MEXICO...
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: MEXICO...

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MEXICO...

Da li ima nasih ljudi tamo,kako se zivi?Da li je potrebna viza i ako jeste da li se tesko dobija?
    Ako ima neko ko je samo turisticki bio u Mexicu voleo bih da cujem i njegovo misljenje i razmisljanje?!Prvenstveno me zanimaju Akapulko i Kankun,ali bih u sustini voleo da cujem sve sto znate o Mexicu...
    Unapred hvala!Poz :grin: 8-)

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: MEXICO...

Citat Original postavio BOJAN-BN
    Da li ima nasih ljudi tamo,kako se zivi?Da li je potrebna viza i ako jeste da li se tesko dobija?
    Ako ima neko ko je samo turisticki bio u Mexicu voleo bih da cujem i njegovo misljenje i razmisljanje?!Prvenstveno me zanimaju Akapulko i Kankun,ali bih u sustini voleo da cujem sve sto znate o Mexicu...
    Unapred hvala!Poz :grin: 8-)
    Ako si mislio na radnu i boravisnu vizu onda ce to ici malo teze. Mada ne znam sta bi tamo radio. Koliko znam potrebna je i turisticka viza za koju ti opet treba nekakv dokumentacija, da si zaposlen i tome slicno, kako to vec ide.

Nisam bio ali sestra jeste u Kankunu, pa klasicno turisticko mesto, lepo za odmor u smislu besumucnog izlezavanja i gubljenja vremena na plazi, ali ko voli...........

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

acapulco
    zezanje..super je tamo
    sve kao u US,...ali mnogo vise ...i slobodnije ponasanje
    ribe uzas
    i nema mnogo veze sa mexikom....tek kad izadjese odatle vidis pravi mexico..
    treba ti engleski i spanski za bilo kakav posao tamo..
    oni po barovima i restoranima prave para, isto kao u americi..
    ali mora da imas dobru vezu za posao tamo..
    ima i amera koji rade tamo

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Mora da je dobro cim onoliko ilegalnih Meksikanaca ima u Americi.

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio 68Mustang428CJ
    Mora da je dobro cim onoliko ilegalnih Meksikanaca ima u Americi.
    takvi ne ulaze ovde

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Kad imas $$$ svuda je dobro.

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Pa da hocu da zaradim neke silne pare sigurno ne bih pitao za Mexico...
    Prosto ta 2 mesta mi izuzetno lepo izgledaju,ono sto sam mogao da vidim preko slika.E sad kakav je tamo zivot i kako se zivi,kolika je stopa kriminala,odnosno koliko su sigurna ta mesta za zivot,kako se moze naci posao i da li se mogu dobiti papiri,to su stvari koje me zanimaju.
    Mozda se ti pitas zasto Mexico?
    Kao prvo ne zanima me neka velika zarada,naravno ako ti se pruzi sansa da nesto veliko ostvaris u zivotu naravno da je treba iskoristiti.A kao drugo nadam se da tamo zivot nije isprogramiran kao u mnogim zapadnim zemljama.Odnosno zelim da zivim jedan normalan zivot koji cu znati kako da ispunim kad imam slobodnog vremena,a sigurno je da cu imati vise nacina kako da ga provedem ako zivim u jednom suncanom mestu na obali mora,koje godisnje poseti vise miliona turista(citaj riba). 8-)
    Poslednji put ažurirao/la BOJAN-BN : 01.04.2007. u 11:18

Domaćin south (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

kriminal je vezan za drogu...znaci visok..
    ovo su zasticena mesta...americki kapital....
    ali kad odes van toga..vidis pravi mexico ...i sirotinju i sve ostalo..
    imas americka naselja gde zive iskljucivo ameri..i to je ok
    za vizu pitaj u ambasadi,ali vec sam ti rekao mora da znas i engleski i spanski za neki normalan posao
    vise o tome ne znam
    srecno

ps..a mexikanke su strava,one tamo
    ....ne mislim na one indijanke

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

Odnosno zelim da zivim jedan normalan zivot koji cu znati kako da ispunim kad imam slobodnog vremena,a sigurno je da cu imati vise nacina kako da ga provedem ako zivim u jednom suncanom mestu na obali mora,koje godisnje poseti vise miliona turista(citaj riba). 8-)
    I zbog cega mislis da Amerika to nema?

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio 68Mustang428CJ
    I zbog cega mislis da Amerika to nema?
    Nisam ja rekao da to nema u Americi,samo imam osecaj da je u vec gore pomenutim mestima mnogo opusteniji zivot i da ljudi tamo nisu toliko optereceni materijalnim stvarima.
    Mozda ja gresim,jer nisam imao mogucnosti da posetim ni USA ni Mexico,pa da mogu uporediti,ali prosto imam takav osecaj.

Elita
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    280

I u Americi i u Meksiku imas ljude koji i jesu i koji nisu optereceni materijalnim stvarima.

Dok sam isao u high school imao sam jednog profesora, Indijanac, i tako pricao kako radi samo nekoliko sati na dam da bi imao za osnove, ne interesuje ga nista drugo.

Veoma poznat goldfish (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    171

@ charger
    covek pita chisto informacije radi, mojne se primash
    i ako je to njegovo mishljenje, pusti ga , ne mozemo svi isto da razmisljamo

Obećava
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Znam da ima lnaših ljudi tamo, konkretno brat jedne moje poznanice je u Meksiku više godina i tamo se super snašao, oženio Meksikankom..., samo on je otišao kao neki stručnjak, mislim matematičar ili sl., radi na faxu, pretpostavljam. Ima i tamo neke klase koja živi dobro i pored brojne sirotinje koja beži iz Meksika.

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Pa da hocu da zaradim neke silne pare sigurno ne bih pitao za Mexico...
    Prosto ta 2 mesta mi izuzetno lepo izgledaju,ono sto sam mogao da vidim preko slika.E sad kakav je tamo zivot i kako se zivi,kolika je stopa kriminala,odnosno koliko su sigurna ta mesta za zivot,kako se moze naci posao i da li se mogu dobiti papiri,to su stvari koje me zanimaju.
    Mozda se ti pitas zasto Mexico?
    Kao prvo ne zanima me neka velika zarada,naravno ako ti se pruzi sansa da nesto veliko ostvaris u zivotu naravno da je treba iskoristiti.A kao drugo nadam se da tamo zivot nije isprogramiran kao u mnogim zapadnim zemljama.Odnosno zelim da zivim jedan normalan zivot koji cu znati kako da ispunim kad imam slobodnog vremena,a sigurno je da cu imati vise nacina kako da ga provedem ako zivim u jednom suncanom mestu na obali mora,koje godisnje poseti vise miliona turista(citaj riba). 8-)
    Pa jati rekoh, zaboravi o trazenju posla u Mexicu. Kao prvo, neces dobiti tako lako vizu, turisticku mozda, boravisnu nikako ukoliko ne ozenis neku mexikanku.
    Stopa kriminala prilicno velika.

Ako razmisljas o radu u tom delu sveta, preporucujem ti Chile. Lepo je to zamisljeno, zivis na obali mora u nekom Akapulku i sve ti potaman, e kad bi to tako lako bilo. Utopija..........ne zanosi se time.

Ziveo sma ja na obali mora pod palmama u Domionikani pre 6-7 godina. Lepo je sve to ali postoji i druga strana cele price. Da se sve to nalazi u nekoj razvijenoj zemlji bilo bi lepo ali mi pricamo o zemljama treceg sveta, ok Mexico je razvijeniji od Dominikane ali to je daleko od dobrog. Pa zar bi bilo onoliko ilegalnih emigranata iz mexica u USA da svetaju ruze u Kankunu i Akapulku, to su oaze napravljene za bogate strance, ne za lokalno stanovnistvo.
    Poslednji put ažurirao/la klika : 05.04.2007. u 16:32

Početnik
    Učlanjen
    09.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam samo zeleo da cujem misljenja i razmisljanja!U svakom slucaju HVALA...

Ma Mexico ti je za zivot boli glava,zene prelijepe,cijene svega su do tri puta jeftinije nego u Bgd..
    Bio sam u Cancun-u,Costa Maya,Cozumelu i Mexico City-u.Sto se tice viza za Bosanski pasos sada ne treba nista a za Srbiju brate ne znam

Slične teme

1. Mexico
    Autor encantadora u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 104
    Poslednja poruka: 08.09.2015., 20:00
  2. MEXICO
    Autor JOVANA SANTAMARINA u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 30.12.2008., 13:26
  3. MEXICO
    Autor Brightness u forumu Putovanja
    Odgovora: 3