su to samo mali i nevazni naslovi, u odnosu na nesto ovako revolucionarno kao sto je GTA4)
Liberty city stories i VC stories sam malo igrao dok nije smorilo...skroz se baziraju se na igrama koje sam vec presao....Prosto Rockstar je uradio LCS i VCS u pauzi za rucak dok su radili GTA4 :)
 
Kr$t@:
Ja sam kupio PS2 jos za GTA3 , a za Vice City sam ubacio i cip za kopije :D
hehe, moooramooo da uzmemo GTA 4! ajd sad svi!
presao sam sve GTA od GTA2 do GTA SA ( LC stories i VC stories i ne racunam jer su to samo mali i nevazni naslovi, u odnosu na nesto ovako revolucionarno kao sto je GTA4)
Liberty city stories i VC stories sam malo igrao dok nije smorilo...skroz se baziraju se na igrama koje sam vec presao....Prosto Rockstar je uradio LCS i VCS u pauzi za rucak dok su radili GTA4 :)

Koliko se cene PS3 krecu kod vas u Srbiji?

Ovde u Americi se krecu od $450 za 20G verziju pa sve do maksimalnih $800 za 60G verziju (mada verujem da bi mogao naci dosta jeftinije na eBay, za mozda $600).
 
Jeli to za 20G ili 60G verziju?

20. 60 кошта 720 :|

ma nece on sigurno biti.....

Биће, ипак је Рокстаров циљ да заради... На ПиСи-у могу да се додају модови, мултиплејер... итд.

Da ali posle jedno pola godine

Вероватно и дуже. Стрпљен-спашен ;)
 
68Mustang428CJ:
Nadam se da nece sve biti u jednom gradu vec da ce biti kao u San Adreas. Ja sam obozavao pustinju.

Тешко, ипак су Лос Анђелес, Сан Франциско и Лас Вегас тематски повезани, пошто се налазе у истим или државама које се граниче. Ако се добро сећам географије, код Њујирка нема пустиње :)
 

Back
Top