nasa buduca vlada - ko je ovde lud?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: nasa buduca vlada - ko je ovde lud?

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano nasa buduca vlada - ko je ovde lud?

cini mi se da su neki ljudi bliski ds, mozda i vazni funkcioneri ds, nisam bas mnogo upucen u temu optuzili dss da je na neki nacin povezana sa ubistvom bivseg im predsednika stranke, a nasim premijerom. makar je advokat ruzice djindjic pricao o tome vise poota.
    to je vrlo ozbiljno. cini mi se da ni sloba nije imao nikakve veze sa ubistvom bilo kog predednika vlade. cak ga i ne sumljice (inace sloba nije tema).

i sada funcioneri DS se zalazu za pravljenje vlade sa njima. to mi je prilicno cudno. logicnije bi mi bilo da ponude radikalima koaliciju.

mozda smatraju da neka vrsta saradnje sa zemunskim klanom i ubistvo njihovog predsednika i nije bas veliki greh? mogu da predju preko toga.
    ako je to u interesu demokratije, onda je to druga stvar.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nasa buduca vlada - ko je ovde lud?

Citat Original postavio bubobubo
    cini mi se da su neki ljudi bliski ds, mozda i vazni funkcioneri ds, nisam bas mnogo upucen u temu optuzili dss da je na neki nacin povezana sa ubistvom bivseg im predsednika stranke, a nasim premijerom. makar je advokat ruzice djindjic pricao o tome vise poota.
    to je vrlo ozbiljno. cini mi se da ni sloba nije imao nikakve veze sa ubistvom bilo kog predednika vlade. cak ga i ne sumljice (inace sloba nije tema).

i sada funcioneri DS se zalazu za pravljenje vlade sa njima. to mi je prilicno cudno. logicnije bi mi bilo da ponude radikalima koaliciju.

mozda smatraju da neka vrsta saradnje sa zemunskim klanom i ubistvo njihovog predsednika i nije bas veliki greh? mogu da predju preko toga.
    to je zato, braticu
    shto ova DS sa Djindjicem nema veze

ni po chemu!

al OK
    desavalo se, desava se i deshavace se, svuda po svetu.

Poznat WIBU (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    547

Ne kaze se džabe da je politika prostitutka!

Iskusan Duh Sekire (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    112

Е сложио бих се шта је политика, а вала није ми јасно како неко може да гласа за ДС. Ево, било како да дефинише зашто је гласао за њих, могу да му наведем другу странку за коју је могао да гласа, а да је боља у томе.
    „Ko ne voli Dabić Rašu, popušio karu našu“ Kustendorf

Primećen član Torius (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

To su ciste gluposti, i lupetanja budaletina iz DS/a, pa DSS nije sposobna da organizuje tako komplikovan atentat kao sto je bio ovaj na premijera Djindjica.

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Да видиш да си у прабу што се тога тиче. Ја и даље мислим да му је сместио ДС атентат.

Obećava miljan028 (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio no_problem
    Да видиш да си у прабу што се тога тиче. Ја и даље мислим да му је сместио ДС атентат.
    Po toj logici mi mozemo da kazemo da ste vi sami Seselja optuzili i poslali u Hag.

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Cedini drugari.

Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Да па то сам и мислио. Међутим, ту су били вероватно и блиски Ђикијеви сарадници. Ко зна

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Да па то сам и мислио. Међутим, ту су били вероватно и блиски Ђикијеви сарадници. Ко зна
    Pa to su bliski Djikijevi saradnici, a pogotovo poslovni saradnici. Mene zanima odakle Natasi Micic Vila na cetiri sprata sa bazenom koju izdaje. Koji joj je to pradeda, deda ili blisi rodjak to ostavio od 2000 do 2007.

Da sa razumemo svaka cast onima koji postanu bogati svojim poslovanjem, igrom na svetyskoj berzi, itd itd ali bre nesposobnima koji oderu narodu kozu sa ledja dok su na vlasti a sad spocitavaju drugima, bi ja.... ali cim je Ceda dobio 5% mozda je to ovaj narod i zasluzio.

Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio miljan028
    Po toj logici mi mozemo da kazemo da ste vi sami Seselja optuzili i poslali u Hag.

Оптужницу против Војислава Шешеља писали су у Београду Зоран Ђинђић, Чедомир Јовановић и њихови блиски сарадници. Војислав Шешељ је сам отишао у Хаг да би избегао срамно изручење од стране тадашње власти, а вероватно је избегао и своју смрт на тај начин.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Izvršioci se znaju. Nalogodavac je spolja. O tome se ne sme pričati ni potezati ...
    Sasvim logična indikacija je ponašanje Đinđića tih meseci kada je hteo da počne rešavanje KiM. Signali iz njegove stranke su bili negativni po tom pitanju tj. nisu hteli da se započne. I spolja je došlo do "hlađenja" Đinđića. Pa pričalo se skoro o toj temi na TV.
    Otkud bi kilavi mogao da organizuje nešto tako ... kao i radikali, koji su upozoravali čitajući indikacije.
    Ali, najlakše je nekom reći da je paranoik, i reći kako veruje u međunarodne zavere ... Šta tu ima da bude neverovatno ? Zar može nešto biti neverovatnije od bombardovanja suverene zemlje bez i jednog validnog odobrenja ? Pa dogodilo se - ne može niko da negira bombe.
    A najgore je što su neki iz DS-a znali ko sprema atentat i zašto, a ćutali su ... a možda i nisu ...

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

sad sam se setio. jos ovi iz ds-a svstavaju i sebe i dss u isti kos. "demokratski blok"

Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

sad sam se setio. jos ovi iz ds-a svstavaju i sebe i dss u isti kos. "demokratski blok"
    Ovi iz DS nek strpaju Cedu u isti kos sa njima a izmedju nas (DSS pristalica) i njih postoji nekoliko stotina miliona evra razlike, Sto se mene tice, ja sam u patriotski orjentisan (ni u kakvom bloku) u zemlji u kojoj su sve stranke demokratske.

Buduća legenda Lacibg (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    372

Citat Original postavio Torius
    Ovi iz DS nek strpaju Cedu u isti kos sa njima a izmedju nas (DSS pristalica) i njih postoji nekoliko stotina miliona evra razlike, Sto se mene tice, ja sam u patriotski orjentisan (ni u kakvom bloku) u zemlji u kojoj su sve stranke demokratske.
    Браво мајсторе. То је нормално гледање на политику. :wink:

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Torius
    Исто мислим......
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Slične teme

1. Naša vlada glomaznija od kineske!
    Autor Милунка Савић u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.06.2008., 02:52
  2. BUDUCI/BUDUCA
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 01:08
  3. PADA VLADA SRBIJE, A USTAJE SRPSKA VLADA !
    Autor UbicaDecijegaLica u forumu Politika
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 21.02.2008., 23:15
  4. Buduca mama
    Autor Dragan@ u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 31.05.2004., 00:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku