sve za ljubav

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
****** ovih dana sam nesto bolestan...imo temperaturu i tako to... danas ceo dan proveo kuci reko gde cu napolje produvace me vetar i pustim ja tako neko zivottinjsko carstvo na onom kanalu sa zivotinjima...bilo sve super zavrsilo se to i prebacujem ja tako kanale kad vidim sve za ljubav covece...neka zena postala penzionerka i hoce da se uda za nekog matorog dedu koji joj je obecao kucu penziju sve to tako slicno...inace deda je pred smrt...a da...deda je valjda ostavio oglas u emisiji i tako su se upoznali...i poljubi je usred emisije...a to je sve bilo jos ranije i sad ove dve budale voditelji kao hoce da ih pozovu da vide kako funkcionise brak...javila se zena i kaze ma brate zajebo me matori nece nista da mi ostavi...hahaha smejao sam se sve do sad...jedva i sad pisem ovoga moi krsta +...posle nasli nekog psihopatu koji hoce da zaprosi udatu zenu....a ova ima cak i dete...i valjda se ona razvela od muza al sa ovim psihom hoce da ostane samo prijatelj...tu ovi spakovali kamere i ajd natrag za beograd...covece koja ludnica...posle zovu psihopatu kad on rece da se pomirio sa ovom glupacom i sve je kao super...ma ne verujem mu nista...sto posto je kupio lutku na naduvavanje u nekom seksi shopu...posle uzmu lika i ribu iz publike kao da ih smuvaju...a oni gerijatrija u prseku 60 leta...serviraju im veceru...ovi dvoje krkaju jedan drugo ne gledaju...ne znam posle sta je bilo ali su sigurno zajedno otisli da hrane golubove na kalish...voditelj i voditeljka su dve budaletine kojima bi zakonom trebalo zabraniti da postoje...ali emisija je super...gledacu je i sledece nedelje...a gledao sam je i pre davno...cale nije video sina otkad se mali rodio...a ovaj izrastao u momcinu...punoletan skoro...i sad se cale setio sina kad moze da ga zaposli kod sebe u rudniku...sto posto nema druge...mislim sta je cekao do sada...
 
a voditeljka...blagi uzas :shock: iritirajuci piskav glas,upadanje ljudima u rec i izvestaceno preglasno smejanje...a gledala sam jednom jos neku emisiju koju ona vodi,gde dovodi poznate...pitanja su joj predugacka,gostu ostaje mesta samo da kaze da ili ne.
a sve za ljubav....gledala sam ih nekoliko.vecina su mi bile gluposti,ali jednom kad otac nije video sina ne znam ni ja kol`ko...ubila sam se i ja plakajuci(mada sad kad razmislim,ko zna sto sam ja tad plakala...)
 
Jao i ja sam gledala to kad je matori dripac od 70 i nesto birao zensku i izabrao najmladju 48god.
Nije ni on lud,nece babu.
Odveo je to isto vece kuci.
Zar je zeznuo za nasledstvo?Ha,ha.Crni humor.
 
Ja mislim da pametnom choveku bi bilo ovo dosadno i veoma glupo.Ova emisija je nekako neprirodna i retardirana.Voditelj[Milan Kalinic]je uzasni baksuz.Voditeljka[Sanja Marinkovic]ne dolazi do istichaja pored Milana[velikog idiota].Ne mogu da smislim ovu emisiju i ljude koji su odushevljeni njome.
 
Gledam jer moram,posto niko s kevom nece glda tv,pa moram ja da joj se slihtam,i tako uvatim sebe da placem na tu emisju....al ne gledam stalno...voditelji se samo reklamiraju
 

Back
Top