Forumashi(ce) do gole koze!

mario80

Legenda
Poruka
59.737
Da li ste se nekada zapitali kako neke forumasice ili forumasi ( da i one kazu neku rec) izgledaju malo slobodnije :)
Slobodno iskazite svoje predrasude ;)
Mozda vam se i ispune snovi? Mozda se "nadjete" u tim mastanjima...
Striptiz... Sex... Orgije?
 
Malo me bije temperatura... Al sam ziv. Bilo mi i dete pa se to skupilo djuture...
Postavio sam ovu temu jer vecina ljudi se krije iza nekakvih avatara koji oslikavaju u principu samo njihovu unutrasnjost ali nema spoljasnjosti nikako...
Pa onda kada nesto razmisljam kako izgledaju recimo devojke... Uvek mislim da su stravicno ruzne, gotovo neoprostivo...
Nekako imam sliku sega najmracnijeg na ovoj nasoj maloj planeti...

Pre jedno sedam osam godina sam i imao priliku da se uverim u to. Uglavnom su bile strasno ruzne a cak je bilo i paraplegichara koje nisu zazirale da najcrnje lazu. Prosto da te baci u neki rebus da ti posle bude i neprijatno (valjda su na to i igrale).

Elem, volim golotinju pa sam zato postavio ovu temu :)
Volim savrsene devojke... A toga nema posle 20- te ;)
 
mario80:
Malo me bije temperatura... Al sam ziv. Bilo mi i dete pa se to skupilo djuture...
Postavio sam ovu temu jer vecina ljudi se krije iza nekakvih avatara koji oslikavaju u principu samo njihovu unutrasnjost ali nema spoljasnjosti nikako...
Pa onda kada nesto razmisljam kako izgledaju recimo devojke... Uvek mislim da su stravicno ruzne, gotovo neoprostivo...
Nekako imam sliku sega najmracnijeg na ovoj nasoj maloj planeti...

Pre jedno sedam osam godina sam i imao priliku da se uverim u to. Uglavnom su bile strasno ruzne a cak je bilo i paraplegichara koje nisu zazirale da najcrnje lazu. Prosto da te baci u neki rebus da ti posle bude i neprijatno (valjda su na to i igrale).

Elem, volim golotinju pa sam zato postavio ovu temu :)
Volim savrsene devojke... A toga nema posle 20- te ;)

Ha, ha, bas me zanima koja ti je tako iznervirala ****? :lol: :lol: :lol:
 
He, he, he... Sam vrh... Vredi izginuti a'l sam ja otporan na metke ;)


Elem, da predjem na delo... Dosta uvoda... Mene recimo zanima kako zefirra izgleda u rozla kupacim gacicama sa onim masnicama sa strane (pitaj k. kako se to zove). :)

Recimo ona samanta me ne privlaci preterano jer je isfrustrirana, valjda se poistovetila sa onim likom iz one tupave americke serije...
 
Mushmula:
Super si, ajde dalje! Mene na primer izludjuje ona Kuckandra, poceo sam da je sanjam! 8-)

A-ha! Uhvatila sam te, gresni sine Mushmulo! :lol: I sta kazes, muce te kosmari? Bas mi je zao! :-(
A vidis, ni ja ne prolazim bolje, kad god pomislim na tebe, po glavi mi se mota poezija. :roll: Moracu da te usnim, danas za vreme popodnevne dremke, i ako bi mi od ogromne pomoci bilo da promenis avatar. Ili makar stavi neku bezobraznu slicicu na profil. :lol:

A sto se riba tice, gde nadje da raspravljes o njima sa Mariom? On ti je, bre, ovde glavni derpe! Uh, ne mogu da mu oprostim kako je ispalio Zefiru, Sandrinu i mene na onoj zurci "256 MB". Taman mi navalismo na njega onako pomamljene, a on covek zbrisao glavom bez obzira! :twisted:
A dobra zurka bila, keve mi, steta sto nisi bio. Glavni dokaz ti je, sto je Rasta morao da nam je obrise! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top