LJUBAVNI TEPIH

Mushmula

Aktivan član
Poruka
1.076
Devojke pomagajte, da l' da se depiliram ili jok? Mislim na grudi.

Izgledam skoro kao Andro Knego (ako se neko seca), pa plasim ribe na plazi.

Pomozite, da li vama to smeta ili vas pali?

Znam da je trend biti cosav, al' sta cu kad se plasim cerupanja (depilacije). :roll:
 
Moj decko ima malje po grudima i meni ne smeta,mada mi je pre njega uzasno smetalo.Sve to zavisi od devojke dali joj je stalo do tebe ili ne,a sto se tice ostalih pontecijalnih devojaka koje se motaju po plazi,pa zbog njih bi ti prepurucila da se izdepiliras.Mada imas i savremeniju bezbolniju varijantu,epilaciju koja deluje samo kod tamnijih dalaka ne deluje na plavim dlakama...to ti je uklanjanje malja laserom,ali je skuplje od obicne depilacije!
 
...od dlaka na mushkom telu, jedino mi smeta da vidim one dlake koje neki mushkarci imaju, a ostavljaju kad se briju a nalaze se na jagodicama....
...ne znam dal` sam bash ovo dobro objasnila....
 
...ma posto ih sve generalno mrzi , pa i da se briju...
...onda kao ostave to , da bi bilo meko i izbledelo od sunca da se ne smaraju i sa tim...

...ja mom cupkam zubima dlacice kad pusti bradu duze od tri dana...onako iznenada , i to mu je opomena da se obrije vec jednom...
 
Probala sam jednom vosak i jednom aparat za depilaciju i vristala sam i plakala dok mi nisu skinuli tu jednu traku voska sa noge i dalje im nisam dala da me muce,nego sam uzela stvar u svoje ruke odnosno brijac u ruke i zahvaljivala bogu sto ga imam i bilo mi je zao sto sam ga do tad mrzela.A aparat za depilaciju mi dodje ko sto malih pinceta koje mi cupkaju dlake odjednom,mada mi je manje strasan od voska...ne znam zasto!
 
Maslachak:
...od dlaka na mushkom telu, jedino mi smeta da vidim one dlake koje neki mushkarci imaju, a ostavljaju kad se briju a nalaze se na jagodicama....
...ne znam dal` sam bash ovo dobro objasnila....
Uf znam na koje mislis,te su ocajne uopste ih ne briju a izgledaju blago receno ODVRATNO! :mad:
 
Mushmula:
Devojke pomagajte, da l' da se depiliram ili jok? Mislim na grudi.

Izgledam skoro kao Andro Knego (ako se neko seca), pa plasim ribe na plazi.

Pomozite, da li vama to smeta ili vas pali?

Znam da je trend biti cosav, al' sta cu kad se plasim cerupanja (depilacije). :roll:

Hahahhahaa,koji si ti ludak...secam se Knega...jeza....extra tema,hhehhehee :lol: :lol: :lol:
 
Lusy Lusy:
Uf znam na koje mislis,te su ocajne uopste ih ne briju a izgledaju blago receno ODVRATNO! :mad:
....e te... kada razgovaram sa nekim mushkarcem koji ih ima ne mogu da prekinem da buljim u njega, tj. u te dlake i non stop se pitam, shta li se njemu vrzmalo po glavi kad je reshio da ih ostavi....

....jednom, onomad, leto je bilo, moj dragi, skine mashinicom svoje dlake... i skine one iznad...jel` .... i sad me vec mrzi da pishem. dosta.
 
Ja sam znala jednog lika koji ima te dlacice koje ne brije a jos su i tamne i bas se vide,bilo mi je tako smesno kad me je muvao htela sam da crknem od smeha kada mu nije bilo jasno zasto necu da ga poljubim i zasto pravim kisele face!
 
Koja bre depilacija?! Taman posla!
U zivotu se nisam vise napalila nego onog leta na auto-putu Bgd-Nis kod Krnjeva, kad je Mile parkirao Scaniu pred kafanom, pa izasao u papucama, bermudama i treger majici, a ono, dlake se samo presijavaju na suncu...pa povika: "Dete, daj jedno ladno!" :lol: :lol: :lol:
 
Mushmula:
Devojke pomagajte, da l' da se depiliram ili jok? Mislim na grudi.

Izgledam skoro kao Andro Knego (ako se neko seca), pa plasim ribe na plazi.

Pomozite, da li vama to smeta ili vas pali?

Znam da je trend biti cosav, al' sta cu kad se plasim cerupanja (depilacije). :roll:

Budi ono sto jesi...prava ce da te voli i tako...sa i bez " tepiha"...sta te zabole za druge..? :wink: :lol:
 

Back
Top