Istrazivanje javnog mnjenja...

Prvo da ti kazem da ja ne nosim bizuteriju, pa cu zato mozda biti stroga :)

Sa ruzicastog (fotka 2) bih definitivno sklonila onaj heklani cvet - suvisan je.
Fotka 1 - moze da prodje, onako nenametljivo.
Fotka 3 je tamna, ne vidi se tacno sta je. Ja bih to tirkizno slikala na necem belom, ili na staklu, onda bolje izgleda... Verovatno nije lose, bar ono sto mogu da vidim.
Fotka 4 - od cega je onaj privezak i mindjuse? Vidim da je ostatak drvo, ovo ne mogu da provalim... Za moj ukus je too much.
Fotka 5 - ne svidja mi se privezak. Bilo bi mi ok kada bi ti kamencici bili u bakru, ili kada bi bila samo kugla od bakra ili neki rezanac ili cvoric od bakra, duguljast, onda bi licilo na onaj mongolski nakit, ali ne kapiram ovo crno...

A iz ove druge serije mi se - eventualno - svidja prva fotka, ali ni to ne bih nosila, a sve ostalo mi je bezveze - najmanje mi se svidja ono pretposlednje, asimetricno, mnogo mi je 80s...

Je l' ti pravis ovaj nakit?
Pozdrav
 
Hvala ti mnogo.Nakit je od fimo mase u kombinaciji sa drvetom,kaucukom,metalom,itd.itd.
Ne znam da li ce se prodavati jer su ukusi tako razliciti,zato sam i potrazila misljenje od vas.Mnogo ti hvala i na kritikama i predlozima jer mislim da ljudi vrlo retko mogu realno da sagledaju svoj rad pa je potrebno potraziti objektivno misljenje.
(Meni su sve divne :) :) :) :wink: )
 
E, ovako, iz prve poruke bih nosila nakit sa prve, trece i cetvrte slike. Na ruzicastom mi se ne svidja ona ruzica, a poslednji nije moj stil.
Iz drugog dela mi je zanimljiva poslednja, asimetricna ogrlica, a ostale su mi previse sarene. Prva je nekako previse obicna.
Pozdrav :D
 
nactu:
Hvala ti mnogo.Nakit je od fimo mase u kombinaciji sa drvetom,kaucukom,metalom,itd.itd.
Ne znam da li ce se prodavati jer su ukusi tako razliciti,zato sam i potrazila misljenje od vas.Mnogo ti hvala i na kritikama i predlozima jer mislim da ljudi vrlo retko mogu realno da sagledaju svoj rad pa je potrebno potraziti objektivno misljenje.
(Meni su sve divne :) :) :) :wink: )

Ma pusti mene, ja sam uzas bozji, uvek mi nesto smeta, ja bih najradije isla u mao fazonu, najjednostavnije moguce. Odem tako kod druga koji prodaje cipele, pa isto pocnem "ovde je falinka stikla, ovde je snala visak, eee sto ove nisu tamnije nijanse" dok me ne izbaci iz radnje...
Imas divan posao - drzim ti palaceve da krene i prodaja! Pozdrav.
 
1. bi eventualno mogao da prođe ali bez onog "priveska".
2.,3., 7., i 8. bih nosila zbog boja, ali nisam oduševljena dizajnom.
4., 5., 6. i 10. too much za moj ukus, i previše "sivih" boja
9. ne želim da komentarišem

Iskreno, ja nisam baš ciljna grupa za ovakav nakit, ali verujem da ima dosta žena koje bi nešto od ovog nosile. Moja mama na primer. :D

sun.gif
 
volim ovakav nakit,samo sto ga tesko uklapam sa odecom.

inace,iz prve ture mi se dopada treca,tj njen oblik,samo da nije plava jer ne volim tu boju bas previse i ne nosim je nikad bukvalno.

iz druge ture prva,druga,al opet da nije plava i ona treca narandzasta mi je predobra.ona roze ,cetvrta u drugoj turi m se uopste ne dopada.

mindjuse ne nosim,tako da se u to ne razumem :)
 
Generalno- volim džidža-bidže i neke od ovih komada bih nosila, neke opet ne( i to pre svega ne zbog jarkih boja, moj svet je skoro 90% crno- beli, a ne toliko zbog dizajna).

P.S. Od zlata nosim samo burmu-to govori da mi zlato nije "sve što sija". Ali, zato volEm skupu bižuteriju i ne znam koliko komada ogrlica, narukvica i prstenja imam od Breil-a, Morelato-a, Swarovskog, Swach-a, Miss sixty...
 
marina.c:
Generalno- volim džidža-bidže i neke od ovih komada bih nosila, neke opet ne( i to pre svega ne zbog jarkih boja, moj svet je skoro 90% crno- beli, a ne toliko zbog dizajna).

P.S. Od zlata nosim samo burmu-to govori da mi zlato nije "sve što sija". Ali, zato volEm skupu bižuteriju i ne znam koliko komada ogrlica, narukvica i prstenja imam od Breil-a, Morelato-a, Swarovskog, Swach-a, Miss sixty...
Aman, šta se pravdaš. Te crno-belo, te dizajn, te jarko, te ovo ,te ono... Reci lepo, ne nosim ako nije markirano i gotovo. :lol:

sun.gif
 
Takvi poput tebe cine ovakve poput mene srecnim :-)
Mislim da idem redom, provericu kasnije

1. u zivotu ne bih nakacila na sebe, ali zene vole neupadljive stvari, a dizajn je lep
2. heklano bih i progutala, ali oni cvetici na kuglicama su too much...opet za nekog drugog moze
3. moras bolju sliku da nam darujes, ali mislim da je izvrsna (ogrlica?), boje i komadici fantasticno uklopljeni...uradi bolju sliku
4. nausnice ne nosim nego ove svoje bele andjele, pa ne umem ni komentarisati odmah pomislim na alergiju, a ogrlica komentar =1 (lepsi dizajn)
5. iskreno...nikoga ne vidim sa tim :-? boje su mrljave deca nej ti se lepe za to, mladji obicno imaju izgradjene ukuse i stilove u koje je takvu ogrlicu tesko ukombinovati (dakle ceo outfit bih menjala da mi to poklonis) a nije ni za tete jer su preostre linije, i nisam sigurna ali mislim da mi se ni materijal ne dopada
6. vidjeno, svi imaju =>ici ce... licno nej mi se dopada
7. domisljato, kreativno, imala sta slicno i s teskim suzama ga bacila u kantu jer ruzno stoji (te pravougaone forme ako su ravne a ne valjuskaste unesrece ljude poput mene)
8. jezim se takvih stvari, ali posto svi imaju kontam da bi ti isla prodaja
9. ne bih se usudila na sebe ali je lepo i sigurno bih primetila na nekome. svaka pohvala
10. ZELIM!!!!!!!!!!! kad god da dodjes u prodaju (ili ako i ne ali si u Bg) molim te imas pp pa me informisi, ovo je prelepo!
11. cvece me asocira na decu, kaki boje me asociraju na tete... ne bih rekla da bi se takve stvari prodavale
12. super izgleda, ne znam koliko je tesko (?) ali nemam iskustva s takvim stvarima. Ako nisu teske moze
13. ako duse imas ne pravi takvo sto! Imas i ti vrat pa probaj nositi jedno vece da vidis kol'ko ces da se izbodes... da je lepo jeste, da lepo stoji..jest' i to.. al' imala sam uboda ko' da sam bodljikavu zicu namotala oko sebe jedared

Svaka pohvala za kreativan rad!
Zasto ne i narukvice? Sto su one zanemarene?
 
Meni se sve svidja, bez naročite rezerve, možda, tek nešto ne bih nosila (ona roze heklana ružica...), a ako je ovako lepo na fotografiji, kako je tek uživo. Ostavlja utisak bižuterije dobrog kvaliteta. Favorit: "asimetrična ogrlica sa licima" - to bih baš nosila.
Napravi on-line prodaju, ako se niko ne ljuti, može i ovde na forumu, aukcija, pa ko da više, može?
 
Lepi ==>
Četvrti iz prvog reda, ali bez minđuša, tj. sa jednobojnim rasparenim minđušama i peto je odlično...
Četvrti iz drugog reda, ali mnogo pažljivo mora da se kombinuje sa odećom, a ja nešto ne nosim one boje tako da bi na nekome drugom verovatno bilo odlično. Peto malo ebu one oči...
Iz trećeg reda one šarene minđuše i ogrlica su sjajne ali rasparene, naravno... Zajendo su kao novogodišnja jelka.
 

Back
Top