Kurs fotografisanja
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Kurs fotografisanja

neupucenja
    Guest

Podrazumevano Kurs fotografisanja

Oduvek sam zelela da se bavim fotografisanjem, ali sam prilicno neupucena u svet fotografija.Stoga bih bila veoma zahvalna kad mi mi neko preporucio neki dobar kurs u Novom Sadu i neke osnovne stvari o njemu.Unapred zahvalna

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I ja bih volela da neko napise za neki kurs u Beogradu.

Guest

Podrazumevano

Vidi temu "Pocetnicko pitanje" :wink:

tashayu
    Guest

Podrazumevano postoji kurs

skola se nalazi u prostoru bivseg Omena sada INOK gallery, skola je pri udruzenju profesionalnih fotografa srbije, prvi kurs drzi Petar Vujanic, a drugi napredni koji traje 4 meseca drze fotografi predavaci svako za svoju oblast kojom se bavi...veoma interesantno...

Guest

Podrazumevano Re: postoji kurs

Citat Original postavio tashayu
    skola se nalazi u prostoru bivseg Omena sada INOK gallery, skola je pri udruzenju profesionalnih fotografa srbije, prvi kurs drzi Petar Vujanic, a drugi napredni koji traje 4 meseca drze fotografi predavaci svako za svoju oblast kojom se bavi...veoma interesantno...
    Cena? Termini pocetaka kursa? ......

tashayu
    Guest

Podrazumevano Re: postoji kurs

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio tashayu
    Cena? Termini pocetaka kursa? ......
    cena za prvi kurs je ja mislim jos uvek 4500 mesecno (mozda i gresim) a za drugi znam sigurno da je 100eura mesecno, ali vredi. prvi deo pocinje verovatno negde oko kraja marta a drugi tek u maju ja mislim da nece biti ranije...ali proveri...

Guest

Podrazumevano

Jos kad bi im radio sajt.....

helena-
    Guest

Podrazumevano Re: Kurs fotografisanja

[quote="neupucenja"]
    Oduvek sam zelela da se bavim fotografisanjem, ali sam prilicno neupucena u svet fotografija.Stoga bih bila veoma zahvalna kad mi mi neko preporucio neki dobar kurs u Novom Sadu i neke osnovne stvari o nje
    mu.Unapred zahvalna
    [/qu

Uskoro ce se otvoriti fotografska radionica u novom sadu, potraga je samo za prostorom! Objavicemo na forumu kada se otvori

D M
    Guest

Podrazumevano Re: Kurs fotografisanja

JA ZNAM JEDNOG STRUCNJAKA U BEOGRADU. DAJE PRIVATNE CASOVE FOTOGRAFIJE 063 222844

Guest

Podrazumevano Samo savladaj engleski i eto ti kursa...

Pored ovakvog kursa o digitalnoj fotografiji, drugi ti takoreci nece ni trebati (cena: 1 h na internetu

www.shortcourses.com

Guest

Podrazumevano

Foto studio Matrix u Radnickoj ulici drzi vikendom fotoradionice.

Slične teme

1. Da li i zasto... u vezi fotografisanja.
    Autor Skroman_Deo_Coveka u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.01.2009., 18:43

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •