menstruacija

Prvo pocni da jedes, i reci mami sta ti se desava pa da zajedno odete kod ginekologa.
Kad si dobila prvu menstruaciju i kakve su bile pre ove dijete?
Inace imas temu ginekologiju.
 
Imam 50 kila, a visoka sam 170cm. Mnogi mi govore da slabo jedem, ali ja imam tri obroka. Ne izbjegavam ni slatko niti ista. Doruckujem oko 10 sati, rucam oko cetiri, a veceram ili oko 7 ili oko pola devet. Govore mi da trebam se udebljati, ali meni se svidja kako izgledam. Mama galami, ali ja jedem. Pomozite mi,,,,,
 
Mislim da si u problemu, smrsati 5 kilograma na tvoju visinu je mnogo, a sam izostanak ciklusa ukazuje na to.
Mama sa pravom galami, nije lose da sa mamom odes do svog pedijatra.
 
a ja imam sestru koja je smrsala 2 kg i nije imala menstruaciju 6 mjeseci pa se bila udebljala 1 kg i imala je. Zatim je opet smrsala kg i imala je, i sad nema 3 mjeseci. Ona je moja bliznakinja i molim vas da kazete svoje misljenje. Visoka je 170 cm a ima 58 kg.
 
da,jer si smrsala izgubila si menstruaciju,i ja je nisam jednom imala pola godine,jer sam bila jako jako mrsava.al cim sam pocela jesti dobila sam mecu
inace,kad treba da dobijem pojedem sve sto nadjem u kuci:)jeli to slucaj sa vama?
 
poljska ruza:
Imam 50 kila, a visoka sam 170cm. Mnogi mi govore da slabo jedem, ali ja imam tri obroka. Ne izbjegavam ni slatko niti ista. Doruckujem oko 10 sati, rucam oko cetiri, a veceram ili oko 7 ili oko pola devet. Govore mi da trebam se udebljati, ali meni se svidja kako izgledam. Mama galami, ali ja jedem. Pomozite mi,,,,,

Zar namerno mrsas? Ako je taj slucaj, treba te malo po guzi..... :evil: I ne razumem kako nisi otisla do svog doktora? On bi ti rekao kako i sta dalje....Ne zelim da te plasim ali problem mozda uopste nije u kilazi....
Po ITM nemas dovoljnu kilazu...trebala bi da imas najmanje 53,5 kg...inace ta tvoja kilaza nije cudna ni nezdrava za tvoje godine....zavisi od gradje..itd...
Ali ipak mislim da se malo lose hranis...tri puta je malo...

Nemoj da se igras zdravljem....10 meseci nisi dobila menstruaciju...javi se svom doktoru.. :evil: ;)

JAOOOOOOOOOOO.....STARA TEMA.....tek sad vidoh.... :roll: :lol:
 
poljska ruza:
Imam 50 kila, a visoka sam 170cm. Mnogi mi govore da slabo jedem, ali ja imam tri obroka. Ne izbjegavam ni slatko niti ista. Doruckujem oko 10 sati, rucam oko cetiri, a veceram ili oko 7 ili oko pola devet. Govore mi da trebam se udebljati, ali meni se svidja kako izgledam. Mama galami, ali ja jedem. Pomozite mi,,,,,
U tvojim godinama, tri obroka nije dosta.Uostalom, koliki su ti obroci kolicinski?
Jos uvek se razvijas.
Bilo kako bilo, idi kod svog lekara . Nesto nije u redu, cim ti ciklus izostaje.
 
Znam kako izgledas sa 170 cm i 50 kg , i znam da si zadovoljna sa svojim izgledom i znam da ti se i rebra ocrtavaju i ako jedes kao pile ta 3 obroka , i ti sama znas zasto nemas menstruaciju.
Nadam se da imas svog dobrog pedijatra koji ce obratiti paznju na tebe , da ne bi vrlo brzo upala u bulimiju ili anoreksiju / imas teme na forumu /a onda je vrag odneo salu.
Na institutu za majku i dete / ako si iz BG / imas decijeg ginekologa , dr Sedlecki .
Potrebno je samo malo da unormalis svoje hormone i potrdi se jer to je zbog tebe same. Pozdrav.
 
Zar namerno mrsas? Ako je taj slucaj, treba te malo po guzi..... :evil: I ne razumem kako nisi otisla do svog doktora? On bi ti rekao kako i sta dalje....Ne zelim da te plasim ali problem mozda uopste nije u kilazi....
Po ITM nemas dovoljnu kilazu...trebala bi da imas najmanje 53,5 kg...inace ta tvoja kilaza nije cudna ni nezdrava za tvoje godine....zavisi od gradje..itd...
Ali ipak mislim da se malo lose hranis...tri puta je malo...

Nemoj da se igras zdravljem....10 meseci nisi dobila menstruaciju...javi se svom doktoru.. :evil: ;)

JAOOOOOOOOOOO.....STARA TEMA.....tek sad vidoh.... :roll: :lol:

pa nebudi toliko gruba trebas joj samo reci mozda ne da je toliko kritikujes
 

Back
Top