Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucili
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucili

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucili

Bitno mi je da mogu P2P da skidam,ako neko ima pregled cena i karakteristike (kod kojih provajdera nema filtriranja portova P2P).
    Poslednji put ažurirao/la Dejan : 27.03.2007. u 23:36

Primećen član 1972 (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucili

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Re: Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucili

Samo staviti link Neobee bez ikakvog objašnjenja zašto je ono što postavljač teme nije tražio. I on je mogao da pronađe linkove i sajtove provajdera gde se kod nas nudi ADSL. Pouzdano znam da je Neobee očajan do bola. Na sreću nemam Neobee ADSL, ali znam ko ima. Download je očajan, česti su padovi, prekidi, itd.

Ja koristim Telekomov ADSL od 256 Kb/s. Veza je za sada stabilna. Download je konstantan i vrti se negde oko 30 Kb/s. Ali me nervira što je na ovom paketu upload 8 Kb/s. Ali šta je tu je. Iako mi upload baš treba zadovoljan sam Telekomom. Možda kasnije pređem i na paket od 512 Kb/s.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

I Beocity i Telekom su OK, 2099 din 512 flat kod Beocitija, Telekom sad ima neku promociju za oko 1800 za 512 flat, a reče mi drug koji radi u Telekomu da postoji šansa da ta cena i ostane.

Ni jedan ni drugi plan nemaju agregaciju, portovi za P2P otvoreni, 50-60kB/s download na Torrentu.

Zainteresovan član FORSETI (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2005.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Sizif
    ... Telekom sad ima neku promociju za oko 1800 za 512 flat ...
    1811din bez PDV

Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Meni stiglo obaveštenje iz neobee,Upravo smo dobili obavestenje iz Telekoma Srbija da je Vas ADSL prikljucak realizovan, te Vas ovim povodom
    obavestavamo da u roku od 10 (deset) dana od danasnjeg datuma, mozete aktivirati i poceti sa koriscenjem ADSL servisa!
    E sad neznam kako to ide,moram li kod njih,neobee,ili

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucil

[font=Verdana]Da li si pročitao šta piše na njihovom sajtu http://adsl.neobee.net/pet.htm?[/font]

Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Red face Re: Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucil

Citat Original postavio 1972
    E sad neznam kako to ide,moram li kod njih,neobee,ili
    Ma mene ovo zanima

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Preporuka za kupovinu ADSL paketa, koji provajder i koje cene bi mi vi preporucil

[font=Verdana]Izvini, da li ti ponakd i čitaš ili samo pišeš?! Imaš u prethodnoj poruci link gde je lepo napisano koja je procedura. Ako ti ni posle toga nešto nije jasno imaš telefon, pa ih pozvoi i pitaj.
    [/font]

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Samo pazi Neobee je u zadnje vreme počeo mnogo da ***** sa onim našli smo piratski sadržaj na vašem komp. i onda ti ukinu ADSL na nekoliko dana.Mog druga su uhvatili 2 puta u razmaku od nekih 10-ak dana.

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]"Našli smo piratski sadržaj na vašem komp."?! Što ih puštataš uopšte da pristupe tvom računaru? Gde je tu firewall? Ili misliš da ono što se nalazi na tvom računaru treba da bude dosptupno svima, pa i tvom provajedru?

I kakve veze imao ovo sa procedurom povezivanja na ADSL kod provajdera Neobee?[/font]

Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Dobro ali mene interesuje dali moram kao provajdera da uzmem neobee,i ako su oni poslali telekomu zahtev za moj adsl

Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio 1972
    Dobro ali mene interesuje dali moram kao provajdera da uzmem neobee,i ako su oni poslali telekomu zahtev za moj adsl
    [font=Verdana]Ne moraš. Kaži im da si se predomislio i onda pošalji zatev drugom provajderu. Ma da ne shvatam zašto si se onda kod njih prijavljivao ako si planirao da ADSL uzmeš kod nekog drugog provajdera?![/font]

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Ne puštaš ih ti da ti vide šta imaš na kompu nego kad počneš da skidaš nešto sa neta oni iz amerike te uhvate i pošalju mail tvom provajderu
    Više ovde

Učlanjen
    05.04.2005.
    Reputaciona moć
    50

Nacuo sam da i PTT-ov adsl zabranjuje torr. download. Koliko mogu da primetim - jedino se od telekoma niko ne zali....???
    Poslednji put ažurirao/la FORSETI : 01.04.2007. u 02:14

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio FORSETI
    Nacuo sam da i PTT-ov adsl zabranjuje torr. download. Koliko mogu da primetim - jedino se od telekoma niko ne zali....???
    Ćuti, nemoj neko da te čuje.

Učlanjen
    05.04.2005.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio FLUID
    Ćuti, nemoj neko da te čuje.
    :-$
    Jeli, koliko vremena vec koristis telekom adsl?

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Ako i nisu, setiće se kada budu završili akciju i skupili onoliko ADSL korisnika koliko su planirali. [/font]

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio FORSETI
    :-$
    Jeli, koliko vremena vec koristis telekom adsl?
    Koristim tek nekih mesec dana. Malo više.

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Ako i nisu, setiće se kada budu završili akciju i skupili onoliko ADSL korisnika koliko su planirali. [/font]
    Ajde lepo pregrizi jezik.

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio FLUID
    Ajde lepo pregrizi jezik.
    [font=Verdana]Mogu ako treba, ali to neće uticati na njihovu poslovnu politiku.
    [/font]

Učlanjen
    05.04.2005.
    Reputaciona moć
    50

Hmmmmm....
    Sada sam procitao da je i kod PTT-a sve u redu...
    http://arhiva.elitesecurity.org/t223245-PP-ADSL-globalna-iskustva

Zaista ne znam sta se ovo desava, ali cini mi se da svako ima razlicito iskustvo... Sve u svemu, mislim da je bezveze da s jedne strane bivas obavesten da mozes sa svojim adsl paketom da radis sta ti je volja, a da nakon izvesnog vremena popijes neko obavestenje o gasenju istog.
    Za sada sam jedino iskustvo sa adsl-om imao u Sloveniji preko SIOL neta i nikakvih problema sa nicim nisam imao. Kol'ko mi se cini, tamo se jedino pribojavaju da jednu adsl liniju vezuju na recimo dva racunara, a sto se tice downloada - skidaju li skidaju...
    Kad bi barem ovi nasi ovde rekli sta se sme, a sta ne sme - pa da smo mirni.
    Razumem ja tu borbu oko piraterije, ali odkud onda onoliki sajtovi sa torentima i slicno?! Svakome kome se pomene adsl - u glavi se stvara asocijacija na brzi download nekog filma i slicno.
    Uostalom, kada su recimo u Bugarskoj sproveli akciju protiv piraterije - ispostavilo se da su najveci pirati bili cinovnici po ministarstvima! Sve se plasim da i kod nas nije isto.

Učlanjen
    30.05.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Ne moraš. Kaži im da si se predomislio i onda pošalji zatev drugom provajderu. Ma da ne shvatam zašto si se onda kod njih prijavljivao ako si planirao da ADSL uzmeš kod nekog drugog provajdera?![/font]
    Danas sam im poslao Email da neću sa njima potpisivati ugovor to je OK?ili.........

Ističe se yugo 45 (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    74

Kod sezama nema problema sto se tice P2P tako da ti preporucujem ali obavezno idi preko rutera a ne preko modema(cesto diskonektuje))

ruter je najbolje sam da ga kupis nego da ga iznajmljujes jer ruteri od provajdera su qovno tesko(izvinite na izrazu ali to stoji)
    Sirotan misli da vazduh nema ni masu ni težinu, i ne shvata da se kreće zajedno sa Zemljom, zato je zbunjen kao položajnik pred električnim šporetom.

Slične teme

1. koje vam je omiljeno mesto za kupovinu?
    Autor snatalija u forumu Srbija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 05.02.2014., 22:42
  2. Najpovoljini provajder za ADSL
    Autor nlukic u forumu Internet
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 08.03.2010., 20:15
  3. Koji ADSL provajder preporucujete?
    Autor Achilles u forumu Internet
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 23.01.2010., 12:08
  4. Zna li neko cene paketa za RS-TEL wireless?
    Autor Login Killer u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 28.11.2007., 12:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •