Koji deo Niša je po vašem mišljenju najgori?

Ima ih puno (nažalost), recimo između tvrđavskog mosta i autobuske stanice, koji je ružan, prljav, sa ružnom pijacom, a što je najgore, tom ulicom prolaze svi koji dolaze sa stanice, a idi prema centru. Savršena ulica da se putniku smuči čim uđe u Niš... :S

Da,toliko je ruzno da kada ljudi vide pitam se sto se odmah ne vrate u bus..

Tacno, ruzno je sto ljudi kad sidju iz busa prvo vide necistocu, ali treba izmestiti autobusku stanicu odatle, a meni je to omiljeni deo grada, npr. jer ima i pijaca i Tvrdjava, pa je nekako autentican.;)

Najgori deo je svakako oko Stocnog trga, tj. buvljaka.:evil:
 
Crvena Zvezda tj. onaj deo gde su cigani pored pruge, uzas od higijene. Konji na sve strane, djubre pored ulice, one kartonske kucice u raspadnutom stanju a sve to u sred grada. Pricalo se da ce ih izmestiti jer taj plac gde su oni pripada nekom coveku mada mi se cini da od toga nema nista jer danas svako moze da gradi sta hoce i gde mu se hoce. U Beogradu ih ne bi ni pitali samo bi prosli bagerom i izmestili bi ih negde na rubu grada.
 
Uzasna je situacija stariji sam 2 god od tog vremena kad se pisalo o ovome a nisam osetio neku promenu. Samo se FB uvukao u pore danasnje mladezi pa se sada i oni bliski kontakti sveli na cavrljanje preko chata. Eto to je razlika a i otvorila se par kluba gde se pa tek moze videti pozeraj i raskalasno ponasanje mladih. Nije mi jasno samo otkud toliki novac klincima koji jos uvek idu u srednju skolu i nemaju svoje finansije za onakvo rasipanje novca po diskotekama? U "moje" vreme secam se da smo jedva krpili kraj sa krajem kada izadjemo u grad, a sada se svakakvi golobradi klinci obuceni u najskupljoj markiranoj odeci, dolaze skupim automobilama, izivljavaju se u VIP lozama sa najskupljim picima i polugolim devojkama. Ajd nemam nesto mnogo protiv polugolih devojaka sve dok to nije moja, :) ali stvarno se situacija okrenula za 2 godine.
 

Back
Top