SIDA - Velika obmana

Astral-Blade

Aktivan član
Poruka
1.684
Onima koji znaju engleski preporučujem (ne, insistiram ;-) ) da pročitaju ovaj tekst, mislim da niko neće ostati ravnodušan. Zaista je ovaj svet jedan gigantski matrix, ne znam šta drugo da kažem posle ovoga: http://meems.imeem.com/U_h61PGR/forums/RmteTCsJ/_HBP7Hod/aids_the_great_con_trick/

P.S. Prvo sam pokušao da nađem tekst na sajtu samog autora (David Icke), ali izgleda da se masonska bagra unervozila, pa je veliki deo tekstova obrisan ili nedostupan. Ali ako ukucate u neki pretraživač, naćićete alternativne lokacije kao npr. ovu gore.
 
david icke je car. nije mu loša ta teorija, mada, zanimljivo, nije dao nijedan validan dokaz za svoje tvrdnje u tom tekstu, već gomilu paušalnih ocena.

mada mi se više dopadaju njegove teorije o...

Reptilian humanoids

In 1999, Icke wrote and published The Biggest Secret: The Book that Will Change the World, in which he identified the extraterrestrial Prison Warders as reptilians from the constellation Draco. [21]They walk erect and appear to be human, living not only on the planets they come from, but also in caverns and tunnels under the earth. They have cross-bred with humans, which has created "hybrids" who are "possessed" by the full-blooded reptilians. [22] The reptiles' hybrid reptilian-human DNA allows them to change from reptilian to human form if they consume human blood. Icke has drawn parallels with the 1980s science-fiction series V, in which the earth is taken over by reptiloid aliens disguised as humans.

According to Icke, the reptilian group includes many prominent people and practically every world leader from Britain's late Queen Mother to George H.W. Bush, Hillary Clinton, Harold Wilson, and Tony Blair. These people are either themselves reptilian, or work for the reptiles as what Icke calls slave-like victims of multiple personality disorder: "The Rothschilds, Rockefellers, the British royal family, and the ruling political and economic families of the U.S. and the rest of the world come from these same bloodlines. It is not because of snobbery, it is to hold as best they can a genetic structure — the reptilian-mammalian DNA combination which allows them to 'shape-shift'." [4]

Icke has since published a number of additional books on the same theme. His latest work sees George W. Bush, also a reptilian, playing a key role in what Icke alleges is a 9/11 conspiracy. In Tales From The Time Loop and other works, Icke states that most organized religions, especially Judaism, Christianity, and Islam, are Illuminati creations designed to divide and conquer the human race through endless conflicts. In a similar vein, Icke believes racial and ethnic divisions are an illusion promoted by the reptilians, and that racism fuels the Illuminati agenda.

legenda!

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Icke
http://www.davidicke.com/index.php/
 
Da se autor teme ne bi ljutio na mene, moram da naglasim da je AIDS demode
Prenosi se razmenom krvi (a samo dobri ljubavnici imaju taj problem dok kod kilavih ta opasnost ne postoji).

Ono što je daleko veća "zafrkancija" glasi - impotentni deo populacije na osnovu genotipa!
 
Auh, vidi niko da prozbori neku naučnu posle ovoga... Pa ništa, Englezi vode u genetskom inženjeringu i prešišali su Ruse i Amere zajedno. Ne treba smetnuti s' uma da su svi imali ukradene testove vršene nad ljudima u II WW. Dalje je - umeće. Od himera do genotipa.
Nadjite, ništa tajno. Sami su bili svesni da će antraks kad tad biti pušten "u promet"...

A kako deluje ovaj "patent"?
Jednostavno - Crnac je crn, Kinez je žut, Englez je bled, Amer je kockoglav, Rus onako...
Ako je predvidjeno za Crnca može da ga udiše ko hoće ali jedino Crnac neće imati sinove junake.

Ne prolazi na nacionalnoj osnovi tako da je neupotrebljivo za Balkan..
(sad će mnogi odavde - e ebiga onda)
 
Iron Lord:
Da se autor teme ne bi ljutio na mene, moram da naglasim da je AIDS demode
Prenosi se razmenom krvi (a samo dobri ljubavnici imaju taj problem dok kod kilavih ta opasnost ne postoji).
Iron, nije poenta u SIDI, ovoj ili onoj bolesti, već tekst stavlja naglasak na podmuklu manipulaciju ljudima i bezobzirnost onih koji to sprovode ubijajući ljude ne kako se veruje samim virusom (koji je sam po sebi bezopasan), nego navodnim lekom protiv te bolesti što se, gle ironije još i debelo naplaćuje. U tekstu se dalje kaže da čovek koji sazna da "boluje" od AIDS-a je usled prljave propagande i fame koja prati ovu "bolest" već napola mrtav i izbezumljen od straha, onda ga samo dotuku tim AZT otrovom :evil:

@Oberu, vladari iz senke, tj. oni na vrhu piramide moći, treba da budu presrećni što postoje ljudi kao ti, jer im maksimalno olakšavate posao. Vi u startu sami sebe kontrolišete i dobrovoljno stavljate među četiri zida, ne moraju oni malim prstom da mrdnu. Što se tiče "Reptilian humanoids" i meni deluje gotovo nestvarno, ali s obzirom šta sam sve poslednjih meseci saznao i pročitao, ništa me više ne bi iznenadilo. Odgovoriću ti detaljnije kad proučim čitavu stvar.
 
Astral-Blade:
@Oberu, vladari iz senke, tj. oni na vrhu piramide moći, treba da budu presrećni što postoje ljudi kao ti, jer im maksimalno olakšavate posao. Vi u startu sami sebe kontrolišete i dobrovoljno stavljate među četiri zida, ne moraju oni malim prstom da mrdnu. Što se tiče "Reptilian humanoids" i meni deluje gotovo nestvarno, ali s obzirom šta sam sve poslednjih meseci saznao i pročitao, ništa me više ne bi iznenadilo. Odgovoriću ti detaljnije kad proučim čitavu stvar.


znao sam da ces ovako nesto reci, iste ili slicne odgovore sam vec dobijao i na nekim drugim sajtovima...
sta reci - ovo nit moze da se dokaze, nit moze da se opovrgne, ja samo znam da kao covek bez uticaja na globalnom smislu mogu da budem i fasirana snicla i bice mi svejedno...
 
Ne mogu da verujem, ali stvarno ne mogu da verujem. Ovaj covek je lud. Nacisto. Cuo sam svakakve teorije zavere oko AIDS, ali ova je nagluplja.
In case da niko nije pogledao link, lik kaze da aids ne izaziva HIV, vec lekovi koji se daju zarazenima od HIV-a. Ljudi u Africi inace umiru zbog losih uslova zivota, ne zbog HIV-a ili side. Stotine hiljada afrikanaca umire zboge neke bezopasne bolesti, HIV pozitivni, a zatim bez "lecenja" i AIDS pozitivni (kako oni dobijaju AIDS koji se registruje kod afrikanaca, kada ne mutira iz HIV-a, niti se lece AZT-om nije objasnjeno). Smesno, nelogicno i 999999999999999:1 da nije tacno.
 
_guru_:
Ne mogu da verujem, ali stvarno ne mogu da verujem. Ovaj covek je lud. Nacisto. Cuo sam svakakve teorije zavere oko AIDS, ali ova je nagluplja.
In case da niko nije pogledao link, lik kaze da aids ne izaziva HIV, vec lekovi koji se daju zarazenima od HIV-a. Ljudi u Africi inace umiru zbog losih uslova zivota, ne zbog HIV-a ili side. Stotine hiljada afrikanaca umire zboge neke bezopasne bolesti, HIV pozitivni, a zatim bez "lecenja" i AIDS pozitivni (kako oni dobijaju AIDS koji se registruje kod afrikanaca, kada ne mutira iz HIV-a, niti se lece AZT-om nije objasnjeno). Smesno, nelogicno i 999999999999999:1 da nije tacno.
Pošto ne veruješ Icke-u, baci pogled na ovu stranicu http://www.shirleys-wellness-cafe.com/aids.htm. Ima dosta da se čita, al ti obrati pažnju makar na prva dva pasusa 8-)

P.S. Ne samo da se Afrikanci "leče" AZT-om, nego izdvajaju nekoliko milijardi dolara na godišnjem nivou u tu svrhu. Faktički plaćaju da budu ubijeni :shock:
 
Astral-Blade:
Iron, nije poenta u SIDI, ovoj ili onoj bolesti, već tekst stavlja naglasak na podmuklu manipulaciju ljudima i bezobzirnost onih koji to sprovode ubijajući ljude ne kako se veruje samim virusom (koji je sam po sebi bezopasan), nego navodnim lekom protiv te bolesti što se, gle ironije još i debelo naplaćuje. U tekstu se dalje kaže da čovek koji sazna da "boluje" od AIDS-a je usled prljave propagande i fame koja prati ovu "bolest" već napola mrtav i izbezumljen od straha, onda ga samo dotuku tim AZT otrovom :evil:

Sem onog jedinstvenog slučaja u Engleskoj gde je čoveku naprasno proradio imunitet, sve je ostalo u sferi marketinga. Američka genetska laboratorija je ponovo zakazala. Previše brzo su pustili to čudo u opticaj. Englezi to rade kulturnije. Englezu se nikada ne bi desilo da ukrsti pčele i da ih pusti na ispašu...
 
Obersturmfuehrer:
ovo nit moze da se dokaze, nit moze da se opovrgne, ja samo znam da kao covek bez uticaja na globalnom smislu mogu da budem i fasirana snicla i bice mi svejedno...

...a znas li ti da naucnici koji vrse nezavisna istrazivanja sa npr. GMO, aspartamom i slicnim proizvodima novije tehnologije gube posao, cak ih izbacuju sa Univerziteta...ljudi vise ne reaguju ni na vest da je nedavno cepljeno stanovnistvo Centralne i Juzne Amerike od tetanusa postalo neplodno a da je iza toga stajala WHO... sta mislis kako se oni koji odlucuju o nasim sudbinama bore protiv prenaseljenosti ove planete
 
Astral-Blade:
Onima koji znaju engleski preporučujem (ne, insistiram ;-) ) da pročitaju ovaj tekst, mislim da niko neće ostati ravnodušan. Zaista je ovaj svet jedan gigantski matrix, ne znam šta drugo da kažem posle ovoga: http://meems.imeem.com/U_h61PGR/forums/RmteTCsJ/_HBP7Hod/aids_the_great_con_trick/

P.S. Prvo sam pokušao da nađem tekst na sajtu samog autora (David Icke), ali izgleda da se masonska bagra unervozila, pa je veliki deo tekstova obrisan ili nedostupan. Ali ako ukucate u neki pretraživač, naćićete alternativne lokacije kao npr. ovu gore.
Od toga sto Dejvid Ajk prica mozete odmah 50% baciti u vodu, jer on prica fantasticne price o reptilima -vanzemaljcima itsl. i na tome uzima velike pare, pa je verovatno i ovo neka njegova poluistina.
Ja preporucujem da pogledate ovo:

http://educate-yourself.org/fc/
 
Andreavk:
...a znas li ti da naucnici koji vrse nezavisna istrazivanja sa npr. GMO, aspartamom i slicnim proizvodima novije tehnologije gube posao, cak ih izbacuju sa Univerziteta...ljudi vise ne reaguju ni na vest da je nedavno cepljeno stanovnistvo Centralne i Juzne Amerike od tetanusa postalo neplodno a da je iza toga stajala WHO... sta mislis kako se oni koji odlucuju o nasim sudbinama bore protiv prenaseljenosti ove planete
Izvestaj 2000 (Global 2000) je napisan jos pre tridesetak godina i po njemu bi svetsko stanovnistvo do 2050. trebalo da se smanji za tri milijarde, a do kraja veka da se svede na jednu milijardu. Ostali se nazivaju "beskorisnim izjelicama"(useless eaters). Jedan od nosilaca tog projekta je i WHO, a zatim NATO itd.
Sve ide po planu!
 
KoscheiBesmertnii:
Izvestaj 2000 (Global 2000) je napisan jos pre tridesetak godina i po njemu bi svetsko stanovnistvo do 2050. trebalo da se smanji za tri milijarde, a do kraja veka da se svede na jednu milijardu. Ostali se nazivaju "beskorisnim izjelicama"(useless eaters). Jedan od nosilaca tog projekta je i WHO, a zatim NATO itd.
Sve ide po planu!

Moguće, ako se nafta bude menjala bio-dizelom, ogromne obradive površine će ići na tu kulturu, znači, manje za prehranu!

Bio-dizel je i ekološki prihvatljiv: Sagorevanjem stvara CO2 koji pak troše biljke uljarice i daju kiseonik....zatvoren ciklus!
 
KoscheiBesmertnii:
Izvestaj 2000 (Global 2000) je napisan jos pre tridesetak godina i po njemu bi svetsko stanovnistvo do 2050. trebalo da se smanji za tri milijarde, a do kraja veka da se svede na jednu milijardu. Ostali se nazivaju "beskorisnim izjelicama"(useless eaters). Jedan od nosilaca tog projekta je i WHO, a zatim NATO itd.
Sve ide po planu!

au
to su neki teoreticari zavere...
ja bas cuo o povecanju ljduske rase na 8 milijardi do 2010.....

nego, ako bude smao milijardu ljudi, ko ce onda da radi da nahrani bogate? suplja ti je ta teorija....
 

Back
Top