ODUMIRANJE FORUMA ZA LJIS?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kuckandra

Primećen član
Poruka
527
Zar vam se ne cini da je forum za LJIS izgubio nesto od svoje originalnosti?

Ili prosto nije sezona? U smislu, vreme se prolepsalo, ljudi manje sede za kompom, a vise izlaze.

Cini mi se da vlada pomanjkanje "gorucih" tema i zucnih rasprava. Nekako, kao da se sve svelo na djacke pitalice koje bi 'ladno mogle da se smeste na "Tinejdzere". Isto tako i na iscrpljivanje starih tema do u nedogled.

Kao sto se vidi po broju mojih postova, od skoro se druzim sa vama, pa ne znam da li je to uobicajena pojava, ovako s proleca?

Nekako bi mi bilo zao da ovaj forum ugase. Sta vi mislite? :cry:
 
Gazdarica:
I rasta... :mrgreen:

@Kuckandra, nema na cemu... Tvoj osjecaj sasvim je logican i uobicajen... Nova igracka u ovom slucaju forum, vise nije tako nova i neistrazena, a samim tim ni interesantna...
Umijece je uvijek biti zadovoljan starim papucama... Makar bile i udobnije od novih...[/QUOTE]

Slazem se, odlicna filozofija, zaista!!! :!: :!:

Ovo bi ujedno mogao da bude izvanredan odgovor mnogim nasim forumasicama, na njihova pitanja u vezi staro-novo. :!:

Nego, ja sad podsticem nase prijatelje da budemo jos zanimljiviji!
 
Kuckandra:
Pa ne zelim da se ugasi, zato i postavljam ovu temu. Ako sam paranoicna, samo navali, reci mi, pa da i meni lakne. ;-)
Nego me zanima da li jos neko misli da smo poceli da licimo na tinejdzere?

Kratko sam ovde, al zaista pomalo licimo na tinejdzere.
O tome sam bas sinoc razmisljala birajuci teme na koje cu odgovoriti.
To moze biti nekad zabavno, ali nekad je i zamorno.
Vec valjda treci put sam odgovarala na pitanja zasto ne uspeva musko-zensko prijateljstvo.
Cmokni ili udari...itd.
Ali ima i dobrih tema, poucnih veoma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top