Izrael se uslovljava (ucenjuje)....! ! !

islandjanin

Aktivan član
Poruka
1.775
Novi problemi i nova uslovljavanja na Bliskom Istoku.
Izraelu se preti da prihvati novi mirovni proces Arapskih drzava i da preda teritorije koje je zauzeo u sestodnevnom ratu 1967. godine, ili da se suoci sa posledicama....?!?!

Sve se to desava usled velikih vojnih vezbi SAD-a blizu Iranski teritorijalnih voda. Sta nas ocekuje u narednim mesecima....?

http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2007/03/28/wisrael28.xml
 
Који сте ви нормални људи?!?
Они којима је најбитније да је неко добар припадник свог племена (а не какав је човек)?
Они који имају племенског бога?
Они који држе друге народе и формално под окупацијом?
Они који су прекршили више десетина резолуција Савета безбедности?
Они који чине геноцид правдајући се геноцидом који је над њима почињен?
Они који једини на Блиском истоку крше уговор о спречавању нуклеарне пролиферације?

Да, заиста је све то "нормално"...
 
Ljudi ce da cine i puno gore stvari da bi opstali, u takvom svetu zivimo. Da Izraelci nisu onakvi davno bi ih nestalo...istina, politika prema Palestincima je nepravedna, ali sto se tice komsija, tu moraju da budu agresivni jer ce ih u protivnom nestati. A sto su oni takvi mozemo samo nacistima da zahvalimo, nikom vise.
 
Ма у праву је Ахмединеџад. Треба Израел сместити у Европу или Америку ако је све то због холокауста.
Овако страдају Палестинци и остали Арапи ни криви ни дужни. Пошто је евидентно да Америка има двоструке стандарде (због Израела и нафте), онда страдају и Срби, а кад им успе и Руси, како би се "доказало" да "кооперативни" муслимани бивају награђени. Корист имају само амерички пси рата - шиптари и неке балије...
Због таквих ствари већина људи на свету сматра да су Израел и Америка највеће претње светском миру.
 
Markelja:
@ Duh sekire alias covek koji preti klanjem dece po forumu

"kako je lepo biti glup....." :D

Па кад сам толико глуп, не би ти било тешко да ме у пар реченица демнатујеш. Дакле, шта што сам изнео није тачно?
А не вреди ти више да се кријеш иза нечега што је било пре скоро годину дана и што нисам ја скривио. Мада је моја кривица што сам са сваким делио шифру...

Узгед, занимљива је твоја еволуција од Томпсона до Сина Израиља :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
hektorius:
Ljudi ce da cine i puno gore stvari da bi opstali, u takvom svetu zivimo. Da Izraelci nisu onakvi davno bi ih nestalo...istina, politika prema Palestincima je nepravedna, ali sto se tice komsija, tu moraju da budu agresivni jer ce ih u protivnom nestati. A sto su oni takvi mozemo samo nacistima da zahvalimo, nikom vise.

Jevreji su uvek bili takvi. Rusiju su pljackali jos za vreme ruskog cara. U srbiji su surovali sa turcima na stetu srba. Doveli su komunizam u rusiju, izmasakrirali najmanje 40 miliona rusa u proslom veku.
 

Back
Top