Horor film u Knez Mihajlovoj ulici?!?!

violetad

Obećava
Poruka
83
Napad nožem u Knez Mihailovoj
26. mart 2007. | 09:32 -> 18:20 | Izvor: B92
Beograd -- Sinoć u centru Beograda kineski državljanin kuhinjskim nožem napao nekoliko šetača u Knez Mihailovoj ulici, razlog još nije poznat.

Pet osoba je povređeno kada ih je u Knez Mihajlovoj ulici u Beogradu, nožem za sečenje mesa, napao kineski državljanin Ling Li (42). Dve osobe sa teškim povredama zadržane su u Urgentnom centru, a napadač je uhapšen.Vang Ling Li je profesor engleskog jezika, a u Srbiji živi već deset godina.

Ling Li je ukrao nož za sečenje mesa iz prodavnice brze hrane i otrčao ka Knez Mihajlovoj ulici u kojoj je, nožem napadao prolaznike.

Sedamnaestogodišnji Emir Veseli sa drugovima je sinoć oko pola jedanaest, šetao Knez Mihajlovom ulicom.

"Odjednom su počeli da trče neki momci i kažu mi sagni se, pazi. A ja ništa ne shvatam. I odjednom sam osetio udarac. Okrenem se i vidim neki Kinez drži mačetu sav krvav. Dere se, smeje se kad me je udario, a ja ga prvi put u životu vidim", kaže Veseli.

Katica Aleksić, menadžerka prodavnice brze hrane u Sremskoj ulici, opisuje šta se dogodilo:

"On je zgrabio nož, ja sam devojku povukla prema nazad jer sam se uplašila , i on je potrčao prema Palati Albanije i tu je kod ovih kontejnera napao prvog dečka, isekao ga je po glavi, udarao ga je nožem po glavi, po rukama", prićča ona.

"Ja sam istrčala napolje, tu je bilo momaka na roštilju što su čekali. Niko verovatno nije ni shvatao šta se dešava šta se događa", kaže ona.

Emir, koji ima frakturu lobanje i posekotine glave, kaže da niko od prolaznika nije uspeo da savlada napadača koji je vitlao i pretio sečivom. Jedan od prolaznika bio je i 29-godišnji Marko Đurin. Nesrećnom mladiću napadač je nožem povredio glavu, posekao arterije i vene na obe ruke.
"Đurin Marko (1978. godište) ima teške povrede obe ruke sa povredama krvnih sudova i povredama poglavine. Noćas je učinjena mikrohirurška intervencija, on je stabilan, nalazi se u našoj šok sobi", kaže Dušan Jovanović, zamenik direktora Urgentnog centra.

Pored Emira i Marka, Ling Li je nožem lakše povredio još troje ljudi, pre nego što ga je policija savladala. Testovi urađeni u Urgentnom centru, pokazali su da Li nije bio pod dejstvom akohola i droge.

Njemu je određen policijski pritvor, a protiv njega će biti podneta krivična prijava.
 
generalno gledano Beograd je jeziv.ima toliko budala koji se stope u 2 mil stanovnika. meni je nekako lakse jer sam u manjoj sredini u gradu sa 60 000 stanovnika pa bukvalno znas sve i klonis se takvih ljudi.to se podigla frka oko toga jer se desilo u knezu jer je u centru a takvih kretena ima po Bg-u na svakom cosku
 
jao, ja ne mogu da verujwm da je STVARNo vitlao machetom! Prvo sam mislila, ma to je Kurir, ionako je na slici neki lik sto mu curi krv iz nosa, a na drugog parce trotoara olepljeno onom zutom trakom...kad ono i na B92. Znaci ISTINA!
aha, da, retard se iyvukao, nisu ga uhvatili.

eeee....da cujem jos jednu rec protivu CCTV....
 
Nemojte toliko da uopstavate.
NJega ne treba deportovati i vjerujem da ce mu se suditi u Srbiji, iako bi u KIni bilo surovije (znas kakvo je njihovo blago sudstvo).
A opaske da su svi kinezi sada krivci su vrlo ruzne.

Opet, kao sto neko rece u milionskom gradu su takve stvari manje-vise, (necu reci normalne, pa u nedostatku boljeg izraza), dogodive...

Cin jeste za svaku osudu u svakom slucaju.
 

Back
Top