KAJEM SE!!!!

gentlemen

Početnik
Poruka
14
Prosle godide u augustu sam se razisao sa zenom jer me je prevarila sa mojim do tad najboljim prijateljem...

Posle 2 meseca sam sam se ja zaljubio u andjela mog.
Nasao sam osobu ili tacnije nasla je ona mene...zaljubio dam se kao dete,
nikog nikad nisam voleleo kao sto nju volim ..nasao sam deo sebe...
sa njom sam odmah pozeleo sve sto nikad nisakim nisam pozeleo tako iskreno i intenzivno...

Nazalost ja sam prosle nedelje napravio veliku gresku...pukusao sam da organizujem aferu!!!
Moj andjeo je to odmah primetio i sve odkrio...
Znaci moja namera je bila da je prevarim ali nije doslo do toga jer je ona to saznala istog dana, osecam se bedno i jadno zbog tog pukusaja…
Povredio sam osobu koju volim na svetu najvise..nikad nikog nisam tako voleo kao sto volim nju..Zajlubio sam se kao dete u andjela mog,a naneo sam joj bol a da nicim nije zasluzila tako nesto..Kajem se i cepam sto sam to uradio ..strah me je da pomislim da bi ovim mogao da izgubim osobu koju najvise na svetu volim..

Molim vas pomozite mi kako da zadrzim ANDJELA MOG pored sebe…
 
Ja necu da ti pomognem. Znam kroz sta si prolazio citala sam ,i bas zato mi nije jasno sta ti je sve to trebalo. Zasluzio si da patis. Zeleo si nekom svu patnju koju si sam doziveo. I vidis vratilo ti se ko bumeragn, i ako je.

Sad nema kukanja , ko odrastao covek stani iza svojih postupaka.

A i ako je izgubis , sam si kriv. Niko te nije terao da se pravis frajer.

Kad sam citala sta se dogodilo osetila sam neku odvratnost...kao davljenik koji sa sobom vuce jos nekog si mi.

I rekla sam svoje. Nadam se da ce taj tvoj andjeo imati andjeosko srce da ti oprosti a da si ti jednom za uvek naucio lekciju. Mada ...sumljam.
 
Odakle ti uopste ideja da voljenu osobu povredis na nacin na koji si i sam bio povredjen? Ne razumem tu potrebu da se prevari osoba sa kojom si.
I ti si to cak planirao. Jel se sada kajes sto si to nameravao ili sto nisi uspeo u nameri?
Uopste mi te nije zao. Kao i Mirka ne zelim ni ja da ti pomognem.
 
Kako balavo zvuci to tvoje tepanje...ANdjeo moj....
f020.gif
a014.gif
...volis je najvise na svetu, a zelis, da je prevaris...
a010.gif
....jaaoooooo eejj.....
a116.gif
 
Mirka šizika:
Ja necu da ti pomognem. Znam kroz sta si prolazio citala sam ,i bas zato mi nije jasno sta ti je sve to trebalo. Zasluzio si da patis. Zeleo si nekom svu patnju koju si sam doziveo. I vidis vratilo ti se ko bumeragn, i ako je.

Sad nema kukanja , ko odrastao covek stani iza svojih postupaka.

A i ako je izgubis , sam si kriv. Niko te nije terao da se pravis frajer.

Kad sam citala sta se dogodilo osetila sam neku odvratnost...kao davljenik koji sa sobom vuce jos nekog si mi.

I rekla sam svoje. Nadam se da ce taj tvoj andjeo imati andjeosko srce da ti oprosti a da si ti jednom za uvek naucio lekciju. Mada ...sumljam.

al bi zato pomogla njegoj zeni quravi sigurno...za nju bi imala rijech utjehe i podrske :)
 
E, gentleman, a da probaš to da ispričaš njoj, umesto nama?
Usr*o si opako, ajd sad kolena u prašinu pa da to pojedeš, druge nema!
Možda ona bude mekšeg srca od nas, a ti dovoljno pametan da naučiš nešto iz ovog...
 
Meni ovo deluje kao zezanje jer se muskarci u principu u javnosti retko obracaju zeni kao "andjelu svom". Malo mi je terminologija cudna.
Ali ako je istina, jos gore. Zar nije kontradiktorno zenu zvati andjelom a planirati prevaru?! Sto je najgore ta prevara nije nesto sto se desi u momentu pijanstva ili sl, pa da kazes "ebi ga desilo se", nego je to pazljivo planirano s predumisljajem. Preispitaj malo svoja osecanja prema andjelu i svoj osecaj za moral.
 
gentlemen:
Prosle godide u augustu sam se razisao sa zenom jer me je prevarila sa mojim do tad najboljim prijateljem...

Posle 2 meseca sam sam se ja zaljubio u andjela mog.
Nasao sam osobu ili tacnije nasla je ona mene...zaljubio dam se kao dete,
nikog nikad nisam voleleo kao sto nju volim ..nasao sam deo sebe...
sa njom sam odmah pozeleo sve sto nikad nisakim nisam pozeleo tako iskreno i intenzivno...

Nazalost ja sam prosle nedelje napravio veliku gresku...pukusao sam da organizujem aferu!!!
Moj andjeo je to odmah primetio i sve odkrio...
Znaci moja namera je bila da je prevarim ali nije doslo do toga jer je ona to saznala istog dana, osecam se bedno i jadno zbog tog pukusaja…
Povredio sam osobu koju volim na svetu najvise..nikad nikog nisam tako voleo kao sto volim nju..Zajlubio sam se kao dete u andjela mog,a naneo sam joj bol a da nicim nije zasluzila tako nesto..Kajem se i cepam sto sam to uradio ..strah me je da pomislim da bi ovim mogao da izgubim osobu koju najvise na svetu volim..

Molim vas pomozite mi kako da zadrzim ANDJELA MOG pored sebe…
[SIZE=6]Ma nemoj, a sto nisi ti oprostio svojoj zeni[/SIZE]
 
Koji vam je, nije mi jasno?
Ako je postavio temu kao foru što se primate?
Ako je iskreno pisao, zar naslov ne govori za sebe? Što ste vi tako jadni?! Ono, valjda se vama ne može desiti :roll:
Što mrzim osobinu devojke (a takve su mi i neke bliske drugarice) da pizdi kada joj neko povredi sujetu ali da sebi dozvoljava sve jer je ona, ipak, ona... Svašta.
I ne glumata sa "anđelom" jer je ovo Internet, ako je iskreno pisao onda je stvarno iskreno i mislio, daje sebi oduška ovde. Meni su se zgadili vaši komentari.
 
Malo ste mnogo popljuvali covjeka.
Ako je i izmisljeno tek da bi mi mlatili o tome... Pa, ok, sto da ne. Ako nije, mislim da bi gentlmen-u bolj bilo da pokusa da popravi stavr bez saradnje ljudi koji niti znaju ko su on i ta zena, niti poznaju situaciju. imamo samo njegovu izjavu.
On nije oprostio svojoj zeni. Njegova nova ljubav moze i ne mora da oprosti njmu iako je i nije prevario, mada j i sama namjera vrlo glup gest, kada si i sam bio opvrijedjen na taj nacin.

Ako zena koju pored svega sto je ucinio, voli, odluci da potrazi svoju srecu negdje drugo, on ne treba da je ometa. Mora pokusati da je zadrzi, aline smije daide protiv njene zelje. eka to shavti ao upozorenje i nauk jer ce jednom opet voleti i valjda biti pametniji da ako zelis nekoga da zadrzis poreed sebe, onda i radi u tom smjeru.

Nikako ne mogu da ga zalim i opravdavam. Nije dijete. Ali kao laik nemam potrebu bi da ga optuzujem.
 
Ako je cela tvoja prica istina i ako ti je bila andjeo kao sto kazes,
zasto si imao potrebu da organizujes prevaru, da li si time mislio da ces se osvetiti zeni ili prijatelju ? E pa glupo si postupio, sada dobro razmisli o svemu !!!
Zbog takvih kao sto si ti i tvoja "bivsa" - propadaju brakovi, kao i vera da ce se sutra naci neko ko je normalan i veran za ceo zivot, mozda sam staromodan ali kako ulazes tako ti se vraca.
Batali modernizam u braku, batali blesave amere, budi smeker priznaj sebi da si pojeo ono sto se ne jede i nemoj da kukas.
 

Back
Top