Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucili

Samo staviti link Neobee bez ikakvog objašnjenja zašto je ono što postavljač teme nije tražio. I on je mogao da pronađe linkove i sajtove provajdera gde se kod nas nudi ADSL. Pouzdano znam da je Neobee očajan do bola. Na sreću nemam Neobee ADSL, ali znam ko ima. Download je očajan, česti su padovi, prekidi, itd.

Ja koristim Telekomov ADSL od 256 Kb/s. Veza je za sada stabilna. Download je konstantan i vrti se negde oko 30 Kb/s. Ali me nervira što je na ovom paketu upload 8 Kb/s. Ali šta je tu je. Iako mi upload baš treba zadovoljan sam Telekomom. Možda kasnije pređem i na paket od 512 Kb/s.
 
Hmmmmm....
Sada sam procitao da je i kod PTT-a sve u redu...
http://arhiva.elitesecurity.org/t223245-PP-ADSL-globalna-iskustva

Zaista ne znam sta se ovo desava, ali cini mi se da svako ima razlicito iskustvo... Sve u svemu, mislim da je bezveze da s jedne strane bivas obavesten da mozes sa svojim adsl paketom da radis sta ti je volja, a da nakon izvesnog vremena popijes neko obavestenje o gasenju istog.
Za sada sam jedino iskustvo sa adsl-om imao u Sloveniji preko SIOL neta i nikakvih problema sa nicim nisam imao. Kol'ko mi se cini, tamo se jedino pribojavaju da jednu adsl liniju vezuju na recimo dva racunara, a sto se tice downloada - skidaju li skidaju...
Kad bi barem ovi nasi ovde rekli sta se sme, a sta ne sme - pa da smo mirni.
Razumem ja tu borbu oko piraterije, ali odkud onda onoliki sajtovi sa torentima i slicno?! Svakome kome se pomene adsl - u glavi se stvara asocijacija na brzi download nekog filma i slicno.
Uostalom, kada su recimo u Bugarskoj sproveli akciju protiv piraterije - ispostavilo se da su najveci pirati bili cinovnici po ministarstvima! Sve se plasim da i kod nas nije isto. ;)
 

Back
Top