Lampard ili Dzerard?

Lampard ili Dzerard?

  • Lampard

    glasova: 3 18,8%
  • Dzerard

    glasova: 13 81,3%

  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je tema bila ranije, al ajd!
Ne volim ni Liverpul(jednostavno, ne znam zašto) ni Čelzi(više kao gradskog rivala), pa ću ovu dvojicu objektivno moći da uporedim

Sličnih su fudbalskih osobina, s tim da je Lampard možda malo jači u duelu, a Džerard kompletniji igrač(bolje igra odbranu od Lamparda).Pas im je tu negde, brzina takođe. Obijca su operisani od driblinga(kao i 99% Engleza).
Glasaću za Džerarda, jer je bolji čovek od Lamparda(sudeći po događajima van terena i na njemu).Čovek je miran, staložen, nisam ga nikada video da se svađa na terenu sa sudijom ili durgim igračima, uvek razdvaja igrače kad se mlate.Sasvim suprotan je Lampard(setite se finala Karling kupa kad se mlatio sa igračima 7-8 godina mlađim od njega), plus što je hrteo da napusti reprezentaciju i da se vrati kući(čak je rezervisao privatan let), kad je čuo da neće igrati protiv Andore!

@billy idol

Ne bih se uopšte složio da Lampard ima bolji šut od Džerarda. Možda ima precizniji šut(možda), ali jači nikako.

@Jeka

Ovih dana se u Engleskoj vodi polemika oko toga da li oni trebaju da igraju u istom timu, da li smetaju jedan drugom, i koga bi trebalo izbaciti iz tima u tom slučaju. Tamo se smatra da je to što igraju zajedno razlog bezidejne igre engleske repke, jer svaki kreira napad za sebe.
Sada je protiv Andore Meklaren stavio Lamparda na klupu(navodno zbog povrede šake, pogodila ga lopta na treningu, a pošto je loptu šutnuo Runi, mora da je bolelo) i Džerard dao dva gola i asistenciju
 
Kad oni sa ANDOROM igraju 0:0 prvo poluvreme :shock: onda nešto ne valja, i to debelo!

A umro sam od smeha kad je Hargrivjs izjavio kako je za pobedu nad Andorom najzaslužniji selektor Meklaren(kako ga nešto branio), jer je održao veoma inspirativan govor na poluvremenu :lol:
Jbt, treba im inspiracija da pobede Andoru :shock:
 
Ovo iznad nema veze s vezom-inace ne igraju isti fudbal i nisu isti tip igraca (Mislim na Ronalda vs ova dvojica).Sto se tice Gerrard-a i Lampard-a obojica su tu negde - isti tip igraca i jedan je bolji od drugog zavisno od forme u kojoj je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top