Brada, Da / Ne ?

Nista lepse kod zene nego pomesan prirodni mirs kose, sampona i blagog parfema.

Nego ide li kolonjska voda sa bradom ili neki parfemcic (meni malo previse gay) ili (moje omiljeno) samo dezodorans i cistoca?

Ajde, malo sam prosirio temu.
 
Prvo bradu može da pusti svako, ali ne stoji lepo svakom. Šta će ćelavcu brada?

Zatim, u mladim danima, dok je muškarac željniji ženskog roda nego ikada, gledaće da ukloni svaku dlačicu viška.

Kasnije, brada je sredstvo kojom se kao lav sa grivom, postavljamo na čelo porodice i ženku uspešno odbijamo od nečega što su mnogo kasnije shvatile da je lepo i da nikako nisu na šteti.
 
...meni se vise svidja kad decko nema bradu(iz prakticnih razloga-ne volim kad mi je posle crveno lice),mada se slazem se da zna biti sexy ona od 2-3 dana.I nema to veze sa "porodicom",moj stari ima brkove a ja ih ne podnosim i nikada mi se nije svideo tip koji ih ima.Ako se tebi svidja,furaj je i dalje.....
 
Ivo Afrikanac:
Nista lepse kod zene nego pomesan prirodni mirs kose, sampona i blagog parfema.

Nego ide li kolonjska voda sa bradom ili neki parfemcic (meni malo previse gay) ili (moje omiljeno) samo dezodorans i cistoca?

Ajde, malo sam prosirio temu.

Cistoca, deodorans i...moze dobra kolonjska voda...'nako, prepoznatljiva...samo njegova :oops:
Brada od 2-3 dana...mmmmm...sexy...vrlo...volim! :wink: :smile:
 
@ Sandrina sada i tebe, jos vise, volim. Puno srece inace zelim, znas ti vec za sta ...

@ Gvozdeni Tata-Mata, ima istine u tome, dobro zboris

Sada mi na Frankfurt Hlughafen sledi kupovina dobre kolonjske vode. Srecom imaju dobar izbor. Inace sam tamo uvek kupovao parfeme za dame u mom zivotu. Pokloni povratnika
 
Za stalno? Cuveno pitanje. Treci pokusaj, dok opet ne ponestane para, neko te pozove, ti se zaj**** i eto te opet u Nigeriji.

Ostacu svakako do kraja leta da se odmorim i provedem vreme sa cerkom.

Hvala za 'decko'... bradice mi jarece...
 
Cao Zana (ili sa Ž?), dobrodosla. Ti si izgleda profesionalac u ovoj komp/forum struci. To nam treba!

Kazi mi molim te koliko ti je vremena trebalo da napises svoje postov-e? Svaka cast.

Ne volis bradu jer ti smeta (bocka) ili ti se ne svidja kao izgled?
 
Kaze jedan stari vic ovako, oprostite, ko ga zna.

Stoje na bregu tata i sin bik i gledaju krave kako pasu.
Kaze sin, cale ajde da se sjurimo u dolinu i povalimo po kravu.

Ne kaze tata, ajde da sidjemo polako i povalimo sve.

(vic samo da malo razbije monotoniju)
 

Back
Top