Kad je pravo vreme rezervisati aranzman?

Gost 36589

Domaćin
Poruka
3.225
Ove godine planiram letovanje na Tasosu u drugoj polovini avgusta pa me interesuje kad je pravo vreme da rezervisem aranzman.
Posto zbog obaveza nisam sigurna da li cu uopste ici na more,a ne daje mi se uzalud onih 30% obaveznih za rezervaciju,jel zna neko da li se aranzmani za Tasos brzo rasprodaju i da li ipak da rizikujem ili mesta ima i u sredini sezone?
 
Najbolje je rezervisati cim izadje ponuda. Moje iskustvo kaze da se svakodnevno treba aviti ponudama agencija i kad izadje ono sto me zanima ODMAH rezervisati. U protivnom sanse da negde otputujes su umanjene.Ostaje ili ono jako skupo ili ono jako lose. Prosle godine zamalo da zakasnim, tj zakasnila sam za hotel koji sam zelela a onda su ga i izbacili iz ponude. Tako da sam na kraju isla na varijantu b . Al sam se sekirala mesec dana.

Poenta, odluci da li ides ili ne i trci u agenciju.
 
to sam slucajno saznao kad je moja sestra uplacivala aranzman za putovanje 3 meseca unapred ali nije bila sigurna da ce 100% dobiti odmor,i devojka u agenciji joj je rekla za tu mogucnost. agencije u stvari tu kombinaciju rade sa osiguravajucim kucama i te osiguravajuce kuce ti vrate sav novac sem tih 5%(to ti je sistem svi plate po 5% od aranzman a svaki stoti odustane i cista zarada osig.kompanijama) ,kako sam ja razumeo vecina agencija ima tu mogucnost
 

Back
Top