Astecki horoskop

Piccolosan

Obećava
Poruka
53
Zna li neko mozda neki dobar sajt o Astecima? Posto se mnogo zaninam a ne mogu da nadjem sajt sa astrologijom. Imam kuci neku knjigu o Astecima ali pise mi samo za majmuna a jako me zanimaju i ostali znaci.
 
Truman:
pa ajde... Milos Bogdanovic 12.6.1986.

evo milose

PREMA ASTEČKOM HOROSKOPU VI STE RODJENI U ZNAKU:
Krokodil = Ne želimo ni u kom slucaju umanjivati vaše zasluge - ali, ipak, moramo reći kako sreća igra važnu ulogu u vašem životu. Netko sa strane mogao bi čak pomisliti i reći da se vaše želje ostvaruju u gotovo istom trenutku čim se pojave! Mislim kako ne treba isticati da o samom sebi vodite iznimnu brigu i pažnju, a uz to ponekad pretjerujete u (samo)hvalisanju. Sve vam to daruje puno optimizma i dobro raspoloženje, koje gotovo 'zarazno' prenosite na sve oko sebe! Treba li, uopste, isticati kako vas i u ljubavi prati sreća!?
 
meni su skoro sve "pogodili" :D

PREMA ASTEČKOM HOROSKOPU VI STE RODJENI U ZNAKU:
Vetar = Pravedni ste i dostojanstveni, pa gotovo uvijek kažete sve što imate na umu. No, ponekad izgledate prepotentni i umišljeni, jer smatrate da ste bolji od drugih. Zaista, često puta ste u pravu! Snažni ste i odvažni, te doista posjedujete sve pretpostavke za uspjeh u poslu i karijeri. Volite život i sve što on donosi sa sobom, a naravno, niste ravnodušni na novac i uspjeh, pa vam i u ljubavi - polazi štošta 'za rukom'. Poteškoće i problemi vas ne mogu uplašiti, barem ne toliko da biste odustali od svojih bitnih ciljeva.
 

Back
Top