menstruacija
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: menstruacija

Početnik
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Unhappy menstruacija

Smrsala sam oko 5 kila i 10 mjeseci nisam dobila menstruaciju. Imam 15 godina i ne znam sta da radim. Imate li neki savjet za mene. :(

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano Re: menstruacija

Prvo pocni da jedes, i reci mami sta ti se desava pa da zajedno odete kod ginekologa.
    Kad si dobila prvu menstruaciju i kakve su bile pre ove dijete?
    Inace imas temu ginekologiju.

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

A pre odlaska na temu ginekologija reci nam jos i koliko kilograma imas i koliko si visoka?
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Početnik
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Imam 50 kila, a visoka sam 170cm. Mnogi mi govore da slabo jedem, ali ja imam tri obroka. Ne izbjegavam ni slatko niti ista. Doruckujem oko 10 sati, rucam oko cetiri, a veceram ili oko 7 ili oko pola devet. Govore mi da trebam se udebljati, ali meni se svidja kako izgledam. Mama galami, ali ja jedem. Pomozite mi,,,,,

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Mislim da si u problemu, smrsati 5 kilograma na tvoju visinu je mnogo, a sam izostanak ciklusa ukazuje na to.
    Mama sa pravom galami, nije lose da sa mamom odes do svog pedijatra.

Početnik
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

a ja imam sestru koja je smrsala 2 kg i nije imala menstruaciju 6 mjeseci pa se bila udebljala 1 kg i imala je. Zatim je opet smrsala kg i imala je, i sad nema 3 mjeseci. Ona je moja bliznakinja i molim vas da kazete svoje misljenje. Visoka je 170 cm a ima 58 kg.

Početnik
    Učlanjen
    22.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ček, ček. Dobila sam prvi put u novembru 2006. I nisam dobila već 2 i po mjeseca. Jel to neki problem?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Koliko imas godina?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2007.
    Reputaciona moć
    41

da,jer si smrsala izgubila si menstruaciju,i ja je nisam jednom imala pola godine,jer sam bila jako jako mrsava.al cim sam pocela jesti dobila sam mecu
    inace,kad treba da dobijem pojedem sve sto nadjem u kucijeli to slucaj sa vama?

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio poljska ruza
    Imam 50 kila, a visoka sam 170cm. Mnogi mi govore da slabo jedem, ali ja imam tri obroka. Ne izbjegavam ni slatko niti ista. Doruckujem oko 10 sati, rucam oko cetiri, a veceram ili oko 7 ili oko pola devet. Govore mi da trebam se udebljati, ali meni se svidja kako izgledam. Mama galami, ali ja jedem. Pomozite mi,,,,,
    Zar namerno mrsas? Ako je taj slucaj, treba te malo po guzi..... I ne razumem kako nisi otisla do svog doktora? On bi ti rekao kako i sta dalje....Ne zelim da te plasim ali problem mozda uopste nije u kilazi....
    Po ITM nemas dovoljnu kilazu...trebala bi da imas najmanje 53,5 kg...inace ta tvoja kilaza nije cudna ni nezdrava za tvoje godine....zavisi od gradje..itd...
    Ali ipak mislim da se malo lose hranis...tri puta je malo...

Nemoj da se igras zdravljem....10 meseci nisi dobila menstruaciju...javi se svom doktoru..

JAOOOOOOOOOOO.....STARA TEMA.....tek sad vidoh....

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio poljska ruza
    U tvojim godinama, tri obroka nije dosta.Uostalom, koliki su ti obroci kolicinski?
    Jos uvek se razvijas.
    Bilo kako bilo, idi kod svog lekara . Nesto nije u redu, cim ti ciklus izostaje.

Veoma poznat
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Znam kako izgledas sa 170 cm i 50 kg , i znam da si zadovoljna sa svojim izgledom i znam da ti se i rebra ocrtavaju i ako jedes kao pile ta 3 obroka , i ti sama znas zasto nemas menstruaciju.
    Nadam se da imas svog dobrog pedijatra koji ce obratiti paznju na tebe , da ne bi vrlo brzo upala u bulimiju ili anoreksiju / imas teme na forumu /a onda je vrag odneo salu.
    Na institutu za majku i dete / ako si iz BG / imas decijeg ginekologa , dr Sedlecki .
    Potrebno je samo malo da unormalis svoje hormone i potrdi se jer to je zbog tebe same. Pozdrav.

Neproveren član
    Učlanjen
    09.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Re: menstruacija

Citat Original postavio alya Pogledaj poruku
    Zar namerno mrsas? Ako je taj slucaj, treba te malo po guzi..... I ne razumem kako nisi otisla do svog doktora? On bi ti rekao kako i sta dalje....Ne zelim da te plasim ali problem mozda uopste nije u kilazi....
    Po ITM nemas dovoljnu kilazu...trebala bi da imas najmanje 53,5 kg...inace ta tvoja kilaza nije cudna ni nezdrava za tvoje godine....zavisi od gradje..itd...
    Ali ipak mislim da se malo lose hranis...tri puta je malo...

Nemoj da se igras zdravljem....10 meseci nisi dobila menstruaciju...javi se svom doktoru..

JAOOOOOOOOOOO.....STARA TEMA.....tek sad vidoh....
    pa nebudi toliko gruba trebas joj samo reci mozda ne da je toliko kritikujes

Poznat Ben_Adam (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Citat Original postavio ♥ina♥ Pogledaj poruku
    pa nebudi toliko gruba trebas joj samo reci mozda ne da je toliko kritikujes
    Naprotiv.
    If you work.. :)

Slične teme

1. menstruacija
    Autor AURA u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.07.2006., 16:12
  2. MENSTRUACIJA
    Autor maIIena u forumu Žene
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 14:17
  3. MENSTRUACIJA