JA JARAC, ON BLIZANAC
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: JA JARAC, ON BLIZANAC

jarac2
    Guest

Podrazumevano JA JARAC, ON BLIZANAC

CULA SAM DA OVO U PRINCIPU NE IDE. (IZGLEDA DA NIJE ISLO) MOZE LI BLIZANAC IKADA DA SE UOZBILJI, SHVATI DA JE POGRESIO I NAJZAD UCINI PRVI KORAK I PRIZNA SVOJE GRESKE?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Kod mene je obrnuto,ja blizanac,on jarac.
    Uopste ne ulazim u to o cemu se radi izmedju vas ali mislim da ste katasrofalno tvrdoglavi,blizncu treba vrlo malo da se izvini,i brzo plane ali i brzo se izduva.
    Mozda je on stvarno nesto zeznuo ali koliko ja znam jarceve(a znam ih :wink: )zlopamtila ste,umete posle 100 godina da nabacite coveku nesto iz davne istorije kada vam je stao na zulj.
    U svakom slucaju,znam dosta takvih kombinacija,vrlo uspesnih...doduse zena je blizanac ali sve je moguce samo treba malo spustiti loptu na zemlju.

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam JARAC a moj dragi BLIZANAC i veza funkcionise FENOMENALNO, vec dugo, dugo godina.......
    Istina je da smo mi JARCEVI teska zlopamtila i jako tvrdoglavi, ali smo zato i JAKO JAKO VERNI i volimo istinu i samo istinu. :wink:

Marija82
    Guest

Podrazumevano

Zabavljala sam se skoro godinu dana sa deckom koji je bio blizanac u horoskopu i mogu ti reci da mi nije bilo bas sjajno.Jako su sebicni i hladni...Pokusaj,mozda ne bude isti slucaj sa tobom... :shock:

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moram da napisem.
    MOJ BLIZANAC je iskren, dobar, nezan, veran....
    Do duse voli da bira drustvo sto mi se ne dopada kod njega, takodje voli pare i prestiz. Mislim da su Jarcevi mnogo skromniji. :wink:

JeCa_
    Guest

Podrazumevano

Moj BLIZANAC je savrsen.
    A ja JARAC - valjda i ja njemu. :wink:

Slične teme

1. BLIZANAC-JARAC ILI BLIZANAC-VODOLIJA
    Autor julija85 u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.01.2006., 05:26

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu