КО ЈЕ НАЈЈАЧИ

НАЈЈАЧИ у региони, не рачунајући ЕУ чланице је

  • Српска војска

  • Хрватска војска

  • Косовска армија (заштитни корпус)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mi smo i DALJE velika sila na ovom brdovitom Balkanu sa profesionalcima koji su stekli velika iskustva za vreme ovih ratova. To je uvideo i NATO i svi ostali.Sada pokusavaju da uniste vojsku ali malo morgen.Tesko da neko moze olako da krene na nas(osim ludih siptara).A neka krenu ako hoce,da zavrsimo zapoceto!
 
Nemojte tako da pricate da smo najjaci.To nas je dovelo ovde gde smo sada.Kosovo je izgubljeno i tu nam niko vise ne moze pomoci.JBG tuzno ali istinito.Ostalo je samo ono cuveno Rusko NJET ali nista od toga da ga cujemo.
 
Sarafim:
Nemojte tako da pricate da smo najjaci.To nas je dovelo ovde gde smo sada.Kosovo je izgubljeno i tu nam niko vise ne moze pomoci.JBG tuzno ali istinito.Ostalo je samo ono cuveno Rusko NJET ali nista od toga da ga cujemo.

На Косову се не брани Косово већ Војводина, Рашка област и ко зна шта још. Ако оде оно распашће се Србија.Русија такође се плаши за Татарстан, Чеченију, али не толико ипак су они нук. сила а сад и економска.Наши би требали покушати убедити да је Косово Корзика, Кашмир, Баскија и Сев. Ирска, мада је за то сад касно, то је требао Слоба радити.Нама остаје само да покушамо да поправимо наталитет, да правимо децу уместо да се расправљамо по форумима, скупштинама,кафанама, стадионима...
 
Kosovo je davno izgubljeno.Nije njega izgubio slobodan Milosevic vec oni pre njega.Kad nismo to pitanje uspeli da resimo dok smo bili SFRJ necemo vala ni sada.Tad smo mogli da uradimo sta smo hteli i niko nam nebi nista rekao.
Kazes Rusija se PLASI!!Svasta od tebe
Pa oni bi jedva cekali da ih neko ispovocira da bi imali razlog da intervenisu.
 
Sarafim:
Kosovo je davno izgubljeno.Nije njega izgubio slobodan Milosevic vec oni pre njega.Kad nismo to pitanje uspeli da resimo dok smo bili SFRJ necemo vala ni sada.Tad smo mogli da uradimo sta smo hteli i niko nam nebi nista rekao.
Kazes Rusija se PLASI!!Svasta od tebe
Pa oni bi jedva cekali da ih neko ispovocira da bi imali razlog da intervenisu.

итекако се плаши
 
Nismo mi nikad izgubili kad govorimo da smo najjaci,mi to i jesmo ali nas male zezaju politicari..
Oni su bas prave sonjei!!!
Rat i bitke dobijemo ali politicatri izgube,to je problem od praistorije pa do sad!!!
 
pejos:
Nismo mi nikad izgubili kad govorimo da smo najjaci,mi to i jesmo ali nas male zezaju politicari..
Oni su bas prave sonjei!!!
Rat i bitke dobijemo ali politicatri izgube,to je problem od praistorije pa do sad!!!

Губимо зато што руси не разумеју балкан, па не разликују нас, хрвате и бошњаке.
ево чујем путин долази у посету у загреб, БЕОГРАД, и сарајево

добро је да су схватили да између чечена и шиптара нема никакве разлике.
 
LIBERTY 3.1:
Не него да убеђујеш шиптаре да рат не доноси ништа добро.
sad su vecina dole i imaju jaka ledja.Gledaju da izvuku max. iz ove situacije na zalost po nas.I ako ga dobiju sad nista im ne znaci jer ce srbija kad tad traziti razlog da povrati Kosovo kad bude bila u boljoj situaciji
 

Back
Top