Ухапшен декан Правног факултета у Нишу

U NS na Pravnom imaju od 100 000 - 130 000
dok ne udare na Novi Sad, ništa nisu uradili, ja znam za jednog koji je prodavao ispite i dok ga ne roknu u prdekanu,sumnjam da je ovo samo želja da se rokne Pravni u Kragujevcu i otvori mesto za privatne...
A što se tiče korupcije, pa pola Srbije bi moglo odmah u ćuzu, a druga polovina, ma pala bi u iskušenje u nedostatku ove prve
 
filatelista:
U NS na Pravnom imaju od 100 000 - 130 000
dok ne udare na Novi Sad, ništa nisu uradili, ja znam za jednog koji je prodavao ispite i dok ga ne roknu u prdekanu,sumnjam da je ovo samo želja da se rokne Pravni u Kragujevcu i otvori mesto za privatne...
A što se tiče korupcije, pa pola Srbije bi moglo odmah u ćuzu, a druga polovina, ma pala bi u iskušenje u nedostatku ove prve
meni je najjache od svega shto niko ni ne pominje tzv."prishtniski univerzitet",koji drzi nastavu u leposavicu,zubinom potoku i mitrovici,gde se ispiti polazu po kafanama za flashu lozovache...
 
crow:
greshish batice
saobracajni panduri i shumari su ti najveci kriminalci u ovoj zemlji
moguce. nego, ja sam pricao o svojim emocijama. ne zbog novca. kolicina je meni manje bitna.
ali cuo sam price kako lekari traze pare za zracenje, ako ne plate cekace mesecima.
ma, kakvu god kombinaciju sa njima zamislim, ne mogu da se ne najezim.
u zatvor, u zatvor!
 

Back
Top