Urasla dlaka?Strucna pomoc??

_joks_

Početnik
Poruka
1
Imam problem sa uraslom dlakom,siguran sam da je dlaka posto mi se u medjuvremenu javila ista promena,uspeo da iscupam dlaku tako da se nije sirio otok.Sa ovom nisam imao srece da na vreme reagujem.Medjutim,problem je mesto na kome se promena nalazi,a to je na samom korenu penisa...tacnije izmedju testisa i korena.Otok je sada vec poprilicno velik,oko 1cm,kada stisnem izlazi prvo retka,zatim gusta bela tekucina...Vec dugo vremena imam ovu promenu,otprilike godinu dana,pa bih molio da mi neko strucan da savet kome da se obratim za pomoc...Ne bih da se smucam od lekara do lekara da bi me oni upucivali na drugog..itd ... mozda gresim
Samo bih voleo ako neko zna ko je najbolji u Beogradu sto se ovog problema tice...bio bih mu ZAHVALAN da me uputi
 
Lakar opste prakse koji te vodi dace ti uput za dalje. A ako insistiras da to odradis privatno, mozes otici kod nekog dermatologa, medjutim kako opisujes promenu i trajanje nisam sigurna da to vec nije slucaj mozda i za opstu hirurgiju.......nema 'najboljih' z atvoj problem, ipak se ne radi o hirurgiji mozga: to je stvar koju svaki hirurg moze da resi, a koju bi ti svaki lekar lako resio pre godinu dana kad je sve pocelo da nisi cekao d aotekne i da se napuni gnojem!
 

Back
Top