bez naslova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

revenge

Početnik
Banovan
Poruka
8
Obaveštavam članove foruma, da sam primoran da napustim isti, zbog konstantnog sukoba sa moderatorom podforuma INTERNET. Sad sam i banovan od strane ljigavca, koji misli da je nedodirljiv. Pročitajte samo njegovu lepljivu, pa ćete shvatiti o kakvom kvazimodu se radi....




Prenosim moju zadnju raspravu sa njim. Pozdrav svima. NEMA VIŠE !!!


ΓΑΛΙΝΙ:
Sad već mislim da me 'AEBAVAŠ !!!

Zašto neko ko stanuje na obodu grada, NEMA USLOVE ZA ŽIVOT !!!!????

IMAŠ TI NEKI PROBLEM U GLAVI IZGLEDA..........

Bezobrazluk !!!!


I ZBOG OVOGA sam banovan ??????
Pa šta su sve pisali do sada, ne mogu da poverujem....

PA JEL OVAJ FORUM POSTAJE VATIKANSKI VRTIĆ
Ne smeš NIŠTA da odgovoriš, čak i kada te konstantno provociraju ????

ZNAM JA O ČEMU SE RADI !!!!!

U pitanju je povredjena sujeta moderatora, zato što sam ga prozvao za NERAD

E, kad je tako, onda ovo postaje privatan forum za razmenu poruka izmedju poznanika.
Ili možda treba da postanem član partije ???? Takav , kakav si si verovatno kod Čede ???
Takav forum mi ni ne treba !!!!!!

Moliim da me odblokirate na 3 sata, da ubrišem sve svoje postove, ili to uradi sam, kad si već tako nadrkan.

I da se nikada više ne čujemo.

P.S. Imam 1000 e-mail adresa, otvaraću novi nick i postavljati isti ovaj post, sve dok mi se ne ubrišu raniji postovi.
 
A na kog moderatiora mislis?

Ako govoris o GZ-u mogu ti samo reci da on spada medju najpravednije moderaore ovde i ako te je on banovao , onda si banovan sa razlogom i nemoj da spamujes vise forum.

Ako te je banovao drugi moderator o tome vec ne mogu da sudim.
 
Ne, ali ću moderatoru zagorčati život.
Ne može tek tako da me banuje, a da me ni ne obavesti, ne objasni, i to za sitnicu.
E šta se sve ovde pisalo.......

Radi se o LIČNOM OBRAČUNU, povredjenoj sujeti moderatora.

Zahtevam da ubriše SVE moje postove, ništa više.
Ako mu nije dobar JEDAN, i to je razlog za ban, onda ne treba da mu bude dobar NIJEDAN.

Ništa više ne tražim. A ponavljam da ću se izboriti za to !
 
Podrazumevano Re: ADSL - Opsta diskusija o provajderima, vashe misljenje o trenutnoj situaciji.
Citat:
Original postavio ΓΑΛΙΝΙ
Sad već mislim da me 'AEBAVAŠ !!!

Zašto neko ko stanuje na obodu grada, NEMA USLOVE ZA ŽIVOT !!!!????

IMAŠ TI NEKI PROBLEM U GLAVI IZGLEDA..........

Bezobrazluk !!!!



I ZBOG OVOGA sam banovan ??????
Pa šta su sve pisali do sada, ne mogu da poverujem....

PA JEL OVAJ FORUM POSTAJE VATIKANSKI VRTIĆ
Ne smeš NIŠTA da odgovoriš, čak i kada te konstantno provociraju ????

ZNAM JA O ČEMU SE RADI !!!!!

U pitanju je povredjena sujeta moderatora, zato što sam ga prozvao za NERAD

E, kad je tako, onda ovo postaje privatan forum za razmenu poruka izmedju poznanika.
Ili možda treba da postanem član partije ???? Takav , kakav si si verovatno kod Čede ???
Takav forum mi ni ne treba !!!!!!

Moliim da me odblokirate na 3 sata, da ubrišem sve svoje postove, ili to uradi sam, kad si već tako nadrkan.

I da se nikada više ne čujemo.

P.S. Imam 1000 e-mail adresa, otvaraću novi nick i postavljati isti ovaj post, sve dok mi se ne ubrišu raniji postovi.
 
Banovan si znash dobro zbog chega, tako da nemoj da se pravish mutav kada popijesh ban. Prochitaj pravilnik foruma (kako da se ponasham na forumu) da bi shvatio zbog chega si banovan. Korisnici nesmeju da se vredjaju. Sva ostala korisnicka imena koja si koristio do sada su permamentno banovana i nece se vise koristiti.

Nastavi sa drugim korisnickim imenima da se registrujesh i da spamujesh, sledi ban na IP.
Za ovo ljigavac i ostale psovke koje si meni sada naknadno uputio, oprosticu ti, drugachije bi se ponashao da nije foruma.
 
zabrana:
Moliim da me odblokirate na 3 sata, da ubrišem sve svoje postove, ili to uradi sam, kad si već tako nadrkan.

Ne, nemozes biti odblokiran, samo zbog toga sto si drzak i nevaspitan.
Zali se Administratoru, tati i mami zbog toga.

Tvoj pravi account: ΓΑΛΙΝΙ, ce biti ponovo dostupan za koriscenje kroz 6 dana, onda ces moci da ispravljash i menjas svoje poruke, dovoljno da se malo ohladish i razmislish kome pishesh ovakve gluposti gore i drugim korisnicima. Sva ostala korisnicka imena koje si koristio do sada su iskljucena iz daljeg rada.
 
Uh, cim me nema 2 dana odmah problemi...

Iskreno receno:

Ovim pisanjem necu da niti napadam nekog a ni da branim, nisam citao jos sta se sve desava ili desavalo, ali cu da napisem sledece:

Prije svega, svaki clan, ukljucujuci mene prvog treba da se pridrzava Pravilnika foruma Krstarice i kao takav (clan) je prihvatio sve navedeno u Pravilniku, "dobrovoljno", i kao takvog treba da postuje..

Da ne nabrajam sve sta treba i sta sve pise, to se jednostavno moze da procita..

Ne zelim ulaziti u nacin rada mojih kolega niti zelim da na bilo koji nacin uticem na takav rad jer nisu ni na koji nacin odgovorni meni vec adminu foruma..

Mogu da vam napisem samo moj nacin rada ovde i ako se nekom dopada moze da napise sta i kako, jel u redu ili nije...

Prije svega, ja imam alate BAN-a ali ne koristim ih tek tako i ne banujem tek tako..

Prije svega sta radim kada se poruka i tema tice..

Poruke koje imaju veze sa svim nedozvoljenim, brisem (uklanjam, shodno Pravilniku), za neke ako smatram da je potrebno posaljem PP onom ko je postavio temu sa upozorenjem da to i to nije u redu i da je preksen Pravilnik i da to vise ne cini, te ga obavezno podsetim da procita Pravilnik.
Poruke, koje nemaju veze sa temom i koje ne odrazavaju nikakav smisao ili krse Pravilnik takodje birsem bez ikakvog upozorenja, Ukoliko se od pojedinih korisnika nadje vise takvih poruka koje ometaju rad foruma takodje saljem PP sa upotorenjem ili opomenom..

Ban, samo u rijetkim slucajevima, a najcesce zbog konstatnog ometanja foruma, extremnog spamovanja, i grubog vrijedjanja korisnika ili grubog krsenja Pravilnika.. Sve u svemu Rjedje..

Ali napominjem prije svega, svaki korisnik ima na PP upozorenje ili opomenu od mene, prije nego li uradim nesto sto bi korisniku bilo nejasno ili neobjasnjivo, pa tek kada korisnik ne prihvati upozorenje i opomenu, tada sam spreman na BAN i to ne trajan nego na kako ga nazivam vaspitni na vremenski period, najcesce od 30 dana..
Trajni ban mogu da postavim samo onim koji krrse sva pravila i norme ponasanja..

Pogledajte primjer nika, LovacNaNovac..

I jos, ne zelim se mijesati u poenuti slucaj nekim svojim postupkom, jer nisam sa tim upoznat, a napominjem opet da se moze sve rijesiti bez kardinalnih rjesenja i naglih pokreta i korisnika sa jedne i moderatora sa druge strane..
Ko je iole pratio moj rad, to moze i da potvrdi..

Pozdrav za sve..
 
S obzirom da ova rasprava nema smisla i da ne zelim da se mijesam ondje gde mi nije mjesto. ovaj dio foruma nije predvidjen za rasprave ove vrste, tema se zakljucava..

Pouka za korisnika koji se smatra ostecenim,
Imas pravo da se zalis administratoru foruma na sve ono za sta smatras da je nepravedno..

Sto se tice razloga u njih necu da ulazim jer nisam direktno a ni indiretno umijesan u sve ovo, a nisam ni sudija da sudim..

Na kraju, kako sam vec naveo, osteceni i oni koji se smatraju ostecenim mogu da se zale administraciji foruma na urednistvo..

Hvala...
GZ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top